Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

O değilde Kaido ne dövmüş Kid'i.
O mekanik kolundan tutup duvara vura vura saçlarının kırmızısını tenine yansıtmış.

Kaido ile niye dövüşüyosun olum sen az biraz çapına bak daha yolun var , bekle sabret ne bu acelen.
Çarmıha da gerebilirdi Kid'i Kaido yine alıp sırtında adaya kadar getirip zincirlemiş.

Şu tartışmaları keşke kaçırmasaydım, adamlık falan konuşulmuş, ben iki kişinin adını söyleyim Roci ve Fuji. Bu ikisi kadar rezil var mı, bilmiyorum. Biri öz kardeşini yargılıyor ve hainlik yapıyor, diğeri ise sırf shichileri karalayacağım diye kendi adaletine ters davranıyor.:/
Öz kardeşi dediğin adam öz babalarını öldürdü neyin hainliğinden bahsediyorsun ?

@Alpamis Zoro Mihawk için çalışır ama gidip killer için çalışırsa yada atıyor Cavendish için çalışırsa bi yüzkarası olur.Garp KK için çalışıyor diye mi küçümsyüorum sanıyorsun :artiz:

Bu senin dediğin farklar kişilik farkı. Ama sen orda sülale üzerinden kan bağına vurgu yapmışsındır. Çünkü biliyoruz ki aynı kan bağından bir sürü farklı kişilikte birileri olabilir. Bu doğal zaten. Bunun üzerinden nereye varacağız ki. Sonuçta Luffy Garp'ın kanını taşıyor.

Tek yer. Buna bir şey demiyorum. Garp'ta gördüğümüz üzere tekledi zaten. Bu arada Zoro'a dediğin gibi birilerini yenmek için kendini çalışmaya tabi tutuyordu. Eee bu küçümsenecek bir şey ise Zoro'yu da küçümseyin? Ama Zoro'yu aksine bunun için övüyorsunuz? Bu arada Garp'ın çalışma olayı da ayrı bir şey. Orda bile aslında Mangaka gücünden dem vuruyor. Bu adam bildiğimiz gibi yumrukları ile dövüşen biri. Ve sadece bunlar ile çalışmaları sırasında dağları un ufak ediyor.

Bu arada Chinjao'nun kafasını teklemek şuna benzer. Zoro'nun Mihawk'ı yenmeyi geçtim. Tek saldırıyla kılıcını kırıp yenmesine benziyor. Eşleştirme de böyle olur. Çünkü o kafa bir kılıç ustası için kılıç ne ise o kafa sahibi için de aynı anlamı taşıyordur. Bir kılıç ustası kılıcıyla var olur. Chinjao'da kafasıyla var idi...:D

@Millennium Wizard

Sanji 2 yıl öncesinde ki Luffy'nin bütün rakiplerini şu an yenecek güçtedir hacı. Bizimkiler resmen çağ atladı. Ve büyüklerin ligine girdiler. Şu ana kadar da hiçbirinin sınırını görmedik.
Ben rakiplerinden bahsetmedim.Luffyden bahsettim.Rakipleri üzerinden değerlendirmek yanlış direk luffy üzerinden değerlendir.

@Alpamis Zoro Mihawk için çalışır ama gidip killer için çalışırsa yada atıyor Cavendish için çalışırsa bi yüzkarası olur.Garp KK için çalışıyor diye mi küçümsyüorum sanıyorsun :artiz:
İyi de Zoro dediğin adam o yerdiğin adamlarını gücü için dikkate değer diyor. Bunlara karşı dikkatli olmalıyız mı ne demişti Zoro? Bu arada yaptığın kıyaslama olmuyor. Çünkü saydığın hiçbir isim de ne h.haki var ne de efsane olarak anılan birileri değiller.

@Millennium Wizard

Luffy'nin yapamayacağı bir çok şeyi şu an Sanji yapardı hacı. Şu an çok daha komplike bir güçteler. Luffy kurşunlardan kaçmıyordu atağı yiyordu mesela. Sanji ise niye saldırıyı alsın. Hem onu sezecek k.hakisi var. Hem de kaçabilecek kadar hızlı.(Eskiden de kaçardı da sadece bir örnek.)

İyi de Zoro dediğin adam o yerdiğin adamlarını gücü için dikkate değer diyor. Bunlara karşı dikkatli olmalıyız mı ne demişti Zoro? Bu arada yaptığın kıyaslama olmuyor. Çünkü saydığın hiçbir isim de ne h.haki var ne de efsane olarak anılan birileri değiller.
Zoro'da efsane değil, Garp kendi çapında olmaması gerek bi adam için bile çalışmış diyorum sabahtandır sen ne anlatıyon la :D
Sen cincao garpın capında diyorsan eyvallah :D bence de aynı çapta olabilirler :hhh:

Zoro'da efsane değil, Garp kendi çapında olmaması gerek bi adam için bile çalışmış diyorum sabahtandır sen ne anlatıyon la :D
Sen cincao garpın capında diyorsan eyvallah :D bence de aynı çapta olabilirler :hhh:
Aynı çapta değiller ama belli bir çapı vardı o ara. H.Hakiye sahip olması zaten belli bir çapa sahip olduğunu kanıtlamıyor mu?

Aynı çapta değiller ama belli bir çapı vardı o ara. H.Hakiye sahip olması zaten belli bir çapa sahip olduğunu kanıtlamıyor mu?
Yüzlerce H haki sahibi varmış denizlerde :) Önemli olan bunlar değil önemli olan bizim KK dengi dediğimiz adamın aslında bi mal olması :D Sen senden güçsüzün karşısına çıkacak olsan çalışırmısın KK dengi adamsın ya insan utanır.
Senin için dağ taş devirdim hesaplaşma günümüz geldi diyor.Bizde böyle bi adama KK dengi diyoruz.
Yaptıklarını anlatayım sana :D
Shiki vs Sengoku+Garp=Hq yarısı yıkıldı,Shiki hapse girdi
Garp vs Marco=Attığı yumruk Marco'nun ağzından kan getirmedi,10 saniye yerde durmadı Marco
Garp+Sengoku vs BB=Adam güle oynaya Deprem meyvesiyle gitti ki deprem meyvesini tehdit olarak görüyor Denizciler
Garp vs Cincon=Beklediği güne hazırlık yaptı sonra tek attı adama.
Sonuç=Rezillik başka bişey değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 43)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık