Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Yendi mi ? Yenemedi, o zaman kesin konuşmamak gerekiyormuş.

Aokiji meyvesiz Akainu'yu da yener zaten, Aokiji > meyvesiz Akainu, haliyle Aokiji'nin meyve gücü kullanıyorken Ace'i yenmesi, meyvesiz Akainu'nun da Ace'i yeneceğini göstermez.
Kardeş net olun ace vs aokiji bence aokiji tokatlar sence nolur daha fazla dolandırmayın

Gaz daha yüksek ihtimal gibi duruyor saga sola atıp duruyorlar.Ama önce mesela şu sürekli yıldırım düşen ada gibi bir yerde büyük bir yıldırım düşman bir gemiyi perte cıkarsa bizim gemiye düşerken Zoro kesse çok hoş olurdu.
Şu sapık aşçı adam gibi bir dövüşsün de görelim neleri varmış. Ondan sonra şov sırası Zoro'da. Alemin en kral şovlarından birini yapacak. Wano'da elementleri kesmenin püf noktalarını öğrenebileceğini düşünüyorum zaten uzun zamandır. Wano'dan çıktığımızda tayfa toplamda en az 3 amiral gücünde olacak. Ondan sonra yağdır mevlam :D

Beyler mangada da gördüğümüz gibi kaido yaşayan en güçlü varlık olarak biliniyor.Ölmeye çalışsa da bir türlü ölemiyor.Kaido dressrosa arcından hemen sonra görüldü yani dressrosa arcında da Law ın meyvesi olan ope ope no mi açıklandı. Yani law dan önceki ope ope no mi kullanıcısı kendisini feda ederek kaido ya ölümsüzlük vermiş olabilir.Bu sayede de tayfası çoğunlukla zoan kullanıcısı olan ve doflamingoya şeytan meyvesi ürettiren kaido ölümsüz olduğu için 100 tanre zoan tipi şeytan meyvesi yemiş, bu yüzden 100 canavar kaido deniyor olabilir.

@gyjbsch Genelde abartır evet :D Ama Carrot meselesinde(yine abartmasına rağmen) katılıyorum. Tayfaya katılırsa monster trio ayarı olacağını zannetmiyorum yalnız. Sanji başka seviye Carrot başka, herkes yerini bilecek :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 62)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık