Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Luffy'de değişiklik sezemiyorum ben. Anca millet diyorda acaba öyle mi diye aklımdan geçiriyorum. :D Ama bu mevzu tekrar dönene kadar yine farkedemiyorum. :/

Kaç kere söyledim bi Genel Doflamingo Tartışma başlığı açılsın diye. Ucu Doflamingo'ya dokunan her konu en sonunda sadece Doflamingo tartışmasına dönüşüyor.

Minklerin canavar olarak gördükleri Jack'in aralarında bulunduğu yıkımcıları benim anladığım Sanji ve Jinbe indirecek. Bunlardan aşağı kalmayacak, hatta az biraz üstte olacağını tahmin ettiğim Shogun'u da Zoro alacak gibime geliyor ki bu bir arc sonraki is. Çok uzak değil. Zoro saklandı zaten, sınırını bilmiyoruz. Birden guclenmeyecek adam, varolan gucu sergileyecek.

Sanji ve Jinbe için de aynısı olacak bence. Rakiplerini orta zorlukta yenecekler bu arc ve üst sınırlarını anlayamayacagiz. Gelecek arc da yikimcilari yiyecekler ki dedigim gibi onlar Jack'ten aşağı değildir bana kalırsa. Bu acidan Inu- Neko ve Carrot'u yiyecek güçte olduklarını düşünüyorum.

Artık Luffy, süper çaylak olarak görülmemeli bana kalırsa. Mom düşerse -ki bence dusecek- en büyük yonko adayıdır kendisi. Dolayısıyla Luffy'nin yikimcilarindan da beklentimiz yüksek olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 41)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık