Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Benim Zoro'yu sevmem için Zoro'nun her şeyde en iyi olmasına gerek yok. Rayleigh kadar güçlü olsun Shanks kadar olsun önemli değil.
Çok da yanlış okumamışım aslında. Öyle değil misin zaten?

Ahh bir de yazdığım mesajı gerçekten okusaydın :)

Moria'nın en güçlü adamı kimmiş ? Absalom mu ?
Moria'nın en güçlü adamını tarif ederken oraya bir sıfat eklemiştim zaten.
Gerçekten okumayan ben miyim şimdi? :)

kör topal

MEYVE TABANLI Akışkan nesnelere haki eklendiğini görmedik seride.
İlerde görmeyeceğiz anlamına gelmiyor bu. Aslında görmüş te olabiliriz. Mesela Akainu ace'yi delerken sırf biri daha sıcak diye yakmış olması saçma. Magmasına hakisini eklemiştir bu adam bence oluru var.

Çok da yanlış okumamışım aslında. Öyle değil misin zaten?

Moria'nın en güçlü adamını tarif ederken oraya bir sıfat eklemiştim zaten.
Gerçekten okumayan ben miyim şimdi? :)

Yanlış okuduğun kısım şu:

Sen Zoro'yu sevmem için bir nedenimin olmadığını yazmışsın. Oysaki ben ''Zoro'yu sevmem için Zoro'nun her şeyde en iyi olmasına gerek yok'' demiştim. Bayağı bir anlam farkı var kısacası :)

Kanlı-canlı dediğinde aklıma direkt Absalom gelmeliymiş demek ki :) Büyük ip ucu vermişsin gerçekten ama ''en güçlü'' dediğin için orda bir sıkıntı çıktı. En güçlü olduğu mangada geçmedi bildiğim kadarıyla. Hee Ryuma'yı o an için Moria'nın adamlarından biriymiş gibi saymıyorsan en güçlü Absalom olabilir evet. Aksini iddia ediyorsan katılamıcam ama :)

Yanlış okuduğun kısım şu:

Sen Zoro'yu sevmem için bir nedenimin olmadığını yazmışsın. Oysaki ben ''Zoro'yu sevmem için Zoro'nun her şeyde en iyi olmasına gerek yok'' demiştim. Bayağı bir anlam farkı var kısacası :)

Kanlı-canlı dediğinde aklıma direkt Absalom gelmeliymiş demek ki :) Büyük ip ucu vermişsin gerçekten ama ''en güçlü'' dediğin için orda bir sıkıntı çıktı. En güçlü olduğu mangada geçmedi bildiğim kadarıyla. Hee Ryuma'yı o an için Moria'nın adamlarından biriymiş gibi saymıyorsan en güçlü Absalom olabilir evet. Aksini iddia ediyorsan katılamıcam ama :)
Kanlı canlı 3 adamı var zaten. Gerisi zombi. :sapkali:

Ahaha Alpamis iyi güldürdü :D Bir de Mihawk eğitimi kabul ettigindeki halini atsaydı iyiydi Zoro'nun. Çocuk gibi seviniyor lan :D

Rise and Shine

Zoro şu sıralar beni kimse yenemez edasıyla dolanıyor keşke biri gelip ağzını yüzünü dağıtsa aklı başına gelse ama olmaz 2 yıl çok çalıştı artık dünyanın en iyi kılıç ustası durumunda.

Kaido wano'da verir ayarı Zoro'a.
Zincirleyecek.

O değilde Zoro nasıl intiba bıraktıysa kimse yenemez havası veriyor, adam şekil.
Bi ara Kaido'a da kafa tutuyordu , onu aradan çıkarmalıyız diye.

Zoro şu sıralar beni kimse yenemez edasıyla dolanıyor keşke biri gelip ağzını yüzünü dağıtsa aklı başına gelse ama olmaz 2 yıl çok çalıştı artık dünyanın en iyi kılıç ustası durumunda.
Hiç de öyle değil dediğin olay yakındır dağıtacaklar zoro'yu az kaldı.
Yeni dünya'da zoro gibi kaç adam vardır kim bilir ?

Dediğim gibi @Vaas Montenegro durumu çok iyi açıkladı. Luffy yapınca saçma sapan olur. Torpil olur. İman power olur. Zoro yaparsa o yaptı olur. Onun ki tam eksiksiz olur. O güçlü olduğu için olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 42)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık