Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Shogun gerçekten sağlam olacaktır.Eli yüzü de düzgün olacaktır.Diğer yandan bizim tarafta yer alması olası samuraylarda sağlam olacaktır.Wano şu ana kadar ki en sağlam beklediğim adalardan.Yani bi adaya gidiyorsun kahramanı,en güçlüsü Kyros oluyor.Daha da kötüsü Pell oluyor.Ama Wano bundan biraz daha farklı olacaktır bence.Sağlamlar vardır.

Shogun gerçekten sağlam olacaktır.Eli yüzü de düzgün olacaktır.Diğer yandan bizim tarafta yer alması olası samuraylarda sağlam olacaktır.Wano şu ana kadar ki en sağlam beklediğim adalardan.Yani bi adaya gidiyorsun kahramanı,en güçlüsü Kyros oluyor.Daha da kötüsü Pell oluyor.Ama Wano bundan biraz daha farklı olacaktır bence.Sağlamlar vardır.
Kyrosa burun mı kıvırıyon sen :( Yada Pell reyise?

Roronoa Zoro

Ben de bu ossan'ı özledim ya serideki en sevdiğim adamlardan :(
Neko ile İnu olmasa E. Oda'nın yeteneği tükendi diyeceğdim. Eski karakterler çok güzel lan :( Her biri özel resmen.
Kaido reisi eski saymıyorum bu arada, 10 sene oldu adını duyuralı :cool:

Dof, G5 askerlerinin silahlarını kesiyor ama adamlar tek parça. Mihawk, Zoro dağı taşı enine boyuna kesiyor ama en basit adamlar bile tek parça kalıyor. Bir Law milleti gövdesinden ayırıyor o da meyve yeteneği ve yine kimse ölmüyor. Yani kısacası bu seride olmaz öyle şeyler. Luffy'ye hiç olmaz.
Kesici saldırı kullanan rakiplere karşı yapılan dövüşler tek taraflı gitmesin diye bunlar. Mihawk buz kütlesini kestiği atağı Mf'de Wb tayfası ve müttefiklerine yapsa yarısından fazlası tek yiyecekti. Yada Doflamingo telleriyle herkesi kontrol etmek yerine parçalarına ayırabilirdi. Zoro'nun vs leri mesela. Hiç darbe almadan birbirlerinin ataklarını karşılar dururlardı ve en son biri tekler geçerdi. Tekkai yaparak kılıç geçirmez olan adamlar var la. Kesici atakları geç yumruklarında etkisi az. Dağ yıkıyorum diyor adam yumrukla ama vurduğu adamın yüzünde hiçbir şey yok. G4 Luffy'i geç, G3 Luffy'i geç G2'de bile o yumruklar adam deler. Bu serinin gerçekçilik kaygısı yok :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık