Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Roronoa Zoro

@Alpamis
Weeble WB'nin oğlu çıksın, 1 sene One Piece okumayacağım. Ayrıca, WB'den hiç hazzetmem. Çükü kalkmıyor diye korsancılık oynayan adamın neyini seveyim?

Yani Terörörcüm illa gel başıma ekşi diyorsun. Saçmalamanın da bir sınırı olmalı lan, lütfen. :(

Bir karakteri sevince onun iç dünyasına göre değerlendiriyorsun her şeyi sen şimdi. Mesela Sırf WB küçümsüyor diye sen de Akainu'yu küçümsüyorsun, BB'yi sevmiyor diye sen de sevmiyorsun, Ace'i seviyor diye sen de seviyorsun.
Sonra da gelmiş iki farklı karakteri farklı nedenlerle sevenlere ciddi sorunları var diyorsun. Biraz daha zorla, kendi kendine çözersin bu bilmeceyi. :(
Söylediklerinden biri doğru olsa cevap verecem sana.
Akainu'yu severim asla küçümsemem ki yorumları okuyor olsan daha dün Kaido ile tek e tek kapışacak adam olduğunu Kaido ilk çıktığı zaman ölmek istiyorsa Akainu'ya uğrasın dediğimi görürdün.
BB'nin korkak olduğuna inanıyorum o yüzden küçümsüyorum.
Ace'yi severim çünkü Roger'in kaçmama özelliğini almış daima güvenebileceğin biri üstelik kibar bi adam olmasının yanında Luffy gibi matraklıkları da var.
Tüm bu gerçekleri öğrendiğine göre başka bi yorum yaz please :D

@Alpamis o eleman WB'nin çocuğu değil töbe de Allah çarpar.

Akainu'yu severim asla küçümsemem ki yorumları okuyor olsan daha dün Kaido ile tek e tek kapışacak adam olduğunu Kaido ilk çıktığı zaman ölmek istiyorsa Akainu'ya uğrasın dediğimi görürdün.
Ace'yi severim çünkü Roger'in kaçmama özelliğini almış daima güvenebileceğin biri üstelik kibar bi adam olmasının yanında Luffy gibi matraklıkları da var.

Aynen bu şimdi ki kaçış yolun.:D Diğer taraftan bence de WB'nin evladı daha farklı olmalıydı...:D

Aynen bu şimdi ki kaçış yolun.:D Diğer taraftan bence de WB'nin evladı daha farklı olmalıydı...:D
Eleman WB'ye ait değil WB evladını denizcilerin elinde bırakmaz ama yanlış bilmiyorsam bu adam denizciler tarafından tutuklanmış hapse falan girmiş.
Tartışılacak bi durum bile deil yani :artiz:

Eleman WB'ye ait değil WB evladını denizcilerin elinde bırakmaz ama yanlış bilmiyorsam bu adam denizciler tarafından tutuklanmış hapse falan girmiş.
Tartışılacak bi durum bile deil yani :artiz:
Belli olmaz. Şu an için olayın başka türlü olabileceğini düşünebilirsin. Ama ya oğluysa?

Belli olmaz. Şu an için olayın başka türlü olabileceğini düşünebilirsin. Ama ya oğluysa?
Belli işte, WB'nin karekteri ortada oğlu için yaptıkları ortada bu elemanın WB'nin tayfasına bile almadığı biri olduğu açıkca ortada değil kan bağı olsun :artiz:
Gerçi arkadaşın biri WB bunu gördü de denize açıldı demişti zamanında öyle olabilir bak :gamyon:

Hala nasıl farkına varamadın şaşıyorum. :(

Sen sevdiğin karakterin iç dünyasına göre değerlendirmiyormuşsun olayları ve kişileri. Bizden niye bekliyorsun bunu? Luffy Garp'ı sevmiyor diye niye biz de sevmemek zorunda olalım? İkisini birden niye sevmeyelim? İki karakterin birbirleri hakkındaki fikirlerinden bize ne.

Ben sıvışırım Genel Tartışma'dan. Ne zaman girsem saçmalık ötesi yorumlara denk gelip kederleniyorum. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık