Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Zoronun Yonkou lafını duyunca sırıtması ile Sanjinin yaptığı nasıl aynı kefene koyulabilirki bir sırıtma ile Yonkou'ya düşman olmazsın ama Sanjinin haraketleri doğrultusunda işler arap saçına dönebilir ama şöylede birşey var tamam sanji bunu kendi isteğiyle yapmadı ailesi ve bigmom dahilinde olan birşey ama bu sadece mazeret aramak olur sorun için
Aynı kefeye koymuyorum. Sanji eğer tayfaya ve sevdiklerine zarar geleceğini bilmese gitmezdi. Sanji'nin şuan Robin'den hiç bir farkı yok. Ama Zoro gelipte 1 yonkou zaten karşınızda 2. Yonkou gelse ne olur zaten 1 tanesini alamıyorsunuz. 2.si gelse ne olacak ?
Senin orada Sanji'ye sahip çıkman lazım ne kadar anlaşamasada Sanji'ye aptal deyip kötülüyor, Benim takıldığım nokta bu.

Suçluyor la işte neyini katılmıyorsun bu Marco'nun yorumu değil. Adam manga sayfasında aptal deyip suçluyor.
Luffy'de sürekli aptal diyolar bence zoro sanjinin iyiliğini istediği için diyor şaka falan yapmıyorum sanjinin o duruma düşmesi 1 kendisine 2 tayfaya ve ittifaka zararlı zoro ileri görüşlü birisi burda fanboy luk yapmıyorum ama bazende görünen köy kılavuz istemiyor

Saka'nın Karasakal karşısındaki şansı bence %5 :)

Shiryuu iki yıl öncesinde bile Magellan'a denk bir adamdı. Magellan bu yaratığı Karasakal ve tayfasını sana bırakıyorum diye görevlendirdi, düşünün. Hatta Shiryuu bir sahnede Karasakallar için ''lanet olsun hiçbiriniz hazır değilsiniz'' minvalinde bir cümle kullanıyor. Kendisini onların durumundan soyutluyor yani. Meyve yemediyse bile bu herif gördüğümüz ve göreceğimiz kılıç ustaları arasında çok önemli bir yere sahip bence. Zaten içerisinde olduğu tayfa belli. En kötü ihtimalle son bosstan bir önceki rakipler bunlar olur. O da en kötü ihtimal. O yüzden Shiryu'nun amiral seviyesinde olmasında hiçbir sıkıntı görünmüyor.

Eğer Marco'larla olan savaşta Shiryu elmas meyvesini almayı başardıysa zaten geçmiş olsun :) Dünya'da kesilmesi imkansız olarak gözüken elmasa sahip bir kılıç ustası :oleyo:

Luffy'de sürekli aptal diyolar bence zoro sanjinin iyiliğini istediği için diyor şaka falan yapmıyorum sanjinin o duruma düşmesi 1 kendisine 2 tayfaya ve ittifaka zararlı zoro ileri görüşlü birisi burda fanboy luk yapmıyorum ama bazende görünen köy kılavuz istemiyor
Onların dediği işin şakası olarak diyor Zoro ise orada gayet ciddi, Zoro'nun yorumu orada ne olursa olsun yanlış senin anlaşamadığın biri bile olsa o şekil salak,aptal gibi kelimeleri kullanmaması lazım. Sanji tayfayı kendisi için değil sevdikleri için terk etmiştir. Aksine terk etmese hem tayfa asıl Big Mom'ın hedefi olacaktı Baratie de ki'lerinde kafaları gidecekti. Sanji Big Mom'ın yanına giderek tayfayı Big Mom'ın saldırılarından korumuş oldu bir bakıma.

Zoro adam değildir sanji adam değildir garp adam değildir ace adam değildir.Bu ne lan beyaz tv mi burası tam şenliksiniz ya.Sanji de zoro da adamdır.Biri okama cehenneminde 2 yıl geçirmiştir sırf tayfası için yoksa sanjiyi orda öpseler tutamazlardı.Diğeri nihai düşmanı olarak gördüğü adama boyun eğmiştir tayfası için.Adamlıklarına laf etmeyin bari la geriye ne kalıyor.

Zoro adam değildir sanji adam değildir garp adam değildir ace adam değildir.Bu ne lan beyaz tv mi burası tam şenliksiniz ya.Sanji de zoro da adamdır.Biri okama cehenneminde 2 yıl geçirmiştir sırf tayfası için yoksa sanjiyi orda öpseler tutamazlardı.Diğeri nihai düşmanı olarak gördüğü adama boyun eğmiştir tayfası için.Adamlıklarına laf etmeyin bari la geriye ne kalıyor.
Zoro adam değildir. Aksini iddaa eden en adi Zoro fanıdır. :D
Beyaz Futbola bağladım nasıl ?

Bazen kendimizi çok kaptırıyoruz ikiside tayfası için zorluklara katlandı ama yek bir lafından zoro adam değildir demek bana fazla geliyor sadece tek şey sanjinin kadın sevdasını sevmiyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık