Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Mihawk

Z'nin kolunu bençe Mihawk aldı yada doff serideki en eski iki shi onlar.

Zoro luffy arasında cok fark olduğnu sanmıyorum. g4'le zoro'ya dalsa
luffy ikisi de ölümçül darbeler alır tabi kazanan luffy olur ama doff dövüşünden beter bir hale gelir.
Ciddi misin? Eğer Zoro onu daha kötü hale getirebiliyorsa, Doflamingo'dan daha güçlü demektir.

Sen herkesi Teach gibi korkaklar kralı mı sandın :) Hiçbir yonkou Sakazuki'ye saldırayım diye 2. kez düşünmez. Hatta Kaido gibileri 1 kez bile düşünmez :D
Teach korkaklar kralı ha:fool:

Teach hesap kitap adamı. Koy game of'a demir tahta otursun:good:

Kaido Saka'ya hemen gördüğü yerde saldırır evet ama en büyük hayalini gerçekleştirip ölmek için saldırır:sapkali:

WB bile ace olmasa o şekil saldıramazdı yoksa biliyorsun baş almak gibi huyları var Saka'nın:D

O değil de keşke şu seri de Kaido vs Akainu ve Kaido vs genç Garp'ı görmek nasip olsaydı.2'si ağır psikopat 3 tane hayvan.Atıcan bunları birbirinin önüne sonra gör sen hengameyi.

Teach korkaklar kralı ha:fool:

Teach hesap kitap adamı. Koy game of'a demir tahta otursun:good:

Kaido Saka'ya hemen gördüğü yerde saldırır evet ama en büyük hayalini gerçekleştirip ölmek için saldırır:sapkali:

WB bile ace olmasa o şekil saldıramazdı yoksa biliyorsun baş almak gibi huyları var Saka'nın:D

Sen yonkouları tanıyamamışsın :) Hele ki Wb gibi bir efsaneyi hiç tanıyamamışsın. Adam korsanlar kralı ile denk dövüşmüş, magma kozo'yu mu takar ? Kralı gelsin demiş yahu daha ne desin :D

Tamam ben Dof dövüşünü tekrar okuyayım ama sen de seriye tekrar oku tamam mı ? :) En baştan ama. Gerekirse 33 kere hatim et :D Luffy'nin g3'le ancak Pica'nın kafasını aldığını bilmiyormuşuz gibi Zoro'nun saldırıları g3 etmez demez mi :fool:Adam 3 sayfada 83'e böldü Pica'yı lan. G3 ne ? G3 kim ? :D
Hiçbir şeye cevap vermeden gidiyorsun. Ben sana söyledim her şeyi. Durumlar ortada. Önce cevap ver öne sürdüğüm argümanlara. Luffy tek bir vuruş ile kafasını patlatıyor adam ortaya çıkıyor. Pica'nın dev vücudunu parçalasın önemi yok. Şayet Pica istediği zaman yine vücuduna dönebilecek bir yerde orda. Ama kendisini öne sürüyor Zoro'nun kesmesi için. Bildiğin bir yerlerine güvenerek. Luffy bir g3 gatling yapsa belki de ortaya çıkarmasına bile gerek kalmayacak Pica'yı.:S Luffy'nin ada üstünde bir kere g3 gatling yaptığını görmedik. Hele Pica gibi cüssesi büyük bir rakip için o saldırı ...

Wb iki yumrukla kazandıktan sonra onun Doflamingo gibi rakibinin boğazına basarak hamle yapmasını ve öldürmesini engelleyen ne normal şartlarda ?

Bunun cevabını ikimiz de biliyoruz hatta herkes biliyor.O yüzden akainuyu övmeye gerek yok.Açık ve net yenilmiştir.Law gibi adamların yenilmesinden de çok hızlı biçimde hemde.

Normal şartlarda dedim çünkü adamlar savaşta.İndirdiği adamı öldürmeye uğraşmaz.Bunu herkes biliyor aslında ama bunu görmek işlerine gelmiyor.
Kizaru neden Marco'yu öldürmedi, veya Aokiji neden Jozu'yu öldürmedi ? Cevap aynı, WB'de öldürebilirdi ama senaryo icabı Akainu yaşamaya devam etti, aynı Marco ve Jozu gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık