Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Bu zamana kadar Mihawk'ın Zoro'nun son rakibi olucağını düşünüyorum diye bir şey yazmadım ki.Nihai hedefi derken ünvanından bahsediyorum.Raiden'e dün yazmıştım hile hurdayla aradan çıkartılacak diye.O kişi de tahmin edildiği üzere Shiryu.Ama Shiryu'nun dediğim gibi hile hurdayla Mihawk'ı yenip o ünvanı alıcağını düşünüyorum.''Aaa Mihawk'a bunu yapmasalardı alırmış Shiryu'yu'' tarzı bir şeyler düşünebiliriz ilerde.Yani hem Mihawk'ı aradan çıkartacak hem de gönlümüzü yapıcak Oda.Aynı şekilde Shanks-Bb olayını da öyle bekliyorum.İkisi de aradan çıkıcak ama haklarını vericek Oda.
Shiryuu'da BB'de hakları ile Mihawk ile Shanks'ı alacaktır.Eğer karşılaşma durumları olursa.

@Marco

O zaman fanları tarafından topa tutulabilir. Ki haklı bir tutulma olur bence. Sen adamların gücünü 20 yıl gösterme. İlk gösterişinde de dayağı yesinler. E biz neyi bekledik o zaman 20 yıl?

Ki Oda Shanks fanı bir adam. Ben zannetmiyorum pek eşit bir müsabaka olsun da Bb Shanks'ı Shiryu da Mihawk'ı alsın. Oda verir haklarını.

@Marco

O zaman fanları tarafından topa tutulabilir. Ki haklı bir tutulma olur bence. Sen adamların gücünü 20 yıl gösterme. İlk gösterişinde de dayağı yesinler. E biz neyi bekledik o zaman 20 yıl?

Ki Oda Shanks fanı bir adam. Ben zannetmiyorum pek eşit bir müsabaka olsun da Bb Shanks'ı Shiryu da Mihawk'ı alsın. Oda verir haklarını.
Oda fanların isteğine göre mi çiziyor mangayı?

@Marco

BB-Shiryuu hakkı ile yenince niye hakları verilmemiş olsun Shanks-Mihawk'ın?Shanks 20 yıl sakladığı adamsa BB'de uğruna kimleri ölüme yolladığı adam.Shanks'da pekala gidebilir.Ki BB güçlü ise (ki görünen Wb gücüne erişeceği) niye hile yapsın?Shanks Wb gücünde bi adama yenilirse niye hakkı yenmiş olsun?

@Vaas Montenegro Fanların isteğine göre çizmiyor da 20 yıl beklenen adamların arc bosu gibi direk eşit şartlarda yenileceğini sanmıyorum.

@Marco Haktan kastım 20 yıl beklentiye deymeyeceğiydi. Bb niye hile yapmasın? Bu adam değil mi en az riskle en fazla şeyi elde etmeye çalışan kişi. Bence de genç WB gücüne ulaşıcak ama bu hile yapmamasına engel değil.

Dediğim gibi "Eğer şunu yapmasalardı böyle alamazlardı. Adamlar unvanlarının hakkını veriyor. '' diye düşüntürtebilir bizi Oda.

@Vaas Montenegro Fanların isteğine göre çizmiyor da 20 yıl beklenen adamların arc bosu gibi direk eşit şartlarda yenileceğini sanmıyorum.

@Marco Haktan kastım 20 yıl beklentiye deymeyeceğiydi. Bb niye hile yapmasın? Bu adam değil mi en az riskle en fazla şeyi elde etmeye çalışan kişi. Bence de genç WB gücüne ulaşıcak ama bu hile yapmamasına engel değil.

Dediğim gibi "Eğer şunu yapmasalardı böyle alamazlardı. Adamlar unvanlarının hakkını veriyor. '' diye düşüntürtebilir bizi Oda.
Senin şuan yaptığın sadece fanlık zaten.Yenilirse yediremem desene şuna kısa kardeşşş :D

Senin şuan yaptığın sadece fanlık zaten.Yenilirse yediremem desene şuna kısa kardeşşş :D
Ne alaka kardeş ne Mihawk ne Shanks fanıyımdır. Her düşüncesini söyleyene fan damgasını yapistiracaksaniz işimiz var.

Oda dediğimiz adam Shanks fanı arada sırada meydana çıkarıp hafif bir güç gösterisi yaptırıp, karizmatik bakış attırıp tekrar kayıplara karıştırdığı adam. Serinin başlangıcından en az 20 yıl olmuş olur o vs ler gelince. O kadar bekletipte 2 show yaptırmadan çıkarmaz aradan.

Ace'i alırken hile yaptı mı?Görünen olarak yapmadı.Çünkü alabilecek güçteydi.Shanks'ı da alabilecek güçte olduğunda karşılaşacaklar muhtemelen.O yüzden hile yapmayacaktır bence.

Diğer yandan Oda'nın tayfa dışında iyicene işleyeceği adamlar belli gibi bende:Bosslar.Shanks zaten gözüktüğü her yerde show yapmış bi adam.Ki hala Shanks ölmüş değil.Hala bi patlama yapabilir.Bu patlama ne olur bilemem.Ama Shanks bence BB için harcanacak.
Hatırlatta o zaman nickimi God Usopp filan yapayım :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 69)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık