Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Sanji'nin düğününde denizcileri de görebilir miyiz acaba diye düşünüyorum. Direk filoyla falan değil de kimsenin henüz görmediği ve sivil kıyafetlerle gelmiş bir kaç yeni koramiral ve yeni amiral ryokugyu'yu görsek ne güzel olurdu. :)

Sanji'nin düğününde denizcileri de görebilir miyiz acaba diye düşünüyorum. Direk filoyla falan değil de kimsenin henüz görmediği ve sivil kıyafetlerle gelmiş bir kaç yeni koramiral ve yeni amiral ryokugyu'yu görsek ne güzel olurdu. :)
Denizcilerin orada olması garip olmaz mıydı diye sormak isterdim ama bu sefer de aklıma şu geliyor. Her Yonkou'nun illa hükümete düşman mı olması gerekiyor? Bigmom belki de hükümetle iş birliği içerisinde olamaz mı? İmkansız değil aslında ama abes bir görüntü olacağı da kesin. :/

Akainu'nun orada olduğu hayal ediyorum da, 3. dünya savaşı başlardı.:D

Denizcilerin orada olması garip olmaz mıydı diye sormak isterdim ama bu sefer de aklıma şu geliyor. Her Yonkou'nun illa hükümete düşman mı olması gerekiyor? Bigmom belki de hükümetle iş birliği içerisinde olamaz mı? İmkansız değil aslında ama abes bir görüntü olacağı da kesin. :/
Onun için dedim zaten sivil giyinip arada kaynayabilirler belki diye. Yoksa denizcilerin direk ulu orta yonko'nun düğününe gitmesi biraz saçma olur.

Akainu'nun orada olduğu hayal ediyorum da, 3. dünya savaşı başlardı.:D
Kendi gitmez yine yollar bir amirali, tanırız biz de bu vesileyle ryokugyu'yu işte. :D

Zoronun luffye denk olduğunu iddia ediyorsunuz.Buna göre sanji de luffye denk mi oluyor bunu anlamadım.Zoro sanji denk karakter.Herkes biliyor bunu değil mi:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık