Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Zoro,Dofa saldıracakken amiral onune dikildi,direk Zoroyu gömdü yerin dibine.Oda Zoroya kıyamadı,slash attırdı,ezik gozykmesin diye.

dof daha kinemona tek atamıyor. koka kaplı kolu kesemiyor anca yüzeysel çizik atıyor. nasıl tek atacak merak ettim? ama zoro kılıç tekniği ile kesiyor. koka moka dinlemiyor. dof ateşi kesemez ama kinemon keser. ayni mantık. dof luffye uyanışı ile anca yüzeysel delik acıyor. ama zoroya tek atacak. mantıklı değil.
Tek atamaz canım burasını bilrek abarttım ama yener yani,Law bile Luffysiz net bir vuruş yapamadı Dofa(bir injection shot var oda artık iman powerla).Tüm varını yoğunu ortaya koymasına rağmen bir ton dayak yedi Law.Zoroda pek farklı olmaz ;)

Aynen. İnanır mısın bazı Sanji hayranları var Sanji Luffy'yi yener diyorlar. O derece hayranlar.
Sanji,Luffy'yi yener diyemezler çünkü Oda bu fırsatı vermiyor.
Fuji gibi gözlem hakisiyle övdüğümüz biri Zoro'nun potansiyelini,gücünü sezemiyor ve saldırıyı yedikten sonra anlıyor Zoro'nun gücünü.Küçük bi olay gibi görünsede hiçte öyle değil aslında,gözlem hakisi sağlam bir amiral bile kestiremedi adamın gücünü,peki neden Fuji gibi biri Zoro'yu tartamadı?Cevap belli aslında.Kafa dede bile Zoro'nun gücüne rağmen tevazu sahibi olduğunu söylüyor,size göre bu konular tartışılamaz değil mi?
Luffy süper kahraman hepimizi kurtaracak kişi,gemisine binelim kurtuluşa erelim.
Ayakkabıyla birlikte çorabını da çıkarıp shigan yapsın he mi? Yazık. :(
:hhh:.

karolla

Tek atamaz canım burasını bilrek abarttım ama yener yani,Law bile Luffysiz net bir vuruş yapamadı Dofa(bir injection shot var oda artık iman powerla).Tüm varını yoğunu ortaya koymasına rağmen bir ton dayak yedi Law.Zoroda pek farklı olmaz ;)
Ben yenemez demedim ki zaten. Luffynin red hawk vurduğu yerde hazırlıksız yakalanan dofa zoro ashura ile aynı yerde vurmuş olsa dof bitmişti dedim. Yoksa dof zorodan tabiki de daha güçlü.

Sanji,Luffy'yi yener diyemezler çünkü Oda bu fırsatı vermiyor.
Fuji gibi gözlem hakisiyle övdüğümüz biri Zoro'nun potansiyelini,gücünü sezemiyor ve saldırıyı yedikten sonra anlıyor Zoro'nun gücünü.Küçük bi olay gibi görünsede hiçte öyle değil aslında,gözlem hakisi sağlam bir amiral bile kestiremedi adamın gücünü,peki neden Fuji gibi biri Zoro'yu tartamadı?Cevap belli aslında.Kafa dede bile Zoro'nun gücüne rağmen tevazu sahibi olduğunu söylüyor,size göre bu konular tartışılamaz değil mi?
Luffy süper kahraman hepimizi kurtaracak kişi,gemisine binelim kurtuluşa erelim.

:hhh:.
İşte karşınızda Zorodan soğuma sebebi biri daha :/ Zoro mu tevazu sahibi?
Ben yenemez demedim ki zaten. Luffynin red hawk vurduğu yerde hazırlıksız yakalanan dofa zoro ashura ile aynı yerde vurmuş olsa dof bitmişti dedim. Yoksa dof zorodan tabiki de daha güçlü.
Yooo bitmemişti :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 65)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık