Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Şimdi de Teach ile Aizen-Madara'yı aynı kefeye mi koymaya başladın? Demin ikisi cool Teach değildi hani? Son rakibi cool bekliyorum diye Madara'yı örnek veriyordun. :S Bu yüzden Teach olamaz diyordun. :/

Teach ile Caesar bir mi tuttun şimdi sen? :/
Tamam kaguya ile karasakalı da kiyaslayabiliriz. Ayrıca bleachi doğru dürüst izlemedim ben yani aizeni son rakip sanıyordum orada pot kırmamaya çalıştım ama becerememisim demek. Ayrıca diğer iki anime ile op i kıyaslarsak onların hemen hemen tüm bossları cool. Ama op te bir cool bir çirkin diye gidiyor. Ama odanın son rakibin coolluğu konusunda ne kaguyanın nede başka birinin altında kalacağını düşünmüyorum. Yani bunu savunurken hiç bir kanıtım yok. Tamamen 6. His. Ama genel olarak bu kadar sevilmeyen bir karakterin villain olacağını sanmıyorum. Teach ile ceaserı kıyaslıyorum evet. Hatta Teach ile mr 3 ü bluenoyu Bellamy yi de kıyaslıyorum. Hepsinin ortak noktası çirkin olmaları, sevilmeyen kötü karakter olmaları ve final bosstan önce düşen yan boss olmaları. O yüzden bence Teach son ve en güçlü rakip olamaz.

Net konuşma diyorsun lakin sen net konuşuyorsun??? Kutsallar güçlü olduğu için yıkmıştır diyebiliyorsun.

Teach'in en azından varlığı kesin? Değil mi ama? Kutsallardan olan şu kişi çok güçlü diyebiliyormusun? Hayır. Yok çünkü. Bende bunu anlatmaya çalışıyorum. Yılların Teach dururken olup olmadığı bilinmeyen birisi gelipde en güçlü olamaz. Olmayacaktırda. Bu konuda o kadar netim ki eğer çıksın nickimi Celestial Dragon yapacağım dedim. Hala da sözümün arkasındayım. Güçlü bir kutsal çıkar tabi. Ama Teach çıkmaz.

Doflamingo korktu diye lafı boş mu oluyor? Bu nasıl bir neden Hasan? Boş diyebilirsin sıkıntı değil ama
bu sebeple boş demek bildiğin istediğin gibi eğip bükmek oluyor. Ha bu Kaido'dan korktu o zaman dediği boş. Çok güzel yaa. Kaldı ki adamın dedikleri MF'de olduğu gibi olan bir şey.

Wb o alandaki en güçlü kişiydi. MF'de WB'ye saldırıp da ondan güçlü olan birisi var mı? Yok. Sonuç? WB delik deşik. Demek ki en güçlü olmak kazanmak değil. Kutsallarda en güçlü kişi onlarda olduğu için güçlü olmayacaktır.

Son olarak şunu sorayım: Sen son savaşta gerçekten de herkesin bir rakibi olacağını filan mı zannediyorsun? Diğer arclarda olduğu gibi herkesin bir rakibi olacak herkes sadece onla uğraşacak filan zannediyorsun sanırım. :/

Böyle neden mi olur Allah aşkına? :/ Hem Aizen ve Madara son rakip mi?. :S Ve onların ağırlığı coolluğu 1 vs all yapmalarından kaynaklanıyor birazda. OP'ta böyle şeyler imkansız olduğu için yani çok çok güçlü karakterlere 1 vs all yapılmadığı için sen karakter ne kadar cool olursa olsun bir Aizen-Madara tadı alamazsın. Ayrıca Oda sen kadar umursamıyordur bu cool karakter işini. O kadar düşünme bunu bence.

Ve sorum sanada sorayım: Sen son savaşta gerçekten de herkesin bir rakibi olacağını mı sanıyorsun?

Ben Teach olsa mutlu olurum demiyorum. İsteğim değil düşüncem bu.
Yahu seriyi sen yazıyormuşsun gibi konuşuyorsun Veli.:S Ben sana yukarda saydım sebepleri. Bunlar yeterli sebepler. Serinin asıl olayı onlar diyorum sen bana farklı farklı şeyler sayıyorsun. D.lerden tanrıların doğal düşmanları olarak bahsediyorlar. 800 yıl öncesinde D.leri bu adamlar yıkmış. Şu sözler yeterli benim için. Oda sona rakip saklayabilir. Bu seride Vinsmoke efsanesini de daha yeni duyuyoruz. Yani seri sonunda işler epikleşsin diye Oda çok doğal olarak böyle rakipler çıkarabilir. Ki bunun yolunu da yaptı. Ben bu bir ihtimal diyorum. Kesinlik koymuyorum.

Tamam kaguya ile karasakalı da kiyaslayabiliriz. Ayrıca bleachi doğru dürüst izlemedim ben yani aizeni son rakip sanıyordum orada pot kırmamaya çalıştım ama becerememisim demek. Ayrıca diğer iki anime ile op i kıyaslarsak onların hemen hemen tüm bossları cool. Ama op te bir cool bir çirkin diye gidiyor. Ama odanın son rakibin coolluğu konusunda ne kaguyanın nede başka birinin altında kalacağını düşünmüyorum. Yani bunu savunurken hiç bir kanıtım yok. Tamamen 6. His. Ama genel olarak bu kadar sevilmeyen bir karakterin villain olacağını sanmıyorum. Teach ile ceaserı kıyaslıyorum evet. Hatta Teach ile mr 3 ü bluenoyu Bellamy yi de kıyaslıyorum. Hepsinin ortak noktası çirkin olmaları, sevilmeyen kötü karakter olmaları ve final bosstan önce düşen yan boss olmaları. O yüzden bence Teach son ve en güçlü rakip olamaz.
Teach üzerine titrenilen bir karakter. Senin kıyasladığın karakterler ise daha ilk çıktıkları arclarda dayağını yemiş karakterler. Teach ile bunları kıyaslıyorsan diyecek tek şeyim şu: Sana iyi trollükler.
Yahu seriyi sen yazıyormuşsun gibi konuşuyorsun Veli.:S Ben sana yukarda saydım sebepleri. Bunlar yeterli sebepler. Serinin asıl olayı onlar diyorum sen bana farklı farklı şeyler sayıyorsun. D.lerden tanrıların doğal düşmanları olarak bahsediyorlar. 800 yıl öncesinde D.leri bu adamlar yıkmış. Şu sözler yeterli benim için. Oda sona rakip saklayabilir. Bu seride Vinsmoke efsanesini de daha yeni duyuyoruz. Yani seri sonunda işler epikleşsin diye Oda çok doğal olarak böyle rakipler çıkarabilir. Ki bunun yolunu da yaptı. Ben bu bir ihtimal diyorum. Kesinlik koymuyorum.
Bak hala anlamıyorsun ve bazı sorulardan kaçınıyorsun. WG son rakip olabilir. Ancak bunun için Teach'ten güçlü birisini olmasına gerek yok. Örneklerle açıklandı zaten.

Ve tekrar soruyorum. Eğer bu soruyu cevaplamadan bir yanıt vereceksen hiç boşuna verme. Cevaplamayacağım çünkü: Son savaşta gerçektende herkesin 1 vs 1 filan yapacağını mı sanıyorsun?

Teach üzerine titrenilen bir karakter. Senin kıyasladığın karakterler ise daha ilk çıktıkları arclarda dayağını yemiş karakterler. Teach ile bunları kıyaslıyorsan diyecek tek şeyim şu: Sana iyi trollükler.

Bak hala anlamıyorsun ve bazı sorulardan kaçınıyorsun. WG son rakip olabilir. Ancak bunun için Teach'ten güçlü birisini olmasına gerek yok. Örneklerle açıklandı zaten.

Ve tekrar soruyorum. Eğer bu soruyu cevaplamadan bir yanıt vereceksen hiç boşuna verme. Cevaplamayacağım çünkü: Son savaşta gerçektende herkesin 1 vs 1 filan yapacağını mı sanıyorsun?
Sen anlamıyorsun. Sorulardan kaçtığım yok. Oda dediklerim ışığında son arcı daha da epikleştirmek için öyle güçlü rakipler çıkarabilir diyorum. Çok doğal bir durum bu. Sen bunu anladıysan eğer bana soru sormana gerek kalmıyor. Evet yine bazı isimleri bire bir savaştığı rakipler olabilir. Sen mangayı kendin çiziyormuşsun gibi konuşmaya devam edeceksen bence de tartışmanın bir manası yok.

Wb'den daha güçlüsünü göreceğimiz gün gibi ortada. Ama bu denizci değil kutsal değil yine korsan olacak. O da Kaido ya da Teach'ten başkası olmaz. İki yıl önceki Wb'nin en güçlü olma gibi bir durum söz konusu değil. Kaido da Shanks da iki sene önceki Wb'yi tek başlarına mezara yollayabilirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık