Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ateşinin sönmediği ve irade ile isteğinin devam edeceği lafı Sabo'ya gönderme bence, meyvesinide yedi artık Ace Sabo'da hayat buldu ve Sabo'da yaşayacak;)

Ayrıca, her şeyin sesini duyma olayının haki ve meyve ile ilgisi yok, klasik seçilmiş kişiler olayı.
Tam hakinin en üst versiyonu da olabilir diyecektim ki Luffy'nin hakisinin tırt olduğu geldi aklıma bir anda. :/ Dediğin gibi tamamen seçilmişle alakalı bir durum ama yine de bir kaynağı olması lazım bu gücün.Onu merak ediyorum işte.

Tam hakinin en üst versiyonu da olabilir diyecektim ki Luffy'nin hakisinin tırt olduğu geldi aklıma bir anda. :/ Dediğin gibi tamamen seçilmişle alakalı bir durum ama yine de bir kaynağı olması lazım bu gücün.Onu merak ediyorum işte.
En sonunda çıkar o olay ortaya, d.'ler ve tanrı fikrine bağlayacaklardır tahminim

Luffy'nin hakisi tırt ?
Bu haki olayını yanlış anlamışsın. En azından h. hakiyi. Şöyle açıklarsak Luffy'nin deposunda 100 haki var ama velet anca işte bilmem kaç oranında kullanıyor. Yani haki tırt değil onu kullanma ölçüsü tırt. O da tırt değil aslında ama üst lig oyuncuları için yetersiz.

Luffy'nin hakisi tırt ?
Bu haki olayını yanlış anlamışsın. En azından h. hakiyi. Şöyle açıklarsak Luffy'nin deposunda 100 haki var ama velet anca işte bilmem kaç oranında kullanıyor. Yani haki tırt değil onu kullanma ölçüsü tırt. O da tırt değil aslında ama üst lig oyuncuları için yetersiz.
O dönemde luffy'nin h.haki'si ne düzeydeki bununla ilgisi olsun, o zaman rayleigh-doflamingo ve shanks'ta duyardı her şeyin sesini. En yakın ihtimal D.'lere özel bir durum veya seçilmiş kişi ayağı...

O dönemde luffy'nin h.haki'si ne düzeydeki bununla ilgisi olsun, o zaman rayleigh-doflamingo ve shanks'ta duyardı her şeyin sesini. En yakın ihtimal D.'lere özel bir durum veya seçilmiş kişi ayağı...
Haki ile alakası var demedim ki hatta bu konu hakkında bile bahsetmedim ben:D
bu konu hakkında en büyük olasılık bu zaten. Ray baba duyamıyorsa zaten haki ile alakalı demek abes olur.
Benim bahsettiğim başka bir konu.

Olay şöyle, Luffy'nin elli kasa elması var ama şu an yirmi tanesini eliyle taşıyabiliyor, kendisi geliştikçe taşıdığı kasa sayısı da artacak. Tabii Luffy'nin aslında elli kasası yok, potansiyel olarak gelecekte kendi belirleyeceği bir sınırı var. Yani sınırı falan yok. Bu adam elma ticareti yapar, kimse de çıkıp napıyorsun lan sen? diyemez.

Luffy'nin hakisi tırt ?
Zirveyle kıyasladığımızda tırt olm işte :ehe: Haki kullanma konusunda haklısın ama Shanks'la falan kıyasladığımızda h.hakisi de tırt kalıyor. :( Bizim oğlanın daha gideceği çok yol var. :/

Zirveyle kıyasladığımızda tırt olm işte :ehe: Haki kullanma konusunda haklısın ama Shanks'la falan kıyasladığımızda h.hakisi de tırt kalıyor. :( Bizim oğlanın daha gideceği çok yol var. :/
Shanksla kıyaslıyorsun yani. Luffy daha kullanamazken bile haki bilen adamları bayılttı marinfordda idam platformuna yakın adamların çoğunu kendinden geçirebildi şimdi kontrol de edebiliyor adam 2 senede shanksın yarısına bile gelse dağlar denizler aşmış demektir bence o kadarda değil yani. Tırt demek için smoker falan olması lazım ama bu adam kafa dedeye dofa kokalıyken geçirebiliyor ve bunun tırt olması saçma olurdu.
Edit: Dofu zirvedeki bir 15-20 adam arasına koymuyorsan bilemem o kadarını bir şey diyemem o zaman.

Bak olayı yine anlatamamışım. Şuan hakisini Shanksla filan veya Rayla kıyaslamaya gerek yok. Zaten E. Oda diyor balık adam adasında bu ikili olsa alayını bayıltırdı diye. Lakin Luffy'nin hakisi tırt değil o zaten onda şuan var olan bir güç ama bunu kullanamıyor hakkıyla. Haki süper ama kullanma tırt
Veya şöyle Shanksda da Luffyde de bir depo dolusu su var ama Shanks'ın bu depoyu kullanmak için daha fazla tane çeşmesi varken Luffy'nin çok daha az olay o. Ama aslında depo aynı:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 60)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık