Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nerede ezeli iki rakip ://
Ne şu zamana kadar gösterilen güçleri ne de bu iki adamın idealleri Sanji'yi Zoro'ya rakip yapmaya yetmiyor. Aralarındaki ufak tefek atışmalar ise iki arkadaş arasında olabilecek türden tartışmalar, ötesi değil.
Aile kurmak ne büyük bir ideal değil mi, KK ile eşit güce ulaşmaya yetecek kadar büyük yani.

:)

Doflamingo Zoro ve Pica dövüşünü izlese mutlaka bir iltifat alırdı. Pica full armament yapıyor boru değil. :gamyon:
Önceki yorumlarımda da belirttim Pica-Diamante-Trebol üçüde birbirinden çöp ve her full beden armament çekenin seviyesi bir mi? Çektim bitti öylemi komik :D Zoro diyor hakin benim hakimden güçsüz ise git kumda oyna diye.

Son düzenleme:
Diyeceğimi dedim ben hacım. Ekleyecek bir şeyim yok. Oda'nın mesajı net benim gözümde.
Bu konudada size katılamayacağım Zoro'nun yendiğini Sanji, Sanji'nin yendiğini de Zoro aynı zorlukta olmasada yener ötesi değil.Sadece 2 yıllık zaman atlamasından sonra o enerjiyi göstermedi Sanji bu arc olacak inşallah oda.
Şunu da ekleyeyim, Zoro asurayı açıp dalacak, peki ya Sanji o atağı neyle, nasıl durdurup canını kurtaracak? Sanji'nin Zoro'yu blokladığı sahneyi gerçekten hayal edebiliyor musunuz? Hatta bakın asuraya gerek yok, Zoro Shishi Sonson ile girse, Sanji ne yapacak? Sanji'nin Zoro'yu durdurabileceği bir dayanıklılığı yok, daha Vergo karşısında en önemli silahı olan ayağını, (yanılmıyorsam kaval kemiğiydi) çatlatan adam, Zoro'yu nasıl durducak, biri bana açıklasın lütfen.
Aile kurmak ne büyük bir ideal değil mi, KK ile eşit güce ulaşmaya yetecek kadar büyük yani.

:)
Yukarıdakiler senin için de geçerli :)
Artı şunu da ekleyeyim.. Kizaru Weevil hakkında diyor ki:''Sadece gücüyle, Beyazsakal'ın gençliğik zamanlarını anımsatıyor'' Yani beyazsakal üzerinden yola çıkıp, Sanji'yi yüceltmek pek olmamış. Söylemek istediğini de anladım, amacının güçlenmek olmasına gerek yok, nasıl ki Wb aile için yola çıktı ve en güçlü adam oldu, Sanji neden daha fazla güçlenmesin diyorsun. Haklılık payın var ama Sanji bana pek umut vermiyor. Bu arc bi patlama yaptı yaptı yapamadı, daha da yapamaz!

Şunu da ekleyeyim, Zoro asurayı açıp dalacak, peki ya Sanji o atağı neyle, nasıl durdurup canını kurtaracak? Sanji'nin Zoro'yu blokladığı sahneyi gerçekten hayal edebiliyor musunuz? Hatta bakın asuraya gerek yok, Zoro Shishi Sonson ile girse, Sanji ne yapacak? Sanji'nin Zoro'yu durdurabileceği bir dayanıklılığı yok, daha Vergo karşısında en önemli silahı olan ayağını, (yanılmıyorsam kaval kemiğiydi) çatlatan adam, Zoro'yu nasıl durducak, biri bana açıklasın lütfen.

Yukarıdakiler senin için de geçerli :)
Artı şunu da ekleyeyim.. Kizaru Weevil hakkında diyor ki:''Sadece gücüyle, Beyazsakal'ın gençliğik zamanlarını anımsatıyor'' Yani beyazsakal üzerinden yola çıkıp, Sanji'yi yüceltmek pek olmamış. Söylemek istediğini de anladım, amacının güçlenmek olmasına gerek yok, nasıl ki Wb aile için yola çıktı ve en güçlü adam oldu, Sanji neden daha fazla güçlenmesin diyorsun. Haklılık payın var ama Sanji bana pek umut vermiyor. Bu arc bi patlama yaptı yaptı yapamadı, daha da yapamaz!
Varsayımlarla gidersek Zoro Sanji'nin hızına ne ile yetişicek Asura ile mi Asura hareketi kısıtlanmış veya bire bir karşılıklı saldırıda çok işe yarıyor Bknz: İchi Bugin - Makyuusenn ee tabi elinizde kozda var Vergo karşısında ayağını çatlatan adam diye ama Zoro o kadar şanslıki karşısına Vergo gelmemiş ;) Sizin bu rahatlınız birde Law'ın Vergo'yu teklemesinden kaynaklanıyor aynı teki Zoro'yada atar eğer Zoro'da Vergo gibi aptallık yapıp kesişine kafa atarsa

Zoro Asura yapmadan Vergo'yu yeneceğini sanmıyorum. Misal sağ kol diyebileceğimiz Kaku karşısında Asura olmadan yetersiz kalmıştı Vergo içinde muhtemelen öyle olurdu.

Bu arada Pica'ya yaptığı saldırı Shisi SOnson'dan daha güçlü. En güçlü tekniğiydi Asura dışında.

Bu arada Asura teknik değil ne kadar öyle yazsamda bir form. O formdayken 2 farklı teknik kullandı. O formunda koşup Kaku'nun kule kesen saldırısını kesti vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık