Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ona katiliyorum aslinda doffy den daha saglam karakterli bi adam bekliyodum ben judgeden ama adam buggy cikacak gibi, benim cabam guzel cizilmis saglam bi karakter guzel villain olabilecek bir karakter oda cok prof harcadi adamlari.

Kanka senin attigin fotoda bana gore sanji tehdit olmasada bisi yapamazdi onlara oradaki bu saldirima karsi koymadan cok bu evlilige yani icinde bulundugun duruma karsi cikma tarzi gibi geldi cunki bundan hemen once sanji yere dokulenleri falan yiyodu dik baslilik yapiyodu ondan tehdit etmis olabilir.

Sanji 3 kardeşi aynı anda bile tokatlayabilir.Adam Yonjiye resmen estetik yapmış.Üstelik hasar dahi yok.Nijiye çakıp yamultunca Ichiji tehdit edip dikkatini dagıtıyor orada.Baba bile şaşırıyor Sanjinin gücüne ve haki kullanmasına.

Bizim bilmediğimiz büyük oluşumlar çıkabilir oda sonuçta bişey çıkarır oha vay arkadaş felan deriz.
Aklıma sadece Marco geliyor. Başka da yok gibi. Bunun dışında @Corasan reis inde dediği gibi bizi şaşırtacak derecede güçlü kimseler karşımıza çıkabilir.
Marco bu saatten sonra sadece yancı olabilir. Marco için söylenenlerden sonra da(BB'yi durdurma mevzusu hakkında,) bilmediğimiz büyük bir oluşum çıkmasına ihtimal vermiyorum. Çıkarsa sıvamış olur. Korsanlar tarafından tabi.

Knk adamin eli kolu bagli ama o anki seviyesi ile bir kardesinin sag ayagini bile alamazdi, cunki adamlar normal dogmamis yaratilmis. Yanlis hatirlamiyosam kemikleri daha saglamdi kaslari daha gucluydu judge anilarinda ole bahsediyodu diye hatirliyorum sanji haric digerleri icin. adamlar hayatlarinin basindan beri savasin icindeler ve hakide kullanabildiklerini tahmin ediyorum. Ancak sanjini p.up alacagi kesin , ondan sonra judgeyi bile alsin hosuma gider cunki hakediyo sanji o p.up i.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık