Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Roger'ın kaç tane dövüşünü gördük ki yardım almadığını düşünüyorsunuz?
Seri sonunda Luffy kendine "korsan" diyen herkesi geçer. Zoro eli kılıç tutan herkesi geçer. Sanji... Sanji de kendine ''romantik" diyen herkesi geçer. :p
Bu olay abartılıyor, ben de katılıyorum sana. Ama bazı dövüşleri olacak onları tek başına yapması gerekecek. Mesela Teach dövüşü bunlardan biri.

@KeKoo-dA-KINGGG;))

Az Luffy'nin hikayesinden kurgu yap. Sonuçta kimse doğuştan çok güçlü olarak doğmuyor. Roger'ın da yolu jenerasyonundan birileriyle kesişmiştir. Mesela Oden gibi. Durum böyleyken Luffy'nin pek hüsumeti olmadığı ama çevresindekiler hüsumeti olduğu bu yüzden onun da karışması gereken dövüşleri oluyor. En bariz örnekleri Enel ile Doflamingo. Enel mesela aslında Wiper düşmanı diyebileceğimiz biriydi. Doflamingo'da Law'ın. Luffy'nin onunla sadece ben dövüşeceğim demeye de hakkı yok. Zaten Wiper ile Law'ın da umutları kırılana kadar pes edene kadar da Luffy tam olarak bossların karşısına çıkarılmamıştır.

Luffy'nin kendini kanıtlaması gereken dövüşler olacaktır. Bunların başında Teach geliyor.

Son düzenleme:
BB nin beden normal değil olayı ''d'' lerin özelliği.Luffy çok mu normal ? Olmadık yaralar aldı delindi dövüldü zehirlendi ama kalktı.Lastik ile de alakası yok.Garp da aynı.O kadar güç niye onda ? Roger mesela.Bunlar savaşçı ''d'' ler.Normal bedenlerinin diğerlerinden farklı olması.
Dediğin gibi D.'ler farklı, mesela herkes Zoro Zoro diyorda, Law bile bence daha dayanıklıdır, o kemik kıran Vergo'dan bir kamyon dayak yedikten sonra kalkıp hem dağı hem Vergo'yu kesiyor, adamın kolu kesilmişken hem Trebol'ü indiriyor hemde Doffy'yi ağır yaralıyor. Zoro'nun bir kolunu keselim bakalım aynı şeyleri yapabilecek mi, ben hiç zannetmiyorum.

Son düzenleme:
Aynı dediğin gibi D.'ler farklı, mesela herkes Zoro Zoro diyorda, Law bile bence daha dayanıklıdır, o kemik kıran Vergo'dan bir kamyon dayak yedikten sonra kalkıp hem dağı hem Vergo'yu kesiyor, adamın kolu kesilmişken hem Trebol'ü indiriyor hemde Doffy'yi ağır yaralıyor. Zoro'nun bir kolunu keselim bakalım aynı şeyleri yapabilecek mi, ben hiç zannetmiyorum.
Law o saydıklarını meyve sayesinde yapıyor fiziksel olarak değilki. Üstelik trebol olayında efor bile sarfetmediki meyveyle kılıcı yönlendirdi okadar.

Law o saydıklarını meyve sayesinde yapıyor fiziksel olarak değilki. Üstelik trebol olayında efor bile sarfetmediki meyveyle kılıcı yönlendirdi okadar.
Asıl enerji götüren meyvesi zaten. Yarım saat meyve kullandı mı yerden kalkamaz hale geliyor. Fiziksel enerjiyle kıyaslanamaz bile.

Yeni garp ancak ve ancak smoker olabilir. Coby olamaz. Bu bariz. Serinin başından beri smoker kovalıyor luffyi. Coby de gelip kovalasa, smokere sen karışma der. Tıpkı garpın sengokuya roger benim dediği gibi.

Ayrıca coby hiç bir zaman sanji kadar dahi güçlü olamaz. Cobynin esas gücü düşünceleri. Düşünceleri ile amiral olacak. Yeni donanmayı değiştirecek kişi olacak. Hatta filo amirali olacak diyeyim.
Bilakis, Smoker kendinden savdı artık bu işi. Ve Coby konusunda asıl bariz olan bir şey varsa o da bu çocuğun ilerde kesinlikle amiral seviyesine geleceğidir.

Smoker ne yapacak da gidecek Luffy'nin peşinden ? Hangi güçle ? Şu anki gücüyle Luffy'den tek yer Smoki :(

karolla

D'lerin diğer insanlardan ekstra bir gücü yok. Bakınız: Law'ın aiesi eziklerin kralı. Bakınız Ace. Amiralden tek yedi. Bakınız kor amiral dev. Telef oldu gitti.

Bakınır roger bir D. Ama ona denk olan WB ise D değil.

2 yıl önce Zoro, luffyden de dayanıklıydı. Bence şimdi de öyledir.

D'lerin diğer insanlardan ekstra bir gücü yok. Bakınız: Law'ın aiesi eziklerin kralı. Bakınız Ace. Amiralden tek yedi. Bakınız kor amiral dev. Telef oldu gitti.

Bakınır roger bir D. Ama ona denk olan WB ise D değil.

2 yıl önce Zoro, luffyden de dayanıklıydı. Bence şimdi de öyledir.
Bir yorumuna da katılabileyim be arkadaş, çok değil bir yorumuna. Her yorumu mu ofsayt olur bir insanın? Oluyormuş demek ki.

karolla

Bir yorumuna da katılabileyim be arkadaş, çok değil bir yorumuna. Her yorumu mu ofsayt olur bir insanın? Oluyormuş demek ki.
Nesine katılmadın? Hangi verdiğim bilgi yanlış? Sırf trollüğüne yazıyorsun. Ederiz şikayet no problem.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 86)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık