Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@gyjbsch
O konuda hem haklılar hem haksızlar diyeyim.Haklılar çünkü kafes olmasaydı Luffy G4'ü hemen açmayacaktı ,haksızlar çünkü G4'süz şansı yoktu.

Luffy G4 süresini artırırsa veya süre ile ilgili sıkıntı yaşamazsa Kizaruyu öttürür. Akainu içinse haki seviyesini biraz daha artırması gerek.
Biraz saldırıyormuşum gibi olacak ama bu seride tek gelişen luffy mi ? Başka kimse hakisini yada yeteneklerini geliştiremez mi ? Neden Amiraller eziyorsunuz bu adamlar saygı duyulan güçleri kanıtlanmış kişiler . Herneyse başta söylediğim biraz tepki verdim bayağı kusura bakma.

Biraz saldırıyormuşum gibi olacak ama bu seride tek gelişen luffy mi ? Başka kimse hakisini yada yeteneklerini geliştiremez mi ? Neden Amiraller eziyorsunuz bu adamlar saygı duyulan güçleri kanıtlanmış kişiler . Herneyse başta söylediğim biraz tepki verdim bayağı kusura bakma.
G4'ü nitro olarak düşün. Zaten süresi oldukça kısıtlı bir güç ve handikapı da inanılmaz fazla.İşin sonunda solucana dönüyor Luffy. Bu riske girmek için anca böyle bir güç elde etmek lazım. Gör bak bu G4'ü sırf Kaido için çıkardı Oda.Bu teknikle ne yaparsa yaptı onun dışında çizik bile atamayacak o seviyedeki adamlara. Yani G4; beklentileri aşırı derecede aşan ve bir o kadar da kişiyi tüketen bir teknik.

Olaya bu şekilde bakarsan mantıksız gelmez sana da.

Niye ki? Şu an magmayı rahat avuçlar bence Luffy onun farkını savunacaksan.
Akainu haki yönüyle de hayvan bir karakter. Marco ve Vistanın saldırılarını tiye almayan biri. Luffy şuanki haki seviyesi ile yetersiz kalır kanaatimce.
Amiralleri ezmiyorum. Aksine Luffy'nin hala onların seviyesinde olmadığını ifade ediyorum ve Luffy'nin gelişmesi gerektiğini ifade ediyorum. Hem ayrıca amiraller güçlerinin zirvesinde, ancak Luffy gibi yeni yetmeler zamanla daha da güçleniyorlar. Reel dünyada da bu böyledir.

JamesLogan

G4'ü nitro olarak düşün. Zaten süresi oldukça kısıtlı bir güç ve handikapı da inanılmaz fazla.İşin sonunda solucana dönüyor Luffy. Bu riske girmek için anca böyle bir güç elde etmek lazım. Gör bak bu G4'ü sırf Kaido için çıkardı Oda.Bu teknikle ne yaparsa yaptı onun dışında çizik bile atamayacak o seviyedeki adamlara. Yani G4;beklentileri aşırı derecede aşan ve bir o kadar da kişiyi tüketen bir teknik.

Olaya bu şekilde bakarsan mantıksız gelmez sana da.
Hacı Kaidou için G4 değilde G5 bulması lazım. Çünkü Dof'u ilk açtığında indiremedi ve Dof bazı saldırılarından sıyrılıp counter yaptı

Akainu haki yönüyle de hayvan bir karakter. Marco ve Vistanın saldırılarını tiye almayan biri. Luffy şuanki haki seviyesi ile yetersiz kalır kanaatimce.
Ne alakası var arkadaşım Kizaru neyse Akainu o. Üstüne Aokiji de aynı işte sanki bir farkları gösterilmiş gibi nasıl da emin konuşuyor. Marco ve Vista çöp o yüzdendir. Şu an ki Luffy onlardan güçlüdür.

Luffy elbet gelişssin hatta tayfa olarak gelişsinler . Bende isterim zamanla bunlarıda görecez tek tepkim şu arc sonu luffy amiral indirirciler . Tamam luffyi zamanı gelince elbet oda olacaktır fakat onun için tahminince 3-4 arc gerekli diye düşünüyorum . Aklıma da gelmişken sorayım Garp hakkında ne düşünüyorsunuz . (Gerekirse acımadan ezin ama nedenini söylerseniz sevinirim )

JamesLogan

Luffy elbet gelişssin hatta tayfa olarak gelişsinler . Bende isterim zamanla bunlarıda görecez tek tepkim şu arc sonu luffy amiral indirirciler . Tamam luffyi zamanı gelince elbet oda olacaktır fakat onun için tahminince 3-4 arc gerekli diye düşünüyorum . Aklıma da gelmişken sorayım Garp hakkında ne düşünüyorsunuz . (Gerekirse acımadan ezin ama nedenini söylerseniz sevinirim )
Ne konuda ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık