Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Off baydı bu Zoro'nun büyük bi klanla bağlantısı olma muhabbeti. Yukarda ki manga sayfası Oda'dan çıkmışsa öyle olacak. Ama hiç istemiyorum böyle bir şeyi. Sanji ve Luffy var zaten büyük aileden(klan türü) çıkma. Üstüne Zoro olması abartı olur. Bari klan liderinin oğlu falan çıkmasa. Yani en azından.
Luffy D.'lerin vaat edilen pirensi, Sanji Kuzey Mavi'nin pirensi, Zoro Wano'nun pirensi, Nami bir yerlerin pirensesi, Usopp gariban ama arkası sağlam. Belki onu da bağlar yağlı bir kapıya.

Franky'nin aile de kayıplarda onlar da önemli birileri çıkabilir. Çıkmasa bile adam Tom'un çırağı. Robin son Oharalı, Brook belli değil ama bağlanabilir ama bağlanması gerekmeyebilir. Coppa'da sürünün lideri olan tanuki'nin oğludur bence.

Tayfa seçilmiş tayfa, özel tayfa, kaderi yazılmış tayfa. Bu kaçınılmaz bir son. Binlerce yıldır Güneşin oğluna tapan Japonların asil kan sevdasının getirdiği kaçınılmaz bir son.

Outlaw

Luffy D.'lerin vaat edilen pirensi, Sanji Kuzey Mavi'nin pirensi, Zoro Wano'nun pirensi, Nami bir yerlerin pirensesi, Usopp gariban ama arkası sağlam. Belki onu da bağlar yağlı bir kapıya.

Franky'nin aile de kayıplarda onlar da önemli birileri çıkabilir. Çıkmasa bile adam Tom'un çırağı. Robin son Oharalı, Brook belli değil ama bağlanabilir ama bağlanması gerekmeyebilir. Coppa'da sürünün lideri olan tanuki'nin oğludur bence.

Tayfa seçilmiş tayfa, özel tayfa, kaderi yazılmış tayfa. Bu kaçınılmaz bir son. Binlerce yıldır Güneşin oğluna tapan Japonların asil kan sevdasının getirdiği kaçınılmaz bir son.
Tam yavşak bu Oda. Yapar mı yapar.

Bilader hala Jack'ı Luffy ile kıyaslayan mı var? Jack benim de sevdiğim bi tiplemeydi evet ama boş balon herif. Neko-İnu ile 5 gün dövüşüp hile hurda ile yenmiş birisi. Zeka yoksunu herif ki denizde koca filin dibinde, bunu öldürücem diye geziniyo. Luffy bununla uğraşmaz bile.

Bilader hala Jack'ı Luffy ile kıyaslayan mı var? Jack benim de sevdiğim bi tiplemeydi evet ama boş balon herif. Neko-İnu ile 5 gün dövüşüp hile hurda ile yenmiş birisi. Zeka yoksunu herif ki denizde koca filin dibinde, bunu öldürücem diye geziniyo. Luffy bununla uğraşmaz bile.
Jack boş bir karakter olsa, bu adam mangakanın Luffy vasıtası ile gücünü övdüğü İnu ve Neko ikilisiyle 5 gün aralıksız mücadele edemezdi. Bu zamana kadar Luffy'nin övdüğü hiçbir karakter güç anlamında boş çıkmamıştır. Bknz; Rayleigh, Fujitora, Wb. Bu isimler sana bir şeyler ifade ediyordur sanırım.

Luffy İnu ve Neko'yu övdü. Bu demek değil ki bu isimler kendisinden güçlü. Fuji'yi de övdü. Ama günün sonunda Fuji'ye saldırıp lafı koyan da Luffy'di. Diğer taraftan Fuji'de ikisininde iyilikleri açısından kimliğinin gizli kalması iyidir dedi. Luffy Yonkou elinde olan Sanji için diyor ki o 1000 adam gücünde biri. Ona bir şey olmaz korkmayın diyor.

Ayrıca İnu ve Neko'nun kendilerinden güçsüz birine bel bağlamaları çok saçma oluyor. Bu Momo Luffy önünde eğildi Kaido'dan kurtar bizi dedi. Orda olay açığa çıktı gözümde. İnu ve Neko Zoro'dan da güçlü değillerdir bence.

Luffy İnu ve Neko'yu övdü. Bu demek değil ki bu isimler kendisinden güçlü. Fuji'yi de övdü. Ama günün sonunda Fuji'ye saldırıp lafı koyan da Luffy'di. Diğer taraftan Fuji'de ikisininde iyilikleri açısından kimliğinin gizli kalması iyidir dedi. Luffy Yonkou elinde olan Sanji için diyor ki o 1000 adam gücünde biri. Ona bir şey olmaz korkmayın diyor.

Ayrıca İnu ve Neko'nun kendilerinden güçsüz birine bel bağlamaları çok saçma oluyor. Bu Momo Luffy önünde eğildi Kaido'dan kurtar bizi dedi. Orda olay açığa çıktı gözümde. İnu ve Neko Zoro'dan da güçlü değillerdir bence.
Bugün yaptığın yorumların en azından gördüklerime +1.Katılıyorum Luffy'nin güçlü demesi onları kendinden daha güçlü yapmıyor.Dof,Sanji'yi dakikasında paketledi Dof o zaman kaç adam gücünde oluyor ben hesap edemedim mesela.

Bu isimler bana tabiki de bir şeyler ifade ediyor. Senin yanılgıya düştüğün nokta bu isimlerin misyonuyla Neko'nun misyonunu aynı kefeye koyman. KK sağ kolu, Amiral, Dünyanın en güçlü adamı. Bu 3'ü ayrı klasmanların adamı. Neko güçlüdür evet ama bunlar kadar değil.
Tabi ki saydığım isimler kadar güçlü olamaz. Öyle olsalar Jack ortada olmazdı zati. Ancak verdiğim örnekler Luffy'nin gücünü övdüğü isimlerin ciddi manada güçlü adamlar olduklarını gösteriyor. En azından bu kıstas olarak alınabilir. Bilmiyorum sen İnu ve Neko'yu güç olarak nerde görüyorsun, hangi klasmanda değerlendiriyorsun ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık