Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Çıkmaz, sağ kol veya sol kol fark etmez, amiral almak kolay mı? Fuji'yi ayıralım yalnız, o belli olmaz.:D Wb'nin evlatlarını gördük, Dofy ailesi ile vs attılar.:D Koca denizcilerde hiç mi potansiyelli adam yok, hepi topu 3 amiral çıkıyor ama maşallah önüne gelen amiral seviyesi oluyor.

Sanji bile seri sonu ancak amirale yakın bir seviyede olur. Shanks'ın tayfaya fazla güvenmeyin, sonları yakın onların.

Amiral seviyesi ne demek bir bakın, hayvan gibi fiziki güç, muazzam bir meyve. Kuzan kime karşı geri vites yaptı bir bakın. Jozu falan hikaye, bir dikkat kaybına giden amiral seviyesi mi olur? Kuzan2ın full beden buzundan kurtulan 2 kişi varken hemde.:D Amiral=Dof olur.
Amiral seviyesi hikaye daha Kutsallar,Gorouseiler piyasaya çıkmadı.Seri sonuna kadar amiral seviyesi çoktan geçilmiş olacak :D Asıl güçlü olanlar Kutsal Ejderler,sümüklü olanları şey etmeyin tabi.

Sanji'de h.haki çıkacak diyenlerdenim, lütfen. Babası beklentiyi düşürdü ayrıca sen sanki yonkou olur diyon.
Babası efsanevi bir ordunun komutanı.Terlemeden Sanji'yi yendi dikkatini çekerim.Babasının gerçek gücünü olası Big Mom vssinde görürüz.Ayrıca benim tepkim bileye.Potansiyeli seride ilk 5e oynar Sanji'nin:artiz:

Babası efsanevi bir ordunun komutanı.Terlemeden Sanji'yi yendi dikkatini çekerim.Babasının gerçek gücünü olası Big Mom vssinde görürüz.Ayrıca benim tepkim bileye.Potansiyeli seride ilk 5e oynar Sanji'nin:artiz:
Bile yanlış olmuş haklısın, Sanji her türlü Fuji'den üstün olacak. Baba ilk izlenim olarak yeterli gelmedi.
Amiral seviyesi hikaye daha Kutsallar,Gorouseiler piyasaya çıkmadı.Seri sonuna kadar amiral seviyesi çoktan geçilmiş olacak :D Asıl güçlü olanlar Kutsal Ejderler,sümüklü olanları şey etmeyin tabi.
Kutsallardan özel bir şey çıkmaz. Vegapunk onlara özel ordu kurmuştur, onu görürüz. Amiral demek bana göre yinede zirve yahu.

Bile yanlış olmuş haklısın, Sanji her türlü Fuji'den üstün olacak. Baba ilk izlenim olarak yeterli gelmedi.

Kutsallardan özel bir şey çıkmaz. Vegapunk onlara özel ordu kurmuştur, onu görürüz. Amiral demek bana göre yinede zirve yahu.
Olmadı bu en basit örneği Doflamingo :( Bekle neler çıkacak.

Yami

Sanji'de h.haki çıkacak diyenlerdenim, lütfen. Babası beklentiyi düşürdü ayrıca sen sanki yonkou olur diyon.
Sanji de H.Haki çıkmaz umarım ciddiye almam.

Kendi kimliğini belirleyemeyen adam bu :D İradesi üzerinde hakimiyeti yok bunda mı çıkacak yok artık.

Olmadı bu en basit örneği Doflamingo :( Bekle neler çıkacak.
Dofy, çöplükten yemek yediği için böyle güçlendi. Kutsallar özel antrenman yapıyor mu, hiç sanmıyorum. 800 yıldır kimse yıkamamış, niye kendilerini kassınlar. Deniz kızı alıp köpek balıklarına yedirmek varken. Şahsen ben uğraşmazdım, günümü işkence yaparak geçirirdim.:D

-2 kişiye karşı savaşmıyor. İkisine karşı bir hiç dövüşmedi. İlk 12 saat boyunca zaten İnu'ya bir şey yapamaması olayı açıklıyor. Jack'in yanına sürekli takviye güç gelirken Mink'ler bir anlaşmadan dolayı gece gündüz ayrı dövüşüyordular. Evet Jack burda az bir şey farkını göstermiş. Ama yine de İnu ve Neko'dan bireysel olarak çok daha güçlü bir isim değil. Bunun için hiç ortada handikap oluşturabilecek durumun olmadığı İnu ile attıkları ilk 12 saatlik vs'yi kanıt gösterebiliriz. Luffy bu seride Bellamy için de değişmişsin güçlenmişsin dedi. Sanji'nin de gücünü övdü. Luffy'nin gücünü övdüğü kişileri kendinden güçlü mü varsayalım?

-Zoro'nun ödülü hala daha bir takım kişilerden düşük. Sen ne anlam çıkarıyorsun bu ödül işinden? Direk güce yorumlayabileceğimiz bir şey mi bu ödül olayı?
-Mingo kaçmış zamanında Tsuru'dan, evet. Fakat şu zamanda cidden Tsuru'nun Doflamingo ile başedebileceğini düşünen var mı? Hani Tsuru'dan kaçmış derken ne demek istiyorsun daha güzel açıklar mısın? Jack dalmışta ne olmuş? Ne yapabilmiş? Ben Jack'in yaptığından çok daha ağrını yapan birini tanıyorum. Monkey D. Luffy önce ID'e girdi. Sonrasında da en büyüklerin savaşı denilen MF'ye gittiğini görüyoruz. O kadar pervasız ki 3 Amiral'in karşısına çıktığı da oldu. Id kaçakları ID'i MF yanında cennet olarak nitelendirdiler. Sonuç? Jack'in yapabildiği ne? Amiral'lerden herhangi birine hasar verdiyse adam gibi başka.

-Jack'in o darbeyi yemiş olması bile vasıfsızlığını gösteren ayrı bir olgu. Doflamingo belki de o atağı başlamadan kilitlerdi. Ya da hortumunu dilim dilim doğrardı. Ya da hiçbirini mi yapamadı? O ataktan kaçınabilirdi? O atağı mı yedi? Öleceğini mi düşünüyorsunuz?

Aokiji ile kıyaslanıyor bir de. Aokiji dev tsunami dalgalarını saniyesinde donduran adam. Zunisha'nın kendisini donduramayacağı ne malum?
-2 kişiye karşı savaşmıyor. İkisine karşı bir hiç dövüşmedi. İlk 12 saat boyunca zaten İnu'ya bir şey yapamaması olayı açıklıyor. Jack'in yanına sürekli takviye güç gelirken Mink'ler bir anlaşmadan dolayı gece gündüz ayrı dövüşüyordular. Evet Jack burda az bir şey farkını göstermiş. Ama yine de İnu ve Neko'dan bireysel olarak çok daha güçlü bir isim değil. Bunun için hiç ortada handikap oluşturabilecek durumun olmadığı İnu ile attıkları ilk 12 saatlik vs'yi kanıt gösterebiliriz. Luffy bu seride Bellamy için de değişmişsin güçlenmişsin dedi. Sanji'nin de gücünü övdü. Luffy'nin gücünü övdüğü kişileri kendinden güçlü mü varsayalım?

-Zoro'nun ödülü hala daha bir takım kişilerden düşük. Sen ne anlam çıkarıyorsun bu ödül işinden? Direk güce yorumlayabileceğimiz bir şey mi bu ödül olayı?
-Mingo kaçmış zamanında Tsuru'dan, evet. Fakat şu zamanda cidden Tsuru'nun Doflamingo ile başedebileceğini düşünen var mı? Hani Tsuru'dan kaçmış derken ne demek istiyorsun daha güzel açıklar mısın? Jack dalmışta ne olmuş? Ne yapabilmiş? Ben Jack'in yaptığından çok daha ağrını yapan birini tanıyorum. Monkey D. Luffy önce ID'e girdi. Sonrasında da en büyüklerin savaşı denilen MF'ye gittiğini görüyoruz. O kadar pervasız ki 3 Amiral'in karşısına çıktığı da oldu. Id kaçakları ID'i MF yanında cennet olarak nitelendirdiler. Sonuç? Jack'in yapabildiği ne? Amiral'lerden herhangi birine hasar verdiyse adam gibi başka.

-Jack'in o darbeyi yemiş olması bile vasıfsızlığını gösteren ayrı bir olgu. Doflamingo belki de o atağı başlamadan kilitlerdi. Ya da hortumunu dilim dilim doğrardı. Ya da hiçbirini mi yapamadı? O ataktan kaçınabilirdi? O atağı mı yedi? Öleceğini mi düşünüyorsunuz?

Aokiji ile kıyaslanıyor bir de. Aokiji dev tsunami dalgalarını saniyesinde donduran adam. Zunisha'nın kendisini donduramayacağı ne malum?
Inuya ilk on iki saat bir şey yapamamıș diyorsun da ilk onu saat bir şey yapmadığı ne malum. Belki 13. Saatte inuyu yenecekti ama dinlendiği için bir sonraki günde inuyu yenemedi. Ayrıca luffy Bellamye güçlenmişsin dedi ki güçlenmişti sanjiyede bin adam gücünde dedi ki seride bin adam gücünde olmak pek bir marifet değil. Ama inu ve Fujiye güçlüsün dedi. Bu farklı bir şey. Her ne kadar forumda inu sanjiden daha güçsüz derslerde bence öyle değil. Jack sanjiyi de Zoroyuda bir saatte harcardı. Yani öyle dediğin gibi dofun kıytırık ipleri inuyu o kadar rahat alamazdı. Sana tsurunun Mingo ile baş edemeyeceğini düşündüren ne yaşlı olması mı? Bence kapıșabilecek seviyedelerdir tabi dof kaçıp gitmezse. Evet luffy jackten çok daha büyük şeyler yaptı. Neden çünkü zeka seviyesi düşük. Orada cidden üç amiralden kalabileceğini düşünüyordu. Ayrıca Jack'in amirallere karşı ne yaptığı yine belli değil. Jack'in o darbeyi almasindan ve mingonun o hortumu doğrayacağından bahsetmişsin. Hortumun hızını farketmedin sanırım. Ki Jack daha ne olduğunu bile farkedemiyor. Dof o mükemmel gözlem hakisi ile nasıl farkedecek. Yine aynı şekilde gözlüğü bir tarafa kendisi bir tarafa uçardı. Doğrama kısmına gelirsek bu fil bilmem kaç yıldır yaşıyor. Kim bilir üstünde ne savaşlar oldu. Onu geç kimyasal silahlar falan kullanıldı Ama sırtında bir yara falan yok. Sen daha g4 ü kesemeyen iplerin o kadar hızlı gelen bir hortumu kesebileceğini düşünüyor musun. Aokijinin fili dondurma olayına gelirsek. Aokijinin aynı gemide olduğunu farz edelim. Gemi ile zunishadan arasında mesafe var. Aokiji bir iki saniye içinde tüm marinfordu dondurabildi mi hayır. Bir kısmını dondurdu o da uzun sürdü. Aokiji filin hortumunu farkettiği an fili dondurmaya çalışsa anca ayaklarına kadar yetişip sonrada hortumu yerdi. Hortumu eli ile tutup dondurmaya çalışsa bu adam Jozunun darbelerine dayanamayan biri imkanı yok hortumu tutamaz. Hele fil orada serbest iradesi ile dövüşmek istese olaylar çok farklı olurdu. Orada zunishadan kalabilecek tek amiral kizaruydu. Diğer hepsi yakalanırdı. Bunu söylemiştim tekrar da söyleyeyim Antik silah denilen şey tek başına bir adayı içindekiler ile beraber yok edebilecek bir güç. Adanın içinde dof var aokiji var farketmez. Zunisha'nın çok büyük ihtimalle antik silah. Bu silahlar daha bir amirali alamayacak ise millet niye bunları bu kadar arasın?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık