Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Sen çok büyük beklentilerle takip ediyon seriyi. Bu kadar takmaya ve çok şey beklemeye gerek yok. Beklediklerin çıkmazsa hayal kırıklığı olur senin için. O yüzden güncelin tadını çıkarmaya bak.
Zoro'da da çıkabilir ama Kid'de çıkmadan Zoro'da çıkması hoş olmaz bence.
Ben Zoro'da h. haki çıkacak diye takip etmiyorum ki seriyi zati :) Çıkmasa da fark etmez. Önce başka kaptanlarda çıkmalı anlayışına da karşıyım şahsen. Adından başka hiçbir şeyini bilmediğimiz Kidd'de mi yoksa seri başından beri kararlılığı ve azmiyle boy gösteren Zoro mu deseler kaptan olduğu için Kidd mi diyeceğim ?

@Vaas Montenegro

Dediğim gibi, kabul edip etmemek sana kalmış.

@Vaas Montenegro

Oda'nın bize gösterdiği kral haki belirtileri belli. Zoro'nunki de aynısı. Bunu kabul etmeyişinin benim şahsi çıkarımlarımla değil Oda'nın yazdıkları ve gösterdikleriyle ilgili aranda bir sorun yaşamanla ilgisi olabilir belki. Ama benim için senin kabul etmeyişinin bir önemi yok. Sana kalmış bir şey.

@Monkey D. Luffy

Alakası yok demeden önce kral haki belirtileri nedir bunlara bir bakmak lazım değil mi :)

@Vaas Montenegro

Oda'nın bize gösterdiği kral haki belirtileri belli. Zoro'nunki de aynısı. Bunu kabul etmeyişinin benim şahsi çıkarımlarımla değil Oda'nın yazdıkları ve gösterdikleriyle ilgili aranda bir sorun yaşamanla ilgisi olabilir belki. Ama benim için senin kabul etmeyişinin bir önemi yok. Sana kalmış bir şey.

@Monkey D. Luffy

Alakası yok demeden önce kral haki belirtileri nedir bunlara bir bakmak lazım değil mi :)
Neymiş Kral haki belirtileri engin bilgirinle bizi aydınlatsana hele :D

Şu işaretlediğim yerde de kendini ne güzel anlatmışsın tebrik ediyorum:sapkali:

Zoro'da kral haki çıkcagı veya diger haki'lerin cıkacagı 100'de 1 milyon belli iken yaptıgınızı yapıp boş yere forumu oyalıyorsunuz.

Bence Teach dahil tüm yonkoularda H haki çıkacak, Dof'ta çıkmışken kutsal ejderlerin büyükleri varsa onlarda da çıkacaktır. Diğer Novalar konusunda emin değilim. Zoro'da çıkıp kidd de çıkmazsa ne oluyor demem. Tam tersi novalarda çıkıp zoro da çıkmazsa da demem. En büyük sürpriz Mihawk'da çıkması olur herif paso tek geziyor. Bunun dışında seriye yeni eklenecek karakterlerde de çıkabilir. Önümüzde Hancock, Chinjao gibi örnekler var. H haki sahipleri illa çok güçlü olacak değil.

Neymiş Kral haki belirtileri engin bilgirinle bizi aydınlatsana hele :D

Şu işaretlediğim yerde de kendini ne güzel anlatmışsın tebrik ediyorum:sapkali:
Kıymetli bilgilerimi seninle paylaşarak kendimi yoracak değilim @Vaas Montenegro. Bu zamana kadar öğrenmiş olmalıydın bazı şeyleri. Gün içindeki trolleme sürenden biraz ödün verebilirsen eminim başarabilirsin bazı şeyleri. Sana inanıyorum :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık