Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Fazla uçmaya gerek yok bence.

Luffy Yonkou yener ama nasıl yener.
Aynı şekilde Zoro ve Sanji'de amiral yenecek gücü olabilir ama aynı şekilde yendikten sonra iş göremez raporu alırlar belli bir süre.
Franky Pekoms dengi bir şey olur.
Diğerleride kalburüstü adamlar olur.
Şuan Shogun Franky , bence Pekoms tan güçlüdür, normal Franky i bilemem, seri sonunda Pekoms ayarı olur kısmı saçma

Sanji seri sonunda Dragon'dan daha çok iş yapacak. :artiz: Aynı Enies Lobby gibi reis zekasıyla fark yaratacak. :a:
Mesela aklıma gelen ilk senaryoyu yazayım.

Hükümete karşı dururken yada hükümet yıkıldıktan sonra hükümet karşıtlarına tepki gösteren prens ve soyluları yola getirecek.Çıkacak delikanlı gibi ben de prensim ama başımdan şunlar geçti vs diye etkileyici bir konuşma yapacak aynı Coby gibi.Adam olun diyecek örnek olacak.

Bence seri sonunda zoro yonkou olucak diyenler biraz fazla yüksekten uçuyor. Zoro amiral alıcak seviyeye gelir ama zar zor alır. Luffy de korsanlar kralı olunca yonkouların hepsinden güçlü olucak ama gidipte 2 yonkouyla vs atamayacak. Bi yonkouyu zar zor alıcak. Yani demek istediğim seri sonunda luffy yonkounun 1 tık üstü, zoro amiralin 1 tık üstü olur. Muhtemelen rayleighte gençken amiralin bir tık üstüdür. Ama şuan hiçbirini alabiliceğini sanmıyorum.

Bence seri sonunda zoro yonkou olucak diyenler biraz fazla yüksekten uçuyor. Zoro amiral alıcak seviyeye gelir ama zar zor alır. Luffy de korsanlar kralı olunca yonkouların hepsinden güçlü olucak ama gidipte 2 yonkouyla vs atamayacak. Bi yonkouyu zar zor alıcak. Yani demek istediğim seri sonunda luffy yonkounun 1 tık üstü, zoro amiralin 1 tık üstü olur. Muhtemelen rayleighte gençken amiralin bir tık üstüdür. Ama şuan hiçbirini alabiliceğini sanmıyorum.
Sanırım sen Korsanlar Kralı tabirini çok yanlış anlamışsın. Yaşlı WB bile dünyanın en güçlü adamı diyerek lanse edilirken bu adamın bir de gençliğini düşünmek lazım. Gençliğinde bile Roger'ı geçememiş birisi. Artık sen düşün Korsanlar Kralı nasıl bir rütbe ve bu rütbe nasıl bir güç ister. Eğer "Korsanlar Kralı" denen şey bir yonkoyu bile dediğin gibi "zar zor" alırsa yemişim öyle Krallığı.

Edit: Şu güzelim Türkçe'mizin katledilmesine nedense adminlerimiz seyirci kalıyor. Çok yorum var Türkçe'nin hiçe sayıldığı. Böyle gördükçe ben üzülüyorum siz üzülmüyor musunuz?

Sanırım sen Korsanlar Kralı tabirini çok yanlış anlamışsın. Yaşlı WB bile dünyanın en güçlü adamı diyerek lanse edilirken bu adamın bir de gençliğini düşünmek lazım. Gençliğinde bile Roger'ı geçememiş birisi. Artık sen düşün Korsanlar Kralı nasıl bir rütbe ve bu rütbe nasıl bir güç ister. Eğer "Korsanlar Kralı" denen şey bir yonkoyu bile dediğin gibi "zar zor" alırsa yemişim öyle Krallığı.

Edit: Şu güzelim Türkçe'mizin katledilmesine nedense adminlerimiz seyirci kalıyor. Çok yorum var Türkçe'nin hiçe sayıldığı. Böyle gördükçe ben üzülüyorum siz üzülmüyor musunuz?
Zar zor demeyelimde zor diyelim. Luffy vs lucci gibi değil zar zordan kasıt. Korsanlar kralının bile 2 yonkouyu aynı anda alabileceğini sanmıyorum. Luffy şuan ki yonkouların 1 tık üstüne geçip korsanlar kralı olacak. Benim düşünceme göre beyazsakal yaşlandığında zaten diğer yonkouların gerisinde kalmıştı. Gençken de diğerlerinin 1 tık üstü ve roger a denkti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 49)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık