Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Garp emekli olduktan sonra yeni nesili egitmeye baslamisti.Bence ileride garp'in yetistirdigi ozel bi tim karsimiza cikacak.Basinda da coby ve helmeppo olur

Sadece fiziksel güç yönünden bakarsak ben diyorum. :/ G4'ün saf gücü amirallerinkinden oldukça fazla.
1.5 amiral dediğin zaten KK'lik be usta.Öyle değil mi?
1.5 amiral nasıl bir tabir yahu neye tekabül ediyor ? yonkou yarısı ? kk lığa beş kala ? merak içerisindeyim
Bana niye diyorsun bunu?Ben arkadaşın dediğini devam ettiriyorum sadece.
Marco beyinsizin önde gideni olduğu için b.haki ile hiç işi olmamış,haklısın hatta Teach ananas kafasını patlatırcasına döverken b.hakisi çok düşük olduğundan savunma yapmaya fırsatı bile olmamıştır haklısın yani.

G4 kullandığı süre boyunca amirali döver deniyor ki buna katılıyorum.Amirali dövüyorsa bariz güçlü olması gerekir bende 1.5 dedim az bile demişim hatta.
Arkadaşım ben sana Marco meyvesi ile B. hakinin eksiğini kapatıyor diyorum sen kalkmış bana gelmiş B. hakisi düşük Marco aptal diyorsun.Ben işi olmamıştırda demiyorum ayriyetten.

kör topal

Marco alır diyeni mi alırsın, Sabo alır diyeni mi alırsın. 2 tane gereksiz marco fanı var zaten onlar yapıyo çoğu zamanda bana karşıt yaptıkları belli. Arada laf sokunca kaldıramadılar tabi. İşin kötü tarafı zamanında beni sinirlendirmek için Hancock'a sürekli goca memeli diyenler vardı alışığım böyle şeylere :D
Kardeşim sen takma onlar konuşur konuşur giderler :D.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık