Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Al mesela, Dofy amiral etmez diye düşünebilirsin, saygı duyarım ama onlara yakın seviyede olduğu da belli, imkansız demek çok fazla, sanki Usopp'dan bahsediyoruz.:( Benim için net olarak veya kesinlikle amiral etmez demek var ama birde imkansız demek var.
Şu anda farkına vardım imkansız yanlış tabir.Yani sonuçta gördüğümüz karakter Doffy.Her bişeyini biliyoruz.Dof amiral seviyesinde değil demek daha doğru bi cümle.İmkansız diyince sanki Dof sadece adı duyulmuş bi karakterde biz onun seviyesi hakkında tahmin yapıyormuşuz gibi oldu.Sorry :S

Acikcasi ben zoro'yu zorlabilecek ancak alamayacak bir seviyede bekliyorum.Ancak bazi arkadaslar zoroyu kavuracak,amiralle es gidebilecek seviyelerde bekliyor
Sanji'nin geliştiğini ve hünerlerini henüz göstermediğini düşünüyorum.Ki öyle olmasa bile bu arcda muhtemelen aşama kaydedecek.İşte o zaman bence Croco Monster Trio'nun gerisinde olacak artık.

Kibri ve egosu gözünü kör etmiş bi adam bu. Eğer karşısına Kaidou çıksa ve anlaşamasalar ona da atar yapardı. Özgüvenle kibir ayrı şeyler, zaten kibir özgüven sanıldığı için her hareketi övülüyor. Biri erken öldürüyor bunların. İşportacı gibi malı olduğundan fazla gösterip satmaya çalışmayın boolum. Ben mangada okuduğum Doflamingo'yu seviyorum, burda şişirileni değil.

Kibri ve egosu gözünü kör etmiş bi adam bu. Eğer karşısına Kaidou çıksa ve anlaşamasalar ona da atar yapardı. Özgüvenle kibir ayrı şeyler, zaten kibir özgüven sanıldığı için her hareketi övülüyor. Biri erken öldürüyor bunların. İşportacı gibi malı olduğundan fazla gösterip satmaya çalışmayın boolum. Ben mangada okuduğum Doflamingo'yu seviyorum, burda şişirileni değil.
Doflamingo'ya balon dedi.:eek: :S

@gyjbsch
Zoro ve Mihawk muhabbeti;

Zoro=>Luffy
ve
Mihawk=Yonkou, Mihawk>Amiral

düşüncesinden dolayı.

Dof da çok abartıldı işte forumda. Arc sonu seviyesi anlaşıldı. Tayfası abartıldı seviyeleri anlaşıldı. İsyan ettiğin şey yanlış yani.

Luffy-Dof tartışmasıyla alakası yok ki bunun. Luffy fanlarının karşısında bu yüzden pek kimse yok.

Şu anda farkına vardım imkansız yanlış tabir.Yani sonuçta gördüğümüz karakter Doffy.Her bişeyini biliyoruz.Dof amiral seviyesinde değil demek daha doğru bi cümle.İmkansız diyince sanki Dof sadece adı duyulmuş bi karakterde biz onun seviyesi hakkında tahmin yapıyormuşuz gibi oldu.Sorry :S

Sanji'nin geliştiğini ve hünerlerini henüz göstermediğini düşünüyorum.Ki öyle olmasa bile bu arcda muhtemelen aşama kaydedecek.İşte o zaman bence Croco Monster Trio'nun gerisinde olacak artık.
İmkansız yanlış, çünkü tartışmaya açık değil gibi bir şey oluyor, bu adamın amiral eder mi etmez mi tartışamayacaksak neyi tartışacağız. Tabi sence amiral seviyesi olmayabilir ve bunu istediğin gibi söyleyebilirsin.:)

Artık yoruldum kim Dofy ne seviyede derse desin sıkıntı yok.

Amiral dengi diyorum artık gerisini nasıl algılarsın orası sana kalmış.Sadece atar yapmadığını uzun uzun açıkladım.Yazımı okursan orada soruları ve cevapları bulacaksın.
Okudum.Doffy'nin saldırmaya niyetlenmeside onu o seviyeye çekmiyor.Nasıl olsa bunlar olmayacaktı.Yani Doffy arc sonu zaten inecekti.O yüzden Doffy isterse "Kaido'ya yürüyoruz ulen" desin.
Size diyilecek laf yok ya,adamın bir gram korkusu yok amirallerden.İkisiyle de savaşmaya hazır bir görüntüsü vardı.Arkasından Aokiji geliyor,tınlamıyor,Fujitora rahatça tekme savurabiliyor,devrimcilerin 2 numarası adada şeyinde değil.Biz bu adama ne seviyesi diyecez,olay yenilip veya yenmesi de değil.Aokijiye yenilebilir,ama çok sıkı bir dövüş çıkarır bundan eminim yani.

Nerden eminsin bu kadar dersen,

Dofun nasıl yenildiği birdaha oku bence,yemediği saldırı kalmadı, ayağa kalktı,g4 Luffy gibi bir güçle savaştı.
Luffynin hakisi bittiğinde ise Dof ayaktaydı.Orda hem Lawı,hem Luffyi yendi aslında.

Dofun yerine Fujitorayı koy,sonuç değişirmiydi ? veya Aokijiyi koy? bu kadar saldırıya ve yardıma bu ikiside yenilirdi.

Artık hedef yonkou birde üstelik.Amiral falan çok uçuk bir hedef değil.
Dediklerin Doffy'nin amiral seviyesine yakın olması üzerine kurulu.E bende aksini iddia etmedim zaten.

Okudum.Doffy'nin saldırmaya niyetlenmeside onu o seviyeye çekmiyor.Nasıl olsa bunlar olmayacaktı.Yani Doffy arc sonu zaten inecekti.O yüzden Doffy isterse "Kaido'ya yürüyoruz ulen" desin.

Dediklerin Doffy'nin amiral seviyesine yakın olması üzerine kurulu.E bende aksini iddia etmedim zaten.
İmkansız lafına taktım ben zaten.Yoksa bir problem yok ;)

Olecegin zaman kendini tekrar hayata donruren meyve var.Baskasina sozsuz yasam saglayan meyvede var.Keske olen birini hayata dondurecek meyvede olsa.Safkan bir "D" yi Gol D Ace'i tekrar gorsek...Daha ne istenir ki op tan

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık