Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Artık anlamsız geliyor bunları tartışmak bana ama bu adamların sıradan olmadığı serideki en güçlü adamlardan olduğunu vurgulamak için yazarın ne yapması gerekiyor.
http://pm1.narvii.com/5843/a87452bf37611057242c48e631f7e3673e2231d2_hq.jpg
Biri de bu:
http://i.imgur.com/BWwmWdN.jpg

Yani adam açıkça diyor ki 4 imparator ve denizci amiralleri korsanlar kralı olma yolundaki en büyük güçlerdir.

Yok İnuarashi, Jack bilmem ne bunlar çok güçlü adamlar olsalarda amiralleri yenemezler.

O mevkiyede herkes ulaşamaz.Kid, Law felan zor biraz.

Yarın bir gün biri korsankralı olduğunu ilan etse karşısına yine bu amiraller çıkacak.

Amirallerle kafa kafaya çarpışacak güçte adamlar vardır , ama yenmek ayrı mesele.

@Marco
Adamin oraya gelme sebebi zaten Wb.
Ama adamin sonradan yapmak istedikleri değisiyor.
Savaş olarak yaptiği vok sey yok ama o arc'in en kritik zamanlarinda ortaya cikti bu ne dersen.
-Ace'i idamdan kurtarmak. Ki bunu yaparken hiç kimse mudahale edemiyor Ace'e ek olarak Marco havada oraya gidiyor ama yetişemeyeceğini sen de biliyorsum son saniye kurtariyor çünkü.
- Luffyi Mihawkin elinden kurtarmasi. Olay oraya gelene kadar Mihawk Luffyi öldürmek istiyor. Hatta Shanksdan bile özür diliyor adam. Croci Dazi gönderiyor adam kesip yine öldürmek icin pesine takiliyor. Bu sefer Croco Mihawki durdurunca adam dalmak istemiyor. Korkuyor demiyirum bunu 1-2 defa daha yazmiştim bu sekil anlayan bazi değisik arkadaşlar vardi. Adam çekiniyor ama savaşak istemiyor. Vista ile bile savaşan adam dalmiyor bu olaydan sonra.
-Luffy ve Jinbe'yi Akainudan kurtarmasi.

Adam buraya gelme amaci daha sonra değisiyor. Ne kadar sonradan Wb'yi öldürebilirim dese bile Sonradan Marco yanyana bile duruyor. Tabi sempati duyduğundan değil öyle bir adam değil zaten Croco da.

Bu seride Amiral gücünde olacak tonla adam var. Yonkou adamlari. Law,Luffy,Kid,Cp0 göründüğünde bile îclerinde 2-3 amiral seviyesi adam var diyenler vardi. Örnek olarak Jack kaç gün Neko ve İnuya karsi savaşmiş adamlar dinlenerek gelmiş yine de tek üstunluk sağlayamadiğimiz adam o diyor. Üstüne adam nu savaştan cikip Amiralin ve Eski filo amiralin olduğu gemiye saldiriyor. Ve bu adamdan 2 tane daha var.
Yani vir de şuandan bahsediyoruz. Ben de diyirum ki Amiral makami diye.
Adam yazmiş Garpa önerildi diye peki soruyorum suan bir Amiral gitse mekani doldurulamiyor mu ne zaman Amiral koltuğu boş kalmiş. Garpa önerilmiş kabul etmemiş hemen başkasiyla doldurmuşlar yani her halikarda bu koltuk foluyor bu swviye de adamlar sürekli var seride o yüzden ben Croco seri sonu Amiral seviyesi olur deyince şasirmayin. Çünku seri sonu sadece Amiral ile kapisilmayacak. Tonla amiral seviyesi olacak karakter var şu seride.

Edit:Law,Luffy,Kid diye başladiğimda seri sonunda olacakdan bahsediyorum suandan değil.
Yahu ne alakası var şimdi Garp'a amirallik teklif edilmesinin, amirallik mevkisinin boş kalmamasının?

Croco güçlü çıkacaktır karşımıza ama Akainu, Fujitora, Aokiji seviyesinde olmak ya da yakınında olmak çok başka. Croco o güce erişecek bir şey yapmadı. Luffy ve Jinbe'yi kurtarması, Ace'i kurtarması ya da Mihawk'a saldırması onun güçleneceğine işarettir. Ama amiral seviyesi olmak çok daha fazlasıdır. Crocodile güçlü olarak gelir lakin amiral seviyesi yahut yakın gücü rüyasında görür. Örnek olarak verdiğin yonko adamlarıda keza öyle.

MDL_Roronoa

Seri sonunda Coby(kesin gibi), Smoker gibi adamların bile amiral olma ihtimali var. Croco da neymiş :(

AMİRAL DEYİNCE AKLIMA ŞU GELİYOR.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık