Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Bir insana Vasıf yüklemek için veya vasifsiz damgası vurmak için yaptığı işi veya aldığı riski göz önüne de katmak lazım. Akainu eğer o gemide 1 tane bile bilgin varsa bu sistemin sonu olabilir diyerek sorumluluğu yüklenip bir iş yapıyor. Eğer Aokiji müdahele etmese Akainu'nun yaptığı iş kendine göre ve sistem açısından yararlı olacaktı. Fuji ise şici lerin kötü olduğunu göstermek için bir risk aldı.Bazilarina göre kumar oynadı.Kumari tuttu mu tuttu.Daha sonra da kendine yüklediği vasif ve sorumluluğu yerine getirmek için yaptıkları ortada.Bu olay hükümet için kötü olsada adalet ve Denizciler için bir güven tazeleme oldu.Daha sonra kendine yüklediği vasfı bir kenara bırakarak bu kez Denizciler ve hükümetin kendisine yüklediği sorumluluktan dolayı Luffy nin peşinden gitti.Daha sonra halkın bu konudaki tavrı Fuji nin oynadığı kumarin ne kadar doğru olduğunu gösterdi.Bunlar gerçekleşen olaylar.Eger dövüşü doffy kazansaydi neler olacağını ben kestiremiyorum eğer Fuji doffy e yinede dalardı diyen varsa o da kendi iyimserligi ve düşüncesidir.

Sakazuki de korsan olsa bırak Yonko olmayı, bir yılda Korsan Kral olurdu. Ancak iki Yonko kaptanının karşısında da düştüğü durumu gördük.
Bunu sanırım E. Oda söylüyor. Akainu'nun bir yılda Korsan Kral olacağı hususunda, E. Oda'nın trollediğini düşünüyorum ya da meyve gücüne atıfta bulunmuşta olabilir ama bir yılda KK olamayacağı aşikar değil mi? Senin düşüncelerin nedir bu konuda?

Çok iyi bea :a:

Tayfasındaki diğer kişiler de muhtemelen Jack gibi antik zoan meyvesi yemişlerdir. Bu zamana kadar neden sağlam zoanlar görmediğimizin sebebi Kaido, anlaşıldı :oleyo: Hatta buna dair bir resim daha buldum:

Fakat X-Drake bizimkilere karşı savaşmayacaktır. Ben dinazor zoanının yerine rakip olarak şunu bekliyorum:

Tayfasındaki diğer kişiler de muhtemelen Jack gibi antik zoan meyvesi yemişlerdir. Bu zamana kadar neden sağlam zoanlar görmediğimizin sebebi Kaido, anlaşıldı :oleyo: Hatta buna dair bir resim daha buldum:

Fakat X-Drake bizimkilere karşı savaşmayacaktır. Ben dinazor zoanının yerine rakip olarak şunu bekliyorum:

X-Drake'nin üç yıkımcı arasında olamayacağını düşünüyorum..

Bence Drake 3 yikimcidan biri değil.
Eğer böyle ise 3 yikimcinin tam oluşturulmasi 2Y sonrasinda oluyor ve bu bana pek mantikli gelmiyor açikcasi. Bence Doflamingonun koltuk olayini görebiliriz. Law'a yönetici koltuğunu vermedi ve haketmediğini söyledi fakat Law yöneticiler kadar güçlü idi Dof bunun farkina varamadi sadece. Ayni sekilde 3 Yikimciyi farkli bekliyorum ben, hatta 1 tanesini Dinazor fakat farkli bir türü seklinde bekliyorum ve bu kisinin rakibinin Drake olacağini düşünüyorum. Bir nevi antik cağda dinazor savaşi :)

Bunu sanırım E. Oda söylüyor. Akainu'nun bir yılda Korsan Kral olacağı hususunda, E. Oda'nın trollediğini düşünüyorum ya da meyve gücüne atıfta bulunmuşta olabilir ama bir yılda KK olamayacağı aşikar değil mi? Senin düşüncelerin nedir bu konuda?
Neden olamasın? Sakazuki serideki en hırslı adam bana göre. Diğerleri gibi beklemez, plan yapmaz. Sürekli ilerler. Zaten bunun şartı olarak Sakazuki'nin ana karakter olma şartını koymuş. Korsan olarak ana karakter olsaydı, bu durum gerçekleşirdi.

Neden olamasın? Sakazuki serideki en hırslı adam bana göre. Diğerleri gibi beklemez, plan yapmaz. Sürekli ilerler. Zaten bunun şartı olarak Sakazuki'nin ana karakter olma şartını koymuş. Korsan olarak ana karakter olsaydı, bu durum gerçekleşirdi.
Ana karakter olsaydı olabilirdi doğru ama ne bileyim, Kaido'nun Shanks'ın olduğu evrende (bir yılda) o koltukta olması haala olası gelmiyor bana ama kalem E. Oda'nın elinde yapar mıydı? Yapardı..

Meyveyi luffy e verseydik 1 yılda biterdi gibisinden yani lastikle daha uzun sürüyor geliştirmesi vs.
Meyveyle zerre alakası yok. Luffy'nin meyvesi serideki en avantaj kazandıran, en iyi meyvelerden biri. Lastik diye dandik algısı var ama öyle değil. Luffy'nin tak diye kk olamıyor olmasının sebebi Luffy olması. Saka'nın tak diye kk olmasının sebebi Saka olması. Olay meyve değil kişilik ve güç:D

Bir big mom'ın tayfaya bak birde bunlara :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık