Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Jaya'nın birazını gelişigüzel okudum bugün. Şu sahneye yarıldım :D :
Aslında Zou kadar olmasada güzel bir geçiş arcı. Bu aralar Zou'yu baştan okuyorum. Bege'nin kalesindeyken Sanji'nin North Blue'da doğduğunu söylediği bir fb vardı. Ben Sanji'nin böyle bir şey dediğini hatırlamadığım için bir bakınayım dedim.
Şimdi Sanji'nin bunu demesi ve ve ödüller açıklandığında Sanji'nin fotoğrafının çizilmiş olması olaylarını birleştirince Oda'nın aklında Sanji'nin geçmişinin açıklanacağı bir arc yapma fikri çok önceden varmış diyorum. Tabii bu açıklanıncaya kadar aklıma bile gelmedi. :/

Aslında Zou kadar olmasada güzel bir geçiş arcı. Bu aralar Zou'yu baştan okuyorum. Bege'nin kalesindeyken Sanji'nin North Blue'da doğduğunu söylediği bir fb vardı. Ben Sanji'nin böyle bir şey dediğini hatırlamadığım için bir bakınayım dedim.
Şimdi Sanji'nin bunu demesi ve ve ödüller açıklandığında Sanji'nin fotoğrafının çizilmiş olması olaylarını birleştirince Oda'nın aklında Sanji'nin geçmişinin açıklanacağı bir arc yapma fikri çok önceden varmış diyorum. Tabii bu açıklanıncaya kadar aklıma bile gelmedi. :/
Sadece senin aklına gelmemiş anlaşılan :/ Ayrıca çeviri berbat, git başka siteden oku :D

Yok hacı, geçen sene böyle bir teori vardı. Hatta attığın sayfaları da o teoride de atmışlardı ve "Sanji'nin ailesi gelecekte açıklanır mı" falan diyorlardı. Yani arc açıklanmadan öncede tahmin ediliyordu böyle bir durum.
Ben rastlamadım. Sadece Sanji'nin aranma posterinin çizim olması nedeniyle acaba Sanji soylu mu ya da kutsal ejder mi diyenleri gördüm. Benim için buna bir arc ayırması başka herhangi bir arc sürerken ailesinin karşısına çıkması başka.

REİS!!

Ben rastlamadım. Sadece Sanji'nin aranma posterinin çizim olması nedeniyle acaba Sanji soylu mu ya da kutsal ejder mi diyenleri gördüm. Benim için buna bir arc ayırması başka herhangi bir arc sürerken ailesinin karşısına çıkması başka.
Hacı Sanji'nin ailesinden çok Sanji'e bir arc ayırıyor, bu arc'da sadece Sanji'nin ailesi yok.

Jaya'da Luffy'nin Zoro'ya laf soktuğu bir sahne var idi. Orası bayağı komik. Orayı da oku bence. :)

Bu dediğin sahneyi ilk gördüğümde ben Sanji'de bir işler olduğunu ve gelecekte açıklanacağını düşünmüştüm ama özel bir ark ayıracağını tahmin etmiyordum. Bir arkın bir parçası olur sadece diyordum.

Sanji'de gizem çok aslında. Luffy'nin ilk ödüle verdiği tepki bence yapmacık bir tepki mesela. Orada adam ben kendimi ele verdim mi acaba diye endişeleniyor bence. İlk posterde fotosunun çıkmaması da Sanji'nin kendi işi olabilir. EL'de Robin'in hikayeyi duyunca 'maskeler' deyişi var bir de. Orada da bir şeylerin sinyalini vermiş. Jaya'daki durum zaten malum. '' Ölsem bile bir kadına vurmayacak şekilde yetiştirildim'' dedi ama yetiştirenin kim olduğu da yıllarca söylenmedi. Ustası ile ilişkisine dair de pek bir şey verilmedi aslında. Bu adam buna dövüşü nasıl öğretti, neler öğretti felan. Adam GL'ye gitmiş ama nereye kadar gitmiş. Yenilmez bir korsan olarak dönmüş. Onun da vardır tanıyanı büyük ihtimal. Bunların çoğunun açıklanmasını bekliyorum. Yani epey bir birikim var sanki. Bakalım bu ark neler olacak.

Şimdi denk gelince yine bir hoşuma gitti. Keşke ellerini de kullansa, değil mi? :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık