Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Zoroyu en çok Mr1 zorladı herhalde yendiği kişilerden,resmen tek taraflı bir dövüştü kan revan içinde kalmıştı takii çeliği kesene kadar.

Beğendim;
Luffy’s Awakened Form – Fanart

This Luffy would be able to manipulate qualities of rubber, such as:
  • tear resistance
  • elasticity
  • stretchiness
  • electric resistance
  • density

Her meyve dof'unki gibi uyandırılmış olmayacak, buradan bakarsak luffy'de baya ilerleme var.

Birde luffy kendi meyvesini uyandırırsa amiral veya yonkou karşısında, işlem tamamdır.

G4ü G2 gibi sadece belli bi uzuvda yapıp istediği gibi kontrol ederse neler neler uyanır da kontrol etmesi çok zor bi teknik. Balon gibi sıçramak zorunda sürekli. Tabi bazı teorilerdeki gibi G4 sadece boundmanden ibaret olmayabilir. Belki farklı formları da vardır.

Her meyve dof'unki gibi uyandırılmış olmayacak, buradan bakarsak luffy'de baya ilerleme var.

Birde luffy kendi meyvesini uyandırırsa amiral veya yonkou karşısında, işlem tamamdır.
Yonkou'ların ki de kesin uyanmıştır.(Meyve kullananları.) Ben Amiral'lerinde meyvelerini uyandırdıklarını düşünüyorum çok öncesinde. Fuji belki uyandırmamıştır. Ama eski 3'lü kesin uyandırmıştır.

Bir yeni Amirali görmedik bu arada beyler. Çok dehşet biri çıkabilir.:D

Ben artık fiziksel olarak çok güçlü biri olmasını bekliyorum. Hani diğer Amiraller logiaları ile felan ağırlık gösteriyor. Bir tanesi de meyvesiz haki ve fiziksel gücüyle ağırlık göstersin iyi olur. Zoan meyveli ya da..
Aslında öyle biri olsa bile hükümet bak ben de en temizinden hava,cıva logiası var haydi al bakalım der kullandırır daha da güçlü yapar. Meyve kullanmak kötü bi şey gibi algılanmasın. Garp istisna bi adamdı ama bence o da meyve yese daha güzel olurdu. Meyve bu seride şu ana kadar gördüklerimizle en önemli güç faktörü belki ileride haki daha iyi işlenirse haki de meyve kadar önemli bi yere sahip olur. Şu an meyve daha önemli. Ama elimde muazzam güçlü bi adamı daha da güçlü yapacak bi meyve varsa aman meyvesiz bi adamımız da olsun diye kullanmamak saçma bence. Koca hükümet muhakkak vardır elinde adam gibi bi meyve.
Yonkoular içinse en güçlüsü meyve arayışında ki bence kendisi de df kullanıcısı, diğer bi yonkou iki tane birden meyveye sahip, biri içinse neredeyse kesin yani o gemi garip vücut salya falan meyveye işaret.Meyvesiz bi amiral biraz aptal bi hükümete işaret eder bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 79)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık