Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Çıkmaz bence milyonda bir milyonda bir diye başımıza kakıp duruyor Oda.Bu elemana vereceğine bir amirale falan vermesi daha akla yatkın olurdu.Bir tayfada 2 kral olmaz.:a:
Roger'da kral haki olmadığını düşünmek seri içindeki en büyük hatalardan biri olur bence. Zoro'da çıkacağına neden bir amiralde çıksın dedin anlamadım ? Güç açısından diyorsan, Zoro bir amiralden daha fazlası olacak zaten her türlü.

Roger'da kral haki olmadığını düşünmek seri içindeki en büyük hatalardan biri olur bence. Zoro'da çıkacağına neden bir amiralde çıksın dedin anlamadım ? Güç açısından diyorsan, Zoro bir amiralden daha fazlası olacak zaten her türlü.
Roger'da kral haki olmadığını düşünmüyorum ama hepimiz varda desek Oda yok derse olmayacak , varmış gibi konuşmanın bir manası yok.Zoro amiralden güçlü olmasına olur da kral haki çıkması çok torpilli olur diyorum oldu olacak Sanji'ye Franky'e de versin bütün tayfa sağdan soldan bayılta bayılta gezsinler.

Roger'da kral haki olmadığını düşünmüyorum ama hepimiz varda desek Oda yok derse olmayacak , varmış gibi konuşmanın bir manası yok.Zoro amiralden güçlü olmasına olur da kral haki çıkması çok torpilli olur diyorum oldu olacak Sanji'ye Franky'e de versin bütün tayfa sağdan soldan bayılta bayılta gezsinler.
En Zoro sevmeyene, şu seride kimde kral haki çıksa sırıtmaz ya da şaşırtmaz diye sorsan Zoro der, sen gelmiş torpil diyorsun. Oldu mu hiç ? :(

En Zoro sevmeyene, şu seride kimde kral haki çıksa sırıtmaz ya da şaşırtmaz diye sorsan Zoro der, sen gelmiş torpil diyorsun. Oldu mu hiç ? :(
Bence Zoro'da çıkacağına Kid'de Law'da falan çıksın 2.adamlar Kral Hakinin hakkını veremiyormuş gibi geliyor bana , kral olamamışlar bari kaptan olsunlar.

Son düzenleme:
Zoro kral hakisini Wano'da açığa çıkarır. Onların da potansiyeli yüksek. Eğer WB tarzı Luffy'nin rakibi olacaklarsa onlarda da çıkar.
O zamanda çok sık görünmüş oluyor MF'da Luffy'de kral hakisi görünce nasıl afallamıştı herkes bunu normal haki gibi tüm kaptanlara yada Zoro Killer gibi 2.adamlara vermek serinin değerini düşürürdü bence.Ayrıca bunun çok da potansiyel işi olduğunu sanmıyorum tamamen şans bence bakınız amirallerin hiç birinde kral hakisi görmedik bu onların potansiyellerinin azlığından mı? Hayır değil onlar potansiyellerini çalışarak antremanlarla ateşlemiş adamlar doğuştan şanslı olmasalarda kapatıyorlar o açığı bence Zoro'da tam olarak böyle Amiral üstü bir potansiyeli olabilir ama kral hakisi çok başka bir olay.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık