Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Denizciler bence 2 yonkouya denkler, en azından kendileriyle beraber götürürler. Şu 2 tane amirali Mf'den önce bulsalar kim bilir neler olurdu. Amiral kor arası bir 5 kişiden oluşan özel bir birlikleri olmalıydı ama aralarındaki fark çok büyük.
Mangada denizcilerin daha da güçlendikleri söylendi. Benim merak ettiğim kısım ise bu olayın nasıl olduğu. Garp, Sengoku ve Aokiji ayrılmış olmasına rağmen söylendi bu sözler. Tamam yerlerine amiral getirildi hemen ama çok daha güçlü olmaları için yeterli değil bu.

@Kaidou
Hayır. Yonkou'nun feriştahı da gelse denizcilere eninde sonunda yem olur diyorum. Kaido ile alakası yok konunun.

Bilemiyorum.Kaidonun da alma ihtimali var gibi.Suan da mevcut 4 amiral var.Kaido+3 yikimcisi denilse ve shogun +adamlari kaido tayfasi+butun muttefikleri olacak ve marineford daki gibi denizciler pusuya yatmis bi sekilde beklemeyecek.Kaido ansizin harekete gececek.Tabi kaido nun geldigini haber alirlar ve ona gore savunmaya gecerler ama marineford daki gibi kapsamli bi sekilde olmaz gibi.Ceaser,dof ve tayfasi falan da olsa kaido alir diyecegim de olmadiklari icin kararsizim suan da

Kafana göre dost-düşman ataması yapmışsın, olmamış. Bende Teach'i, Big Mom'u falan ekliyeyim, sonuçta ikisi de Luffy'nin düşmanı?
Marco ve tayfasını çağırmaya gitmediler mi?
Drake belli etmiyor mu yardım edeceğini? Law ile ortak geçmişleri var yahu.
Moria'nın geçmişi yok mu Kaido ile?
Jinbei tayfaya katılmayacak mı?
Wano'da direniş yok mu Shogun'a karşı? Kinemon ne dedi???

Neyi bunun kafama göreymiş? Sanki başka bir yerimden uydurdum bunları.

Mangada denizcilerin daha da güçlendikleri söylendi. Benim merak ettiğim kısım ise bu olayın nasıl olduğu. Garp, Sengoku ve Aokiji ayrılmış olmasına rağmen söylendi bu sözler. Tamam yerlerine amiral getirildi hemen ama çok daha güçlü olmaları için yeterli değil bu.

@Kaidou
Hayır. Yonkou'nun feriştahı da gelse denizcilere eninde sonunda yem olur diyorum. Kaido ile alakası yok konunun.
Belki bünyelerine 1-2 tane daha amiral olmasa da yakın güçte adam falan katılmıştır. Şimdi WB'den sonra yonkouları biraz şişirecek doğal olarak denizcileri de mecbur yükseltmesi gerekiyor.

WB hasta ve yaşlı haliyle orayı yaktı yıktı. Kaidou gibi sağlıklı bir Yonkou'yu mu parçalayacaklar :D Sen herhalde tek başına gidecek falan zannediyorsun.
Sen bütün Yonko'lar Marine'ye saldırmaya cesaret edebilecek mi zannediyorsun ? Akainu+3 Amiral+Weevil+Mihawk içinden geçerler tayfasının.Kaido'yu amacına ulaştırırlar öteki tarafta sıkılmasın diye de tayfasını peşinden gönderirler.

Kid için nasıl tekrar Kaido'yla karşılaşmaya yemez diye biliyorsunuz?
Kid'in karakterini ciddi anlamda anlamamışız demektir. Supernovalar arasında ayıya dayı demeyen 3 karakter gördük. Luffy, Zoro ve Kid.Kid iyilestiğinde Kaido'yla savaşmak için can atabilir bile.

Kaido ile olucak savaşa gelirsek;
Kaido, 3 yıkımcı, Shogun ve Apo diyelim.
Bizim tarafta Luffy, Law, Kid, Drake, Zoro, Sanji, İnu, Neko, Jinbei hadi bir de Moria olsun. Şimdi takımlar böyle olursa aşağı yukarı dengeli gibi.
Kafa karıştıran nokta Marcolar. Marco tek başına yıkımcı gücünde. Üstüne Jozu ve Vista gelirse bizim orayı dağıtmamız lazım. Marcoların durumu düşündürücü.
Marco işi karıştırıyor bencede Marco'nun dahil olacağı bi savaşta heyecan olmaz Dresrosa gibi dandik geçer.
Luffy+Law+Kid=Kaido desek bile müttefikler baya baya fazla oluyor
Kaido vs 3 kişi olacaksa Law+Luffy+Kid olsun isterim
Kaido vs 2 kişi olacaksa Zoro+Luffy :at:

Marco işi karıştırıyor bencede Marco'nun dahil olacağı bi savaşta heyecan olmaz Dresrosa gibi dandik geçer.
Luffy+Law+Kid=Kaido desek bile müttefikler baya baya fazla oluyor
Kaido vs 3 kişi olacaksa Law+Luffy+Kid olsun isterim
Kaido vs 2 kişi olacaksa Zoro+Luffy :at:
Kaido vs Luffy+zoro olursa da artık seri Teach'in hikayeden devam eder.Hem zaten adamınki tam bir başarı öyküsü Luffy gibi şansla da gelmedi :)

Bu weevil'den çok büyük bir güç bekliyorum.Böyle delirince gözü dönünce felan taş üstünde taş bırakmayacak bir tip.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık