Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki ya gerçekten her şeyi denediyse?

Yani 2 değil 30 tane bile meyve yemesine rağmen ya ölmediyse? Ya da her türlü zehri içtiği halde sadece zehirlenip karın ağrısı çekmekle kaldıysa? Son çare olarak kendisini gökadasından dünyaya atıyor, "yine ölemedim, lanet bunak WB nasıl ölmeyi başardı..." diye sızlanıyordu.
Hadi iki meyve ile ölmüyor kabul edelim. Neden öldürmesin ama yinede kabul edelim.

Zamanında Moria ile karşılaştı bu adam. Gücünü gördü. Şöyle deseydi "Moria-chan sen benim gölgemi al da ben güneşte kül olayım. Yaşaşın sonunda ölebileceğim, çok sağ ol."

Olmadı Dof'a deseydi "Dof ölmem lazım, bir çare bul." diye. Dof buna Sugar'ı getirir yine öldürürdü. Bu adamı kesin öldürecek meyve güçleri var evrende. İstese, arasa illa ki bulurdu başka bir tane. Koskoca yonkonun eli kolu uzundur. Bu adam ölmek istemiyor, istese her türlü ölür. Ölümsüz olsa bile ölmesinin yolları var yukarıda yazdıklarımdan ötürü.

Adam basitçe çok güçlüyüm yaa!!! diyor.

Bir konuda Zoro Roger ve WB'i geçecek diye bir yorum gördüm.

Heralde sitenin en trajikomik içeriği bu olsa gerek.

Kaido bence sürekli kendisini öldürmesi gereken şeyleri yapıp ölmeyerek dünya ile dalga geçiyor. "Ah yine ölmedim." "O kadar güçlüyüm ki ölemiyorum." Bu bir egodur beyler. :D

Korsankralı çağı değiştiren Roger'i Zoro ancak yokuş aşşağı geçer.

Diğer türlü neresinden tutsan elinde kalıyor.
Zoro Luffy'nin Korsan Kral olma hayalini duyunca başta beyni algılayamıyor. Bu kendi amacı en iyi kılıç ustası olmak isteyen birinin tepkisiydi. Ki direk en iyi kılıç ustası olan Mihawk bile KK'nın farklı bir seviye olduğunu söylüyor. Ama işte arkadaşlar da çarpıtılıyor.

Son düzenleme:
Luffy güçsüz olacak diyen yok, sadece Zoro'dan beklentisi büyük olanlar var. Nedense insanlar bundan rahatsız oluyorlar. Sonra da bize fan diyorlar. :) Zoro'nun güçlü olabilme ihtimali adamları üzüyor resmen. Başka yoruma gerek yok bu konuda. Beklentim odur ki; Luffy de, Zoro da Roger'ı geçecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık