Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Acaba zamanında Yonkou olan bu kişilerin bu şekilde tanınmasını sağlayan onların da aşmış olduğu kişiler kimdi? Sonuçta onların da bir macerası olmuştur.
Hacı adamlar hemen ünlü olmuyorlar, zamanın sağlam elemanlarıyla çarpışıyor, ada alıyor, müttefik topluyor, tayfa topluyor vs. Teach gitti WB'i vurdu, Shanks ise Roger'den geri kalanı toplamıştır, Kaidou önüne gelene dalmıştır :D, Big Mom aile kurup nesilden nesile yayılmıştır.

Oda vs çizemiyor. Bakma sen onun milleti 5 gün 10 gün dövüştürdüğüne. Lafta hepsi.
Müttefikler, baya güçlü donanma, hazırlıkla vs. anca kısa sürede yenebilirler.

Rise and Shine

2y önce çok saçma şekilde kazandırıyordu Luffye,Crocodile olsun Enel olsun tam mantıklı galibiyetler değildi ama 2y sonra,bence herkesi hakkıyla yendiricek Oda.Mesela Doffyi nasıl yenecek dye düşünürdüm hep.Çünkü o gücü yeterli değildi,dedim yine bir saçmalık bekliyor bizi diye düşünürken,hoppp g4 açtırdı bileğinin hakkıyla yendi.Bundan sonrada böyle olacaktır.
Şimdi bir Yonkou'yu böyle övüp işte bu adam ölmüyor işte şöyle böyle oldu adam ölmedi deyip sonra Luffy ile savaşırken Luffy power up alıp adamı öldürmesi saçma değil mi ?

@Millennium Wizard
Açıkmıyorsun, susamıyorsun anladık da insan gider bir işer değil mi ama? :D Dediğin gibidir kesin. :S

@Kaidou
Kaido zaten öyle inecek ki. 4-5 kişi hurra Kaido'ya, müttefikler de Kaido'nun tayfasına dalacak işte.

Hacı adamlar hemen ünlü olmuyorlar, zamanın sağlam elemanlarıyla çarpışıyor, ada alıyor, müttefik topluyor, tayfa topluyor vs. Teach gitti WB'i vurdu, Shanks ise Roger'den geri kalanı toplamıştır, Kaidou önüne gelene dalmıştır :D, Big Mom aile kurup nesilden nesile yayılmıştır.

Müttefikler, baya güçlü donanma, hazırlıkla vs. anca kısa sürede yenebilirler.
İşte onların da indirdiği büyük isimler olmuştur illa ki zamanında.

Luffy kaidoyu g4 le yenemez luffy nin g4 hali kaidonun insan görünümlü haliyle bas eder ama canavara
dönüsürse gem fiziksel gücü hemde dayaniklili artacak.

@Millennium Wizard
Açıkmıyorsun, susamıyorsun anladık da insan gider bir işer değil mi ama? :D Dediğin gibidir kesin. :S

@Kaidou
Kaido zaten öyle inecek ki. 4-5 kişi hurra Kaido'ya, müttefikler de Kaido'nun tayfasına dalacak işte.
4-5 kişi değil, tüm ittifak ve tayfaları vs Kaidou oldu'da ne oldu? Öyle 4-5 sanmıyorum yeteceğini. Belki Lola'dan, Sanji'den aldığı destekle Big Mom'da yardım eder.

Ayrıca; Ne bu "Kaidou şöyle yenilir, böyle yenilir" havası ya? Kidd daha yeni perte çıktı, hala iki ittifakla bir g-5'le yenerler diyenler var :(

4-5 kişi değil, tüm ittifak ve tayfaları vs Kaidou oldu'da ne oldu? Öyle 4-5 sanmıyorum yeteceğini. Belki Lola'dan, Sanji'den aldığı destekle Big Mom'da yardım eder.

Ayrıca; Ne bu "Kaidou şöyle yenilir, böyle yenilir" havası ya? Kidd daha yeni perte çıktı, hala iki ittifakla bir g-5'le yenerler diyenler var :(
Abart iyice. Kaido vs tüm OP evreni de de tam olsun bari. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık