Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Çok şey var.

Lucci ve Jyabura denktir,neden mi?
Sanji ve Zoro denktir çünkü bu karakterler birbirine sataşır,laf atarlar bu denk olduklarını bizlere sunum şeklidir mangakanın. Öyleyse Lucci ve Jyabura da denktir dourikinin bir önemi yoktur.
Birbirlerine laf atmaları Zoro'yla Sanji'nin aşağı yukarı eşit güçte olduğunu çıkardığımız şeylerden sadece biri , başka hangi şekilde anlatılabilir bilmiyorum adam daha ne yapsın yani bunların eşit olduğunu göstermek için.Zoro'yu üstün görerek fanlık yapıyorsunuz.

Son düzenleme:

kör topal

Sanji'nin herhangi bir başarısını gördükten sonra eşit deriz ama şu an itişip kakışmalarından eşit olduklarını görmek daha saçma geliyor. Ne yapsın yani ciddi saldırıp kessin mi?

Zoro'yu seven arkadaşlar şimdi onu hiç tanımıyormuş gibi davranıyorlar. Zoro değil miydi Hyouzu'ya çöp muamelesi yapan, Pica'ya aynı şekilde davranan, Monet ile dalga geçen, artık Gözlem Türü Haki ile seviye ölçülünebiliyor, Zoro şayet Sanji'yi kendine denk görmese ne onu kıskanırdı ne de onu adam yerine koyup takışırdı. Bu çok bariz bir şey, Zoro kendini Franky ile Brook ile kıyaslamaz. Onları ciddiye bile almaz. Nitekim Kinemon ciddi ciddi Ryuma'nın kılıcı sebebi ile Zoro'yu düelloya çağırdı ve Zoro buna yanaşmadı. Sanji'ye gelince kılıcına sarılacak kadar ciddiye alıyor adamı, Luffy Sanji 10.000 kişi gücünde diyor Zoro hemen kıskanıp bende 20.000 kişi gücündeyim diye ortaya atlıyor... Bizde biliyoruz ciddi ciddi dövüşmediklerini, burada anlatılmak istenen şey Zoro'nun Sanji'yi ne kadar ciddiye aldığı ve kendine rakip olarak görmesi.

Son düzenleme:
Jyabura yediremiyor kendine geçmesini. Kaku'yu da duyunca bu sefer ona sarıyor. Sen Zoro'nun tayfada Sanji ile çekiştiği gibi kimle çekiştiğini gördün?
Lucci zaten güçlüydü iyice farkı açmış olmasına rağmen diklenebiliyor.Kendini denk görüyor demek ki.
Birbirlerine laf atmaları Zoro'yla Sanji'nin aşağı yukarı eşit güçte olduğunu çıkardığımız şeylerden sadece biri , başka hangi şekilde anlatılabilir bilmiyorum adam daha ne yapsın yani bunların eşit olduğunu göstermek için.Zoro'yu üstün görerek fanlık yapıyorsunuz.
Bu seride herkes birbirine diklenir,laf atar ama bu denk olduklarını göstermez tayfada Zoro ve Luffy dışında asi tipte tek adam Sanji.Luffy de kaptan olduğundan Zoro'nun çekiştiği,zıt düştüğü kişi genellikle Sanji oluyor.Tayfanın eğitim sonrası ilk buluşmasında Zoro,Sanji'ye ben senden güçlüyüm demişti galiba gerçi filler de olabilir tam hatırlayamadım.

Zoro'yu seven arkadaşlar şimdi onu hiç tanımıyormuş gibi davranıyorlar. Zoro değil miydi Hyouzu'ya çöp muamelesi yapan, Pica'ya aynı şekilde davranan, Monet ile dalga geçen, artık Gözlem Türü Haki ile seviye ölçülünebiliyor, Zoro şayet Sanji'yi kendine denk görmese ne onu kıskanırdı ne de onu adam yerine koyup takışırdı. Bu çok bariz bir şey, Zoro kendini Franky ile Brook ile kıyaslamaz. Onları ciddiye bile almaz. Nitekim Kinemon ciddi ciddi Ryuma'nın kılıcı sebebi ile Zoro'yu düelloya çağırdı ve Zoro buna yanaşmadı. Sanji'ye gelince kılıcına sarılacak kadar ciddiye alıyor adamı, Luffy Sanji 10.000 kişi gücünde diyor Zoro hemen kıskanıp bende 20.000 kişi gücündeyim diye ortaya atlıyor... Bizde biliyoruz ciddi ciddi dövüşmediklerini, burada anlatılmak istenen şey Zoro'nun Sanji'yi ne kadar ciddiye aldığı ve kendine rakip olarak görmesi.
Gözlem hakisi güclü işte 1000'e 2000 diyor zaten tartışamak manasız.

kör topal

Nami'nin Luffy'i dövmesini nasıl olarak yorumluyorsa bazı arkadaşlar Zoro Sanji itişmelerini öyle yorumlayabilirler. Ne Luffy Nami'ye vuruyor ne Zoro ciddi ciddi dövüşüyor. Bunlar komedi amacıyla yapılan şeyler nasıl haki bilmeyen Chopperin CC'yi dövmesi gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık