Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun bahsettiği büyük savaşın olması için denizciler de işin içine girecektir. Yeni amirali de bu vesileyle görmüş olacağız. Aksi halde öyle 3-5 müttefikle dünyanın gördüğü en büyük savaş olamaz.
Bende öyle düşünüyorum ama Oda öyle bi savaşın altından kalkamaz şu arc bile en güçlü 2.komutan zürafa sıkmak hariç hiçbirşey yapmadı mesela :bilmem:

Bende öyle düşünüyorum ama Oda öyle bi savaşın altından kalkamaz şu arc bile en güçlü 2.komutan zürafa sıkmak hariç hiçbirşey yapmadı mesela :bilmem:
Yapamayacaksa karakterlerini boş boş konuşturtmasın öyleyse. :artiz: En kötü Mf kadar olsa gene yeterli benim için. Bazı yönleriyle yetersiz olsa da çok çok keyifli bir arc'tı.

İlginç bir teoriye denk geldim.

https://orojackson.com/one-piece-th...s/luffys-awakening-2-red-and-blue-demons.879/

Kısaca diyor ki şeytan meyvelerinin kırmızı ve mavi olarak iki ayrı şeytanı var. :hoo:Dorry ve Broggy bu ikisininin mavi ve kırmızı lakapları varmış sanırım.Kaido kırmızı oni luffy ise onunla mavi şeytan formunda kapışacak diyor.Nightmare Luffy olarak galiba.Niye o formda luffy mavi renkte diye soruyor.Bana epey ilginç geldi.

Açıkçası 2 nedenden dolayı da akla yatkın geldi.Uyanıştan sonra çıkarsa şaşırmam.

Neden derseniz

1 - Moria muhtemelen yardım edecek kaido arcta o yüzden Nightmare olasılığı yüksek.
2 - Toriko ile çok benziyor mavi ve kırmızı olayı.Daha önce de 2 serinin benzer tasarlanan ürünleri ve ortak noktalarına çok denk geldiğim için acaba diyorum ? Mangakalar arkadaştı galiba.
Millet Moriahı aşırı küçümsüyor.Salt güç olarak güçsüz bir karakter olsada çok iyi bir support aslında kendisi :D Mesela denizcilerde 2 gram akıl olsaydı Garpa 100 tane falan gölge yedirirlerdi.WByi impel dowana falan sokardı o power upla. Kaidouya karşı Lawdan,Marcodan bile daha mantıklı bir ittifak olabilir Moriah.

Cp0Lucci

Moria 2 yıl öncesinde en zorlu boss tu. 1000 gölge Moria vs Luffy i hatırlıyorsunuzdur. Oz'dan daha güçlü olduğunu söylemişlerdi Moria'nın o formunun.Tek vuruşuyla adayı 2 ye bölmüştü Moria, ama saldırılarının işe yaramaması hakiden bihaber olmasıydı Luffy lastik olduğundan yırtmıştı. Gear 2 +Gear3 birleştirilmiş + fiziksel saldırıdan etkilenmeyen Lastikle yendi Moria'yı. NM Luffy'nin yumruklarına dayanmıştı Moria yanlış hatırlamıyorsam, sonrasında yerden kalkmıştı vs

Diyeceğim Moria gölge meyvesiyle iyi avantaj sağlar bence Luffy'e, Kaido düşmanlığından dolayıda Oda onu senaryoya katıcaktır.

Şuan aklıma geldi de Luffy dışında sevdiğim sadece 4 karakter var. Roger, X-Drake, Brook, Caribou. Diğerlerine karşı nedense nötrleştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık