Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Mangada net bi şekilde belli cracker'i kuzan'ın yendiği. Animenin saçmalaması işte.

Animeye bakarsanız hody g2 luffy'i dövüyor. Batman zoro ve luffy'i aynı anda tutuyor. Ceaser grizzly magnum'la uzun süre çarpışıyor. King'i zaten Allah yapmışlar. Daha geçen gün Reyleigh hakisiyle teach'e tek attı.

Mangada %100'ü çizilmiş dövüşe bile uydurma sahneler, çarpışmalar ekliyor adamlar. Luffy'nin tek attığı rakip luffy'i dövüyor. Siz mangada olmayan bi dövüş acaba canon'mudur diye tartışıyorsunuz.

Anime güç konusunda tamamen filler artık. Animatörler böyle güç tartışmalarına, hesaplarına giren tipler değiller.

Bu arada sahneyi izlemedim. Yalnız cracker luffy'nin her saldırısını kalkanlarla blokladı. Kalkan gidince de direk tek yiyor. Askerin tüm dayanıklılığı süper değildi iyi blokluyordu sadece.
Luffy mallık edip bodoslama dalarak savunmayı kırmaya çalıştı, yapamadı. Etrafında dolanıp açık bularak doğrudan surata falan vurması gerekiyordu.
Vallahi arkadaşlar işine yarıyor diye animeyi canon yaptılar. Keyfine göre de istedikleri yer filler istedikleri yer canon.

Saymayacaksın tabi. Öyle bir kriteri de keyfine göre koymuş oluyorsun. Anime daha da detaylı işledi Zoro dövüşünü niye demiyorsun?
Anime takipçisi değilim ki... İnstada kısa kesit gördüğüm oluyorsa oluyor. Law dövüşü başlayınca 1 bölüm onu izledim bir. Ben sadece bazı boşlukları güzel uydura bildiklerini söylüyorum. Anime şirketi karakterin kapasitesini aşmaz diye düşündüğümü belirtiyorum. Şirket karakter kapasitesini aşıyorsa ileride o zaman Law'ın Nika'ya üstünlük kurduğu sahnede koyarlar belki deme özgürlüğünü verir bana. Bu böyle diyorsan böyle kabul edelim madem ben de uyayım sana.

Anime takipçisi değilim ki... İnstada kısa kesit gördüğüm oluyorsa oluyor. Law dövüşü başlayınca 1 bölüm onu izledim bir. Ben sadece bazı boşlukları güzel uydura bildiklerini söylüyorum. Anime şirketi karakterin kapasitesini aşmaz diye düşündüğümü belirtiyorum. Şirket karakter kapasitesini aşıyorsa ileride o zaman Law'ın Nika'ya üstünlük kurduğu sahnede koyarlar belki deme özgürlüğünü verir bana. Bu böyle diyorsan böyle kabul edelim madem ben de uyayım sana.
Hocam bu benim fikrimle alakalı değil. Ortada olan bir olgu ile alakalı. Anime karakterin kapasitesini astırdığı bir sürü sahne var. Yarasa adamdan tut, King'e kadar. King dövüşünü animede izle bakalım kapasitesi o muymuş.

Kuzan Augur birlikte güzel ikili oldular ama Kuzan hain bu bir gerçek.Bölüm yıldızı Karasakaldır gülüşünü sevdiğim paçalarından karizma damlıyor.

Adamlar bir manganın yarısından anime yapmaya çalışıyor. Ayıla bayıla izlediğimiz hxh 4 tam manga kullanıyordu. Bunu politika haline getirmiş bir şirketin sahneleri doldurması zaten zaruriyet ama ciddiye alınması lütfen yani :D

Kendimi en ilgilendiren konuya geçiyorum. @Trao @cora-san @yuemsa @artyomdh Sizce burada hangi hakiyi kullandı?
Gözlemin fiziksel duruma etki edeceğini düşünmüyorum. Mangada diğer kral haki sahnelerinde kullanılan Zzt sesi var. Animede de kral hakiyi -yanlışım yoksa- Wano'dan itibaren kırmızı şimşekle yansıttılar. Ray'de, Shanks'ta, Zoro'da vs. Anime de Law'da kırmızı şimşek çıkartıyor.

İleri düzey silahlanma mı? Yoksa artık bizim içinde kral hakinin çanları mı çaldı? Bölüm hakkında en çok konuşulan 2. konuda bu oldu diyebilirim.

Kral hakiyi ele ayağa düşürmeyin beyler. Zoro kral haki hak eden ilk karakter olmasına rağmen Oda herhalde ki ironi yapmak istemiş olsa gerek son kral haki kullanıcısı oldu. Baya geç oldu ama olsun; sağlık olsun. Bu saatten sonra kimde çıkarsa ( bunu hak eden güncel olarak sadece Coby ) bayat, ekşimsi ve kekremsi bir tat bırakır artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık