Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Kendisi dizlerinin üzerine çöküyor işte. Direk iki ayağının üzerinde birleşseydi? Kendisi diz çökünce, diz çökmüş olmuyor mu?
Hahahah tamam kanka Croc diz çökmüş hatta senin değiminle Jozu diz çöktürmüş.

2 gündür tartışmalarda yazdığın saçmalıklarla konu açılır yani...

Croc korkak dedin, dayak yemiş dedin, Dof'un adamı olmak istediğini söyledin, Dof G4 ile eşit dövüşüyor dedin. Croc içler acısı diye boş boş hikaye anlattın ve daha niceleri tek tek yazmak istemiyorum...

Şimdi de bu bir insan her şeyi mi keyfi gereği görüp yorumlar. Sonra sana gülüyorum deyince inanmıyorsun. :D

Bu adam neden Luffy'i uyanış ile ilk gösterdiğinde saçlarını reçine, bal gibi çizip şimdi alev gibi çiziyor?

Luffy'nin Nika olarak Sakazukinin magmasında banyo yapmasını görmeden seriyi bırakmam lazım. Kaldıramam bunu...
Luffy'nin gücü bence sabit nesnelerde işe yarıyor. Kaido'nun üflemesini lastik yapamamıştı. Magma yumruğu da yapamaz.

Ama Saka reis uyanışla yerleri magma yaparsa Luffy de onun içinde yüzer işte. Oda da bunu komik sanar.

• Like
Tepkiler: Tyr
Akainu reis bizi utandıracak. WB gibi bir hayvanın tüm öfkesini karşılayıp canlı kalmayı başarmıştı ki ben o atlattığı deprem + haki yumruğunun kral hakili olduğunu bile düşünüyorum. Nika mika sökmez reise.
Kaidoyu harcıyor, gözlerimizin önünde Sakazukiyi harcamasına göz yumamayız. Sakazuki bu şekilde savaşacak adam değil, ful ciddiyet var adamda. Kafamda canlanmıyor gözleri pörtlemiş halde çizimleri.
Olacaklar beni korkutuyor umarım yanılırız.:(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık