Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Oda bilerek bizim tayfa ile yüzleştirmedi adamları :D Zoro bile Pica'yı jülyen doğradıktan sonra ne hikmetse kafes durdurmaya gitti :D Tayfanın yarısı başka adaya gitti zaten...

Nami Leo'dan, Franky Kyros'tan, Brook Sai'den, Chopper Hajrudin'den, Franky Barto'dan, Sanji Zoro'dan, Usopp da Cavendish'ten tek yer mi?
@troysi55
Sadece Cavendish bile Sanji-Zoro hariç tüm tayfanızı 10 dk içinde ezer. Siz değil miydiniz kaptan olmak önemli diye, bu adamların çoğu kaptan yahu. Sai'yi niye herkes küçük görüyor anlamıyorum, la bu adam dedesinin tekniğini miras aldı. Garp 8 dağ parçalamış öyle karşısına çıkmış adamın ve logia falan da değil bildiğin H. haki sahibi meyvesiz. Arenada Lufy suya attı ama kafa dede ile tek kalmaları için olması gerekiyordu.

Wb'nin Vista'dan sonrası komutanlara bakın ne yaptılar. Atmos kukla oldu la. X Drake, Kaido'nun önemli adamı olmuştur diyorsunuz, Bege falan gelişmiş. Cavendish zaten yeni dünyada idi, Barto'nun bunlardan neyi eksik. Hep Oda'nın suçu arcı uzattı en son biraz oldu bittiye geldi. Belamy koka yapıyor sen düşün ve Delinger buna diş geçiriyor. Barto kor olan Maynard'ı yamultup bir köşeye atıyor.

Dof ailesi de tek yemedi zaten Dellinger dışında.Buradan da Usopp tek yer Hakuba'dan.Neticede yenilir hepsi.
Barto gibi kor tekleyen ve Kyros gibi adamlardan bahsediyoruz burada.Karşıda ne var peki.Daha Kinemon'un yarısıyla zor başeden Brook gibiler.
Dof ile Luffy tayfasının arasındaki fark işte. Ben yenerler demiyorum ama o duruma düşmezlerdi. Daha çok direnirlerdi.
Usopp'a Luffy tek atamıyor. Hakuba kim?

Tek yemez ama orada hepsi yenilirdi.Franky kyros'u yense bile bu sefer o yaralarla bartoya yenilir.
Sonuc olarak hepsi yenildi:(
Ben yener yenilmez derdinde değilim. Yenilirler tabi. Ama daha çok dayanırlar.

Shanks resmen Yasopp'un adını duyup onu tayfasına katmak için geliyor.
Sonrasın da dönmüyor mu sen ne kadar inkar etsende Usopp ne zaman işler sıfırlanacak tayfanın başı derde düşse yetişiyor.

Robin tam kapıdan geçecekken durduruyor mesafe ne kadar ve elinde ki silah ne ?
Ek olarak rüzgarı hesap ediyor. Adamın sapanla vurduğu yerden silahın menzili yetişmiyor.
Doressrosa'da Sugar Luffy ve Law'a dokunup oyuncak yapacakken K.haki açıp kurtarıyor aynı şekilde. Robini oyuncak olmaktan kurtarıyor. Bu adama korkak diyorsun ama adam oraya öleceğini bile bile geri dönüyor. Ben korkak değil demiyorum ama sen adamı ezmek için yer arıyorsun.
Gemi için Luffy ile bile yenileceğini bile bile dövüşüyor. Luffy'e verdiği zararı Doflamingo veremedi konuşturma beni şimdi.
Adam korkak ama bu onun güçlü olduğunu değiştirmez ne kadar korkak olsada seri sonunda çok iyi yerlere gelecektik.
Mangaka bile ödül olarak Sanji'yi geçirip 3. olarak yazdı adamı siz inkar edin ve ezmeye devam edin.
Gizli Usopp fanı... :)
Her ark tayfada en çok dayak yiyen eleman olmasına rağmen bu adamın hakkı yeniyor. Gereksiz korkusu beni de çoğu zaman kıl etse de bu adamın çok yönlü bir zekası var. Mangaka da bu çok yönlülüğü çok güzel mizah malzemesi yapıyor. Usopp'u genel olarak severim. Ancak en sevmediğim yanı saçma hedefine Luffy öldüğünde ulaşacağı gerçeği. Bu aklıma gelince ayar oluyom elemana.

Sanji'yi de karıştırmayaydın keşke. Sanji'nin özel durumu var hem de Dressrosa'da adam tokatlamadı. :)

@troysi55
Sadece Cavendish bile Sanji-Zoro hariç tüm tayfanızı 10 dk içinde ezer. Siz değil miydiniz kaptan olmak önemli diye, bu adamların çoğu kaptan yahu. Sai'yi niye herkes küçük görüyor anlamıyorum, la bu adam dedesinin tekniğini miras aldı. Garp 8 dağ parçalamış öyle karşısına çıkmış adamın ve logia falan da değil bildiğin H. haki sahibi meyvesiz. Arenada Lufy suya attı ama kafa dede ile tek kalmaları için olması gerekiyordu.

Wb'nin Vista'dan sonrası komutanlara bakın ne yaptılar. Atmos kukla oldu la. X Drake, Kaido'nun önemli adamı olmuştur diyorsunuz, Bege falan gelişmiş. Cavendish zaten yeni dünyada idi, Barto'nun bunlardan neyi eksik. Hep Oda'nın suçu arcı uzattı en son biraz oldu bittiye geldi. Belamy koka yapıyor sen düşün ve Delinger buna diş geçiriyor. Barto kor olan Maynard'ı yamultup bir köşeye atıyor.
Robin'i gördük Hakuba mod'da nasıl ezdiğini selim :)
Kaptan olmak önemli ona bir şey dediğimiz yok ama bu adamlar çaylak. Barto Luffy'den sonra denize açılıyor. Cavendish desen şöhret için adam hasta :)
Senin dediğin kafa dede eskiden iyiydi fakat adam bitmiş Lao G'nin önünde ne duruma düştüğünü gördük.
Sai desen tekniği yeni miras aldı daha çaylak.
Belammy koka yapıyor dediğin adam fiziksel ve güç açısından barto'dan güçlü barto'nun %99'u meyve adam meyve sayesinde burada. Bariyerle vurup yıkıyor bariyerle savunma yapıyor. Ezmiyorum ama gördüğüm olayları söylüyorum.
Yani tayfanın tümen komutanları çaylaklar daha mangaka bile not düştü herkes kendisi güçlenecek diye.

Luffynin mi kesildiğini görmedin? Sayalım:

usopun köyündeki çakma volverin kesti.
Hyouzu kesti.
Zoro yüzünü kesti.
Arlong dişi ile deldi.
Dong krieg sivri mermilerle deldi.
Hody ısırdı deldi.
Dof kesti ve deldi.
savaşta momonga kesti.
Savaşta mihawk tek atacakken haki uyandırıp kaçtı.

demekki kesiliyor deliniyor.
Luffy dövüşe devam etti tüm bunlara rağmen. Hem de bir şey olmamış gibi. Mihawk şuan gelse diyorum ki dünyayı yok edecek kesişi yapsa Luffy'yi incecik kesecek.

Luffy savunmasız dursa tüm kılıç ustaları saldırsa Luffy'yi parçalayamacaklar.

Demek istediğim bu karolla bey! Ne demek istediğimi anlamıyorsun herhalde.

Gizli Usopp fanı... :)
Her ark tayfada en çok dayak yiyen eleman olmasına rağmen bu adamın hakkı yeniyor. Gereksiz korkusu beni de çoğu zaman kıl etse de bu adamın çok yönlü bir zekası var. Mangaka da bu çok yönlülüğü çok güzel mizah malzemesi yapıyor. Usopp'u genel olarak severim. Ancak en sevmediğim yanı saçma hedefine Luffy öldüğünde ulaşacağı gerçeği. Bu aklıma gelince ayar oluyom elemana.

Sanji'yi de karıştırmayaydın keşke. Sanji'nin özel durumu var hem de Dressrosa'da adam tokatlamadı. :)
Yok fanı değilim fakat gereksiz eziyorlar ve hakkını vermiyorlar anlatmak istediğim olay o o yüzden yazdım :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık