Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Hiçten kral yapmıyorum. Ama görünen köy de uzakta değil. Bu adamın BB tayfasının en güçlü 2.adamı olduğu gayet bariz gibi?
Ama dayanak yok. Olsa derim eyw adam en güçlü ama yok. Dereyi görmeden paçaları sıvıyorsunuz. Ben demiyorum ki yok en güçlü adamı olamaz. Ben en güçlüsü diye kesin konuşanlara karşıyım.

Kesinlik hiçbir zaman yok. Ama çok büyük ihtimalle de o. Yani bunu hissettiriyor Mangaka bir şekilde.
Onu da dersin ona da lafım yok. Bana göre en güçlüsü budur dersin. Öyle hiisediyorum dersin.Ama adamlar utanmadan kendini bu seride net olarak kanıtlamış adamları bu daha ne olduğu belli olmayan Shiryuya yendiriyorlar kahroluyorum.

Onu da dersin ona da lafım yok. Bana göre en güçlüsü budur dersin. Öyle hiisediyorum dersin.Ama adamlar utanmadan kendini bu seride net olarak kanıtlamış adamları bu daha ne olduğu belli olmayan Shiryuya yendiriyorlar kahroluyorum.
Sabo mevzusundan bahsediyorsan o konuda katılıyorum. BB için neyse de Shiryu'nun ki bile ihtimal olabilir. Diğer tayfa üyelerinin ise bence şansı olamaz. Tabi onları da görmedik. Ama ne kadar gelişebilirler ki? Şu seride Sabo'yu yenebilecek kişilerin sayısı öyle pekte fazla değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık