Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Mangakanın verdiği güç dengesini de sorguladığımıza göre Luffy Zoro'dan güçsüz diyenlere hiçbir şey dememeliyiz. Sonuçta bununla ilgili tek bir cümle bile geçmedi.
Luffy ana karakter ve KK olacak kişi.Dedesi Garp(En güçlü olmak zorunda çünkü ana karakterin dedesi),denizci efsanesi Roger'i ölümün eşiğine getirmiş WB den bile güçlü,yani KK seviyesi.Babası Dragon(en güçlü olmalı çünkü ana karakterin babası),oğlu ve babasından belli olduğu üzere KK seviyesi.Shanks(en güçlü olmalı çünkü ana karakter hedef olarak seçti),Luffy'nin hedefi kendisini geçmek,yenilerin eskileri geçmesi lazım.Luffy'nin Roger'i aşması için Shanks'ın Kaido'dan güçlü olması gerekiyor,bu durumda Shanks KK seviyesi oluyor.Bizi bekleyen bi tehlike var.
Eğer E.Oda anası ile ebesini de açıklarsa korkarım onlarda KK seviyesi olacak:(.

Son düzenleme:
Luffy ana karakter ve KK olacak kişi.Dedesi Garp(En güçlü olmak zorunda çünkü ana karakterin dedesi),denizci efsanesi Roger'i ölümün eşiğine getirmiş WB den bile güçlü,yani KK seviyesi.Babası Dragon(en güçlü olmalı çünkü ana karakterin babası),oğlu ve babasından belli olduğu üzere KK seviyesi.Shanks(en güçlü olmalı çünkü ana karakter hedef olarak seçti),Luffy'nin hedefi kendisini geçmek,yenilerin eskileri geçmesi lazım.Luffy'nin Roger'i aşması için Shanks'ın Kaido'dan güçlü olması gerekiyor,bu durumda Shanks KK seviyesi oluyor.Bizi bekleyen bi tehlike var.
Eğer E.Oda anası ile ebesini de açıklarsa korkarım onlarda KK seviyesi olacak:(.
Konu ile alakalı olarak yazmayacağım. Ama Zoro'nun hedefi Mihawk diye Yonkou yapılmasından daha mantıklı geliyor?

Ben dediğin isimler arasında görünenler içerisinde en güçlü olarak Shanks'i bekliyorum. Şu an yaşayanlar arasında. Ama bir beklentim var. Asıl olay onlar için D.lerin doğal düşmanları dedikleri kişilerde. Görmediğimiz çok güçlü birileri var gibi geliyor bana.
Kanaatim Shanks'ın Kaido'dan sonra en güçlü olduğu yönünde.Yoktur ya,Op için fazla olur bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 41)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık