Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Serinin en iyi dövüşünü çizdi Oda uyanış zıkkımı öncesi o periyodda. Denk dövüşmeyi bırak dövüyordu bizimki. Sen kalk o kalitede dövüşü yerin yedi kat dibine sok tek bölümde. Külotçunun yatacak yeri yok
1037 müthişti ya. Sonrasında G4 Snake man ve Bounce Man arasındaki geçişlerin olduğu o bölümde baya iyiydi akıyordu. G5'i beceremedi. Orada batırdı.
Dövüşün tamamını tekrar okumuştum, G5 çıkana kadar oldukça iyi gidiyordu.

Dövüyordu ne ya, sabaha kadar vursa ne olacaktı, Kaidonun ne şartlarda yenildiği ortada. Bir de Luffy dövünce kaliteli dövüş mü oluyor :)

Baştan aşağı uyduruktu bence, öl sıfırlan geri gel, öl sıfırlan geri gel, adam suya düştü, kurtarıp 1 aylık erzak verip geri gönderdiler, kareografinin göze hoş gelmesi dövüşü kaliteli yapmıyor bana kalırsa, :) hele o Aaa kral haki mi kullaniyorsun dur ben de kullanayım kısmı, efsaneydi evet :)
Kaido sake ile haki artırıyordu la. Luffy'nin meyvesi arka plandaydı. Kaido Ejderha modtan melez moda geçiyor sürekli can ponpalıyor şarap ile de haki artırıyordu. Karşısında arkadaş hiçbir moda girmeden yalın hali ile savaşıyordu. Kaido meyve kullanmadan Luffy'i yenemezdi.:D

Luffy'nin yemek yiyip haki artırdığı ilan edilse neler yazılırdı. Kaido olunca geçiştiriliyor. Peki niye? Çünkü Luffy'nin rakibi.

Son düzenleme:
Kaido sake ile haki artırıyordu la. Luffy'nin meyvesi arka plandaydı. Kaido Ejderha modtan melez moda geçiyor sürekli can ponpalıyor şarap ile de haki artırıyordu. Karşısında arkadaş hiçbir moda girmeden yalın hali ile savaşıyordu. Kaido meyve kullanmadan Luffy'i yenemezdi.:D

Luffy'nin yemek yiyip haki artırdığı ilan edilse neler yazılırdı. Kaido olunca geçiştiriliyor. Peki niye? Çünkü Luffy'nin rakibi.
Şu yazdıkların bile olayın ne kadar saçmalık olduğunu gosteriyor. :) Luffynin hiçbir aşamada Kaidoyla denk dovusme ihtimalinin olmaması gerekiyordu. Saçma sapan güçlendirmelerle ittirmelerle abuk sabuk dövüş çizdi. :)

Diğer yandan Kaidonun içkiyle haki artırması ve can pompalamasi tamamen senin uydurman, manganın hiçbir yerinde anlatim yok karşı argüman bulmaya calisiyorsun ama nafile, Luffynin dinlenip yemek yeyip sifirlanmasina mazeret bulamazsın :)

Şu yazdıkların bile olayın ne kadar saçmalık olduğunu gosteriyor. :) Luffynin hiçbir aşamada Kaidoyla denk dovusme ihtimalinin olmaması gerekiyordu. Saçma sapan güçlendirmelerle ittirmelerle abuk sabuk dövüş çizdi. :)

Diğer yandan Kaidonun içkiyle haki artırması ve can pompalamasi tamamen senin uydurman, manganın hiçbir yerinde anlatim yok karşı argüman bulmaya calisiyorsun ama nafile, Luffynin dinlenip yemek yeyip sifirlanmasina mazeret bulamazsın :)
Niye gerekiyordu yav? Sen Oda'dan iyi mi bilecen.:D

Kaido da bir sürü güçlendirme aldı Luffy karşısında. Bir sürü farklı Ejder modu çıktı. Yok katil modu yok üzgün modu felan. Bir anda gelecek görmeyi öğrendi Luffy karşısında. Ara ara sake içip hakisini kuvvetlendiriyor artırıyordu. Kaido da çok temiz savaşmadı.

Luffy reyiz salt hakiyle denk savaştı. Kaido meyve farkı ve sake farkı ile önde oluyordu.:D

Sake içtikten sonra Luffy hakisi güçleniyor diyordu.:D Sarhoş oldukça güçlenen keşiş gibiydi. Bu keşişlerin protein tozu gibidir bu sakeler.:D

Niye gerekiyordu yav? Sen Oda'dan iyi mi bilecen.:D

Kaido da bir sürü güçlendirme aldı Luffy karşısında. Bir sürü farklı Ejder modu çıktı. Yok katil modu yok üzgün modu felan. Bir anda gelecek görmeyi öğrendi Luffy karşısında. Ara ara sake içip hakisini kuvvetlendiriyor artırıyordu. Kaido da çok temiz savaşmadı.

Luffy reyiz salt hakiyle denk savaştı. Kaido meyve farkı ve sake farkı ile önde oluyordu.:D

Sake içtikten sonra Luffy hakisi güçleniyor diyordu.:D Sarhoş oldukça güçlenen keşiş gibiydi. Bu keşişlerin protein tozu gibidir bu sakeler.:D
Başarisiz :bilmem:

Manga sayfaları orada. Geleceği göreceğim ben de senin gibi dedi gördü. Zikzak çizdiği ejder modu çıktı.:D Sarhoş oldukça bir sürü farklı moda girdi. Dövüş arası içki yuvarlıyordu. Luffy içkiden sonrasında hakisinin arttığını belirtti. Bunlar gerçekler ama haterlar görmek istemez. Lafını bile etmez. Şu sahneler Luffy de olsa buralar hep haterların mızıkçılığı ile dolu olurdu.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık