Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

kör topal

Hahahaha.Ölçüt bu mu yani.Jozu da koca buzdağını kaldırıp atıyordu Dof karşısında nasıl diz çöktüğünü gördük.:a:
Senin gibi yorum atanlar varken gelipte bizi fanlıkla suçlamayın sonra dışarıdan baya komik gözüküyor.
Ehueheuheuhe burada bitmeliydi bence :D. Fiziksel gücü olmayabilir ama işlevsel ve çok tehlikeli bir gücü var.

Aklımda bir kaç fikir var ama manga biraz ilerleseydi.

Jinbei gelirse eğer, Sanji-Zoro-Jinbei vs İnu-Neko-C. misal iyi gider.
Ne Sanji ne Jinbei Neko'nun dengi değil ama dengeleri bozan Zoro gibi bir adam varken diğer tarafın kazanacağını söylemek de hayalden öteye gitmez o yüzden tayfa kazanır. Diyelim ki Sanji ve Jinbei devre dışı kaldı,Zoro açar Asurasını tek başına bile olsa alır her türlü.

Ya sanki neko ile inu 5 gün hiç durmadan aralıksız savaşmış gibi konuşuyorsunuz. Neko 12 inu 12 saat savaşmiş. Adamlar her gün
12 saat dinlenmişler. 5 gün aralıksız savaşan asıl jack.

Buda inu ve neko ile jack arasındaki devasa güç farkını gösteriyo.
5 gün 12 saat dinlenip yeniden jackle savaşmalırına ragmen yenememiş'ler.

Böyle bir durumda neko ve inu nun sanji ve zoro dan güçlü olduğnu sanmıyorum.

Son düzenleme:
Ya sanki neko ile inu 5 gün hiç durmadan aralıksız savaşmış gibi konuşuyorsunuz. Neko 12 inu 12 saat savaşmiş. Adamlar her gün
12 saat dinlenmişler. 5 gün aralıksız savaşan asıl jack.

Buda inu ve neko ile jack arasındaki devasa güç farkını gösteriyo.
5 gün 12 saat dinlenip yeniden jackle savaşmalırına ragmen yenememiş'ler.

Böyle bir durumda neko ve inu nun sanji ve zoro dan güçlü olduğnu sanmıyorum.
Jack dediğin kadar güçlü olsa zaten ilk 12 saat dolmadan alması gerekirdi yani devasa güç farkı yok adamın dayanıklılığı fazla.Devasa güç farkı olsa Luffy'nin Dof'a(handikaplı yada değil fark etmez) yaptığı gibi net olarak farkını ortaya koyardı öyle bir durum yaşanmadığına göre İnu ve Neko ikilisi en kötü ihtimal Jakkku'ya denk adamlar demektir. Zoro bu adamlardan güçlüdür zaten ama Sanji'nin yeni tekniklerini göstermesi lazım.

Zoro ve Sanji'nin denk olduğunu söyleyenlere katılmıyorum. Zoro'nun önü o kadar açık ki Oda istese serinin en güçlü karakteri bile yapabilir,abartma falan yok.

Jack dediğin kadar güçlü olsa zaten ilk 12 saat dolmadan alması gerekirdi yani devasa güç farkı yok adamın dayanıklılığı fazla.Devasa güç farkı olsa Luffy'nin Dof'a(handikaplı yada değil fark etmez) yaptığı gibi net olarak farkını ortaya koyardı öyle bir durum yaşanmadığına göre İnu ve Neko ikilisi en kötü ihtimal Jakkku'ya denk adamlar demektir. Zoro bu adamlardan güçlüdür zaten ama Sanji'nin yeni tekniklerini göstermesi lazım.

Zoro ve Sanji'nin denk olduğunu söyleyenlere katılmıyorum. Zoro'nun önü o kadar açık ki Oda istese serinin en güçlü karakteri bile yapabilir,abartma falan yok.
Luffy seri sonunda ölürse olabilir :)

MDL_Roronoa

Seri sonunda tayfanın haki kullanımları nasıl olur acaba ? Zoro ve Sanji 3 hakiyi de kullanacak duruma gelebilir mi ? Ben açıkçası Chopper haricindeki tüm tayfanın en az 1 hakiyi rahat kullanacak seviyeye geleceğini düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık