Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Dof amiral dengi bi adam. Amiral ile Dof arasına dağları taşları koyuyorlar ama benim gördüğüm Amirallerle çok rahat aksiyona girebilen, meyvesiyle tüm adada terör estirebilen, dayanıklılıkta sınır tanımayan bi Dof var.Luffy+Law Fuji ile vs atsa ilk G4'ü çıkartabilir mi ondan bile emin değilim ki Fuji'nin kendisi bile Luffy'le karşılaştığında ikimizin iyiliği için kim olduğumu söylemesem daha iyi demişti.

Yani işin özeti Dof Amiral dengidir, aldığı saldırılar hızını azaltmış bunun üzerine Luffy G4'e geçince (ki g4 gücü de Amiral dengi bi güç) o hıza ayak uyduramamış bu yüzden üzerine çok gidiliyor.Arc baştan sona dikkatlice okunursa Dof'un Amiral eşiti gibi konumlandırıldığı görüyoruz.
Ahaha. :)
Luffy G4'e geçince (ki g4 gücü de Amiral dengi bi güç) o hıza ayak uyduramamış bu yüzden üzerine çok gidiliyor.
Yapma bak senden beklemezdim.

Bu seride kendinden güçlü adamları uygun fırsat bulduğunda yenebilirsin. Nasıl ki luffy kendinden güçlü rakipleri yene yene buralara geldi, zoro luffy'i, sanji de zoro'yu yenebilir. Bu konuda tartışan herkesin kendi içinde haklılık payları var bence. Görüyorum ve arttırıyorum, uygun ortam oluştuğunda isterse usopp'un bile luffy karşısında şansı olabilir, olay sadece seviyeyle alakalı değil yani. :sapkali:

O zaman Marco'dan başka saldırılarda çıktığında şaşırma.Yahut kolayına kaç sıvadı de.
Iyi de adam kendini gelistirmis olabilir. Fb'de elinde kılıç var, hani su Teach-Marco-Jozu. Ama mfde kilic falan kullanmadi. Sabo gibi ilginc haki teknigi gelistirmis olabilir. Amiral seviyesi bile olmus olabilir. Ben son gordugum haliyle degerlendiriyorum. O hali de neticede bir yonko sag kolu. Neticede Dof'tan güçlü.

Saldırıları Crocodile'a işlemeyen Dofilamingo'dan neler çıktı 2 sene içinde.Millet hala Marco sadece tekme atabiliyor zannediyor.

Dofa amiral dengi dedin dedin sonra amiral dengi bi güce karşılık veremedi diye eziliyor dedin. :)
Neyse bu tür fikirler genelde değişmiyor. Şahsi fikrim Dof amirallerle dövüşse sonuç g4 Luffy vs Doftan farklı olmaz daha kötüsü de olabilir.
İyi güzel ama ben orda nedenini yazmışım zaten nasıl da işine gelen yerleri okuyorsun. Aldığı darbeler yüzünden hızı düşünce G4 Luffy'e karşılık veremedi demişim :bilmem:

Saldırıları Crocodile'a işlemeyen Dofilamingo'dan neler çıktı 2 sene içinde.Millet hala Marco sadece tekme atabiliyor zannediyor.
Lütfen şaka de. Dof, haki kullansa Croco'nun kafa kopmuştu yahu. Fazla teknik gormememiz de normal cunku Dof, ölümüne savaşmadi orada. Keyfince takıldı. Orada Marco'nun her seyini koyması gerekirken Dof'un öyle bir gerekliliği yoktu. Adam ben korsanim istediğim zaman shichiligi bırakırım diyen adam. Sanirsin kendini denizcilere adamis bir adam. Marco'nun 2y önce ederi oydu kardeşim. Marco'nun duz tekme atmasinda sikinti yok ayrıca. Garp duz yumrukla 500 mlik adama tek atıyor. Mesele haki ve doruki. Marco'nun tekmesi de güçsüz değil zaten ama karşısında kendisinden üstün adamlar var sorun o. Yoksa o tekmeyi Dof'a caksa harbi etkiler diye düşünüyorum veya Beckman'a, Jack'e falan.

Iyi de adam kendini gelistirmis olabilir. Fb'de elinde kılıç var, hani su Teach-Marco-Jozu. Ama mfde kilic falan kullanmadi. Sabo gibi ilginc haki teknigi gelistirmis olabilir. Amiral seviyesi bile olmus olabilir. Ben son gordugum haliyle degerlendiriyorum. O hali de neticede bir yonko sag kolu. Neticede Dof'tan güçlü.
Aldığı sorumluluk onu eskisinden güçlü hale sokacaktır ama ne kadar?Dediğim gibi ilkten güçsüz kullanması normal.Diyorsunki karşısında 4 amiral+garp var ama Kizaru'ya direk en güçlü tekniği ile saldırmayıp tekme atınca babasının Hp'si düşmüyor.Ace mesela.Adam Akainu'ya Hiken ile saldırıyor.Halbuki bildiğimiz yeni ateş oğlan Sabo'nun yapabildiği bi saldırı bu.Opta istersen kıyma gibi doğranacak ol sırası ile az güçlüden çok güçlüye doğru saldırılarını sıralarsın.Benim gördüğüm bu.Law mesela.Karşısında Dof ve Fuji var sonra Dof'a yeniliyor yenilirken bile kullanmamış ama teee kolu gidince en sonda yenilmesine ramak kala Gamma knife kullanıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 38)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık