Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law'un şapkasının ardına saklanıp tırstığı adamların liderini Law'dan aşağı seviyelerde görmek bence akıl karı değil.Bunu bilir bunu söylerim.Bence forum hala 2 sene öncesinde kalmış Lucci ve bazı karakterleri algılama açısından.

Law'un şapkasının ardına saklanıp tırstığı adamların liderini Law'dan aşağı seviyelerde görmek bence akıl karı değil.Bunu bilir bunu söylerim.Bence forum hala 2 sene öncesinde kalmış Lucci ve bazı karakterleri algılama açısından.
Law zaten eziğin teki.Hala bu adam Vergoyu nasıl yendi onu düşünüyorum.Hakin yüksekse kes oh valla iyiymiş.Bizim Luffy de anca yımrıh sallasın.

Sence geçmişte olduğu gibi şimdi de Luffy ile denk seviyede olsaydı şişirilmiş mi olurdu senin için yoksa kabul edilebilir mi?
Şişirilmiş olurdu. Nasıl Croco'da böyle bir beklenti olmadıysa Lucci'den de olmaz. Lucci daha fazla geliştirmiş çıkacaktır kendini Croco'ya göre, ama o kadar. Luffy'le denk bir gelişim göstermesi saçmalık olur. Oldu olacak Korsanlar Kralı da olsun.

Sayısını bilmem ama hükümetten o ayarda ve üstü çok adam çıkacak eminim.Lucci'nin zamanı niye dolsun Smoker bile güçlenip gelmedi mi tekrar.

Şişirme falan yok adam 2 senede bazı karakterleri geliştirmiş bir tek tayfa gelişmiyor.Haki öğrenen üçer beşer gömlek atlıyor temeli sağlamsa.Mesela Smoker daha düne kadar Hancock karşısında boynu bükük çaresiz kalan adamdı.Şimdiyse boğazından tuttuğu gibi Law'u yere çalıyor.Aradaki korkunç güç farkını görebiliyor musun ? Fazla gelişmemiş gibi geliyor olabilir bize ama onun açısından bakarsak durum tam tersi.Hem haki öğrenip hem de meyve kontrollerini arttırabiliyor karakterler.
Ben kendini geliştirmemiştir demiyorum zaten. Muhakkak hakidir meyvedir güçlenmiştir ama Luffy'nin rakibi olamaz artık hiç bir şekilde. Luffy'nin rakibi olamayan insanında amirallikten epey uzaktır yeri.

2 yıl önceki Spandam'ın elinde sadece amiral ve üst mevkilerin kullanacağı '' Altın Den Den Mushi '' var ve Lucci'yi 2 yıl önce kovduruyor hükümetten. Bu adam '' Geri döneceğiz '' dediğinde kapak hikayesinde gücümüzü göstereceğiz anlamında söylüyor. Cipher pol farklı örgütlere giriyor cp1 , cp2, cp3 gibi. Kim uydurdu şu Cp0 farklı kollara ayrılıyor diye ilk onu merak ediyorum ben :D
Bence asıl Cp0 lideri kraker gibi bir adamdı.Bunlar kaku vs 2 senede daha çok çalışıp güçlendiler bunu kanıtlamak ve biraz da intikam için.Hepsi bir Cp0 üyesi indirdi.Lucci tabii lideri.Sonra kutsalların önüne attılar bu adamları.Onlar da ne istiyorsunuz diyince onların yerine geçmek istediklerini söylediler.Kutsallar da boşluk oluştuğu için el mahkum bu öneriyi kabul ettiler Cp9 geçmişleri olduğu için.

Bunun gibi bir senaryoyla gelse mangaka bence tadından yenmez epey güzel olur.

Cp0Lucci

Bence asıl Cp0 lideri kraker gibi bir adamdı.Bunlar kaku vs 2 senede daha çok çalışıp güçlendiler bunu kanıtlamak ve biraz da intikam için.Hepsi bir Cp0 üyesi indirdi.Lucci tabii lideri.Sonra kutsalların önüne attılar bu adamları.Onlar da ne istiyorsunuz diyince onların yerine geçmek istediklerini söylediler.Kutsallar da boşluk oluştuğu için el mahkum bu öneriyi kabul ettiler Cp9 geçmişleri olduğu için.

Bunun gibi bir senaryoyla gelse mangaka bence tadından yenmez epey güzel olur.
Olabilitesi yüksek

Benim bildiğim Cp9 sır gibi saklanana bir oluşumdu.Hatta varlığını duyan inanamıyordu.Bir de izin almadan öldürebilme yetkisi vardı.Dragon Cp güçlendi derken Cp9 un komple.Cp0 safına geçmelerinden bahsediyordur.Yani ortaya çıktılar ve Cp örgütü de güçlenmiş oldu.Ben bu şekilde bakıyorum olaya.

Niye gelemesin hacı?Lucci gelmeyecekde kim gelecek?Devirin adamı bu.Süpernovalar geliştiği gibi Smoker,Coby Lucci gibi öne çıkan drnizcilerde gelişiyor
Daha önce de yazdım Lucci bire bir dövüşte adil bir şekilde Luffy tarafından dövüldü, daha önceki karekterler Luffy'i yeniyorlardı mesela ama tekrar tekrar gelme gibi absürt bi durum oluyordu ama burda öyle bi durum yok.

Peki cp0 dediğimiz oluşum bir amiral etmiyorsa bir işe yarar mı ? yok yaramaz ve tam burda iki yıl önce adil bir şekilde yenilen adamın Luffy'den daha hızlı hemde baya baya daha hızlı gelişmesi söz konusu olabilir mi ? olmaz.

Lucci muhtemelen bir elçi gibiydi o işin, örgütün başında Lucci varsa zaten o örgüt beş kuruş etmiyordur şimdi en fazla sıradan bir süpernova kadar güçlüdür ki kafaya oynayanlardan bahsetmiyorum.

Lucci iki yıl önce bile fiziksel olarak tatmin edici değildi tamam hızlı, şokushukimonukimi 6 teknik cart curt ama bu adam bir g3'e gidiyordu yahu :byee: Kılas dövüş oldu eyvallah ama adamın durumu belli, Shicbukai olsa güçsüz diye kovarlardı bunu hatta çünkü Moria kadar vardır Croc eder mi belli değil bence etmez.

Yani işin özeti seri sonunda en fazla 10 tane karekter Amiral gücünde olsun ki bunların arasında Lucci olmaz o en fazla Jelibon kadar güçlenir o kadar.

Law zaten eziğin teki.Hala bu adam Vergoyu nasıl yendi onu düşünüyorum.Hakin yüksekse kes oh valla iyiymiş.Bizim Luffy de anca yımrıh sallasın.
Law normal hali belli bir derecede güçlüydü ama D. iradesiyle çok vites yükseltti.Vergo'yu öyle aldı Dofu da azıcık o şekilde zorladı.Yabana atılacak adam değil Law Cp0 ezik olsa bin parçaya bölerdi elinin altında toplu imha meyvesi var.

Şişirilmiş olurdu. Nasıl Croco'da böyle bir beklenti olmadıysa Lucci'den de olmaz. Lucci daha fazla geliştirmiş çıkacaktır kendini Croco'ya göre, ama o kadar. Luffy'le denk bir gelişim göstermesi saçmalık olur. Oldu olacak Korsanlar Kralı da olsun.

Ben kendini geliştirmemiştir demiyorum zaten. Muhakkak hakidir meyvedir güçlenmiştir ama Luffy'nin rakibi olamaz artık hiç bir şekilde. Luffy'nin rakibi olamayan insanında amirallikten epey uzaktır yeri.

Daha önce yazdım.Luffye zaten rakip olamaz.Şu an karşılaşmayacakları için.Muhtemelen ileride karşılaşırlar o sıra da Luffy çok güçlenmiş yonko ile kapışmış olur.Yani lucci çok güçlü olsa bile luffy çok çok güçlü olacağı için yine yetmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık