Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Rise and Shine

Bu serinin en az 5-6 yılı daha var. Naıl bitecek 2-3 yıla Kaido'yu karşılarına almaları 1 yıl sürer zaten :)
Araya mini arc koyarlar şimdi, okuyup dururuz :)
Benim demek istediğim Luffy power up ile yonkou indirmesi olmamalı yani adamın özellikleri ortada kaç kere denemişler ölmemiş şimdi ana karakter geldi diye onu kolayca öldürmesi saçma olur.

İki kişi kaidoyu sabitler oyalayıp tutar luffyde uyanışlı g4 ile tüm acısını çıkarır yaptığı kötülüklerin alacak dediğim o yine birileri yardım eder ama tek savaşır ve gömer.:D

Ne alaka şimdi ?
E yalanci derim ben bu adama.En guclu diyorsun ama luffy bi meyve uyanisiyla alacak.Ha luffy o haliyle dunyanin en guclusu olursa bi sey diyemem ama onun disinda luffy normal bi power up alip teke tekte indirirse ve hala dunya uzerinde gucunun yetmedigi kisiler olursa tukurdugunu yalamis olur

Derseniz ki 2-3 yıl içinde 2 yonkou big mom kaido iner derimki bende seri 5-6 yıla biter ama tahminim 10 yılı daha var serinin.
Bende o şekilde düşündüm o yüzden en az dedim zaten, hele de son arc hükümetle olursa sadece son arc bile 3 sene sürebilir :D
Ama o dediğinde zor 2 Yonkou'nun bir anda indiğini düşünemiyorum bile.

Benim demek istediğim Luffy power up ile yonkou indirmesi olmamalı yani adamın özellikleri ortada kaç kere denemişler ölmemiş şimdi ana karakter geldi diye onu kolayca öldürmesi saçma olur.
Luffy neredeyse her vs'de power up alıyor Kaidoda da alacak büyük ihtimalle buna alışmak lazım :)

E yalanci derim ben bu adama.En guclu diyorsun ama luffy bi meyve uyanisiyla alacak.Ha luffy o haliyle dunyanin en guclusu olursa bi sey diyemem ama onun disinda luffy normal bi power up alip teke tekte indirirse ve hala dunya uzerinde gucunun yetmedigi kisiler olursa tukurdugunu yalamis olur
Tek mi alacakta Luffy Kaido'yu düşünceye bak ya selim artık şaşırtıyorsun beni bak :)

Kid işin içine girecektir bu yaptıklarından sonraLuffy,Law,Neko,Inu,Marco ve timi, Belki Hasır şapka filosu anca bu şekilde inebilir diğer türlü zaten zor Luffy G5 açsa bile tek indirmesine imkan vermiyorum ben Kaidoyu imkansız gibi bir şey zaten.

Ek olarak: Drake ve Hawkins

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık