Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Queen dediğin tanka Chopper bile yeri gelince hasar verebiliyor onu söylemek lazım. Queen zarar verilemeyen birisi değil. Ha keza base Sanji de hasar vermişti. Adam antik zoan iyileşmesine sahip olduğu için darbeleri diğerlerine göre daha iyi iyileştiriyor ama King kadar tank birisi değil.
Marco düz bildiğin baskın geliyordu Queen'e Chopper olayıyla bir tutulamayacak kadar en azından
Ki King bile zarar alması imkansız bir tip değil. Aramaki sarmaşıklarla delmiş adamı.
amiral gücü hocam bunlar hep
Zoro'yu hazırlıksız yakalamış Killer'dan bahsediyorsun işin başında farkında mısın bilmiyorum. Kaido da Oden'i yardımla bayıltırken isimli atak söylemedi ne değişti. Zoro'nun 2 kılıçlı haliyle 3 kılıçlı hali arasındaki büyük bir fark var. Aynı Zoro normalde almayacağı darbeyi almış, karşısındakine de en güçlü 2 tekniğinden birisini bile atmamış.

Daha fazla gücü kısıtlanan taraf Zoro. Daha fazla handikapta olan adam da onu. Zoro Killer'ı hazırlıksız böyle bir saldırı yapsa sonucunu tahmin etmen lazım.
diyecek bişi yok ikna olmuyorsan hâlâ Killer'in mental durumu çökmüş ve elindeki silahlar ile skill dahi atamıyor zaten Killer'ın tek saldırıda Zoro'yu bayıltması üzerinden gidiyordum ki hâlâ bir şey değişmedi hâlâ killer isimsiz saldırı ile Zoro'yu hastanelik etti sen hâlâ Zoro'nun 3 kılıçtan 2 kılıca düşmesini söylüyorsun ben ise adama dandik bir silah verdiklerini diyorum her halükarda sidik yarıstırmak gibi bir şey kim daha handikaplı diye düşünmek ama illa birini söyleceksem Killer hâlâ

Silahlanması Katakuri'ye denk falan değil. Son roundta bile yumrukları çarpışınca acıdan inleyen bir Luffy var. Kata silahlanma spesyalisti birisi bile değil üstelik. Nasıl sağ kollardan geride olmuyor silahlanması adamın. Kata'dan geride gayette.
geride zaten ama uçuk fark yok yani ki savaştıkça geliştiriyor o silahlanma hakisini ha yine wano başı Luffy'de sağ kol seviyesi tabanı onun üzerinden alırsam yine Killer sağ kol seviyesi için yeterli oluyor konu saldırı gücü ise

O yüzden mi gökyüzü adasından düşüp sadece başım ağrıyor diyen adam Law'ın attığı kayalara acıdan çığlık atacak ,metallarle ezildi diye ağlayıp sızlanacak hale geldi :D
Law'ın attığı kayalar kısmı neresi ? hatırlayamadım yani her halükarda hasar alındıktan sonra reaksiyonların çok bir önemi yok da yine görmek lazım sahneyi bilmiyorum metaller Kid'in ise zaten hasar alması çok doğal

Kaido'nun sert derisine hasar veremedi adam. İçten vurabilen tekniği oldu için vurdu. Dışardan zarar verebilseydi farklı konuşulabilirdi. Adamın olayı deriyi egale edip hasar vermek. Kaido değil rakip farklı birisi olsun. Kinemon Dof'a karşı af dilenecek iken, Rosa Luffy Dof'u dövebilen bir adam. Kinemon ise Kaido'ya zarar verebildi içerden vurabildiği için. Olay bundan ibaret. İçten hasar verenler zayıf demedim üstelik.
yanlış anlaşılmasın da bu tekniğin içten vurabildiğine nereden geldik biz .d ama şunu söyliyeyim yani içten vurabilme sadece kaido'ya özel bir teknik değil içten vurabilmek her şekilde rakibe daha fazla hasar atmana yol açıyor kinemon'da çok rahat bir şekilde keser yani Doffy'i türkçe çevirisi doğru ise açık bir şekilde adam dıştan içeriye doğru kesmekten bahsediyor ama dediğim gibi hasar atabilecek olması sadece kaido'ya etkili bir teknik değil tam tersine kaido böylesine bir canavar olduğu için bu saldırıya dayanabildi normal biri için daha da ölümcül olurdu
Kinemon tekniklerinden bir tanesini denk getirerek Dof'u yenemez. Rosa Luffy ise Dof'u yenebildi. Daha bir şey anlatmaya gerek yok.
yener tabiiki de gelişmiş silahlanma hakisi veya ryuo içten hasar atarak daha da ölümcül bir hasar atmana sebep oluyor

Marco düz bildiğin baskın geliyordu Queen'e Chopper olayıyla bir tutulamayacak kadar en azından
Queen'e baskın gelebilmek herhangi bir sağ kolun rahatlıkla yapabileceği bir şey. P.uplı Luffy'ye baskın gelen Kata vardı bu seride.

amiral gücü hocam bunlar hep
O amirali de gördük :D

yener tabiiki de gelişmiş silahlanma hakisi veya ryuo içten hasar atarak daha da ölümcül bir hasar atmana sebep oluyor
Kinemon ruhunu verse Dof'u yenemez. Şunu başka yerde deme allahını seven.

diyecek bişi yok ikna olmuyorsan hâlâ Killer'in mental durumu çökmüş ve elindeki silahlar ile skill dahi atamıyor zaten Killer'ın tek saldırıda Zoro'yu bayıltması üzerinden gidiyordum ki hâlâ bir şey değişmedi hâlâ killer isimsiz saldırı ile Zoro'yu hastanelik etti sen hâlâ Zoro'nun 3 kılıçtan 2 kılıca düşmesini söylüyorsun ben ise adama dandik bir silah verdiklerini diyorum her halükarda sidik yarıstırmak gibi bir şey kim daha handikaplı diye düşünmek ama illa birini söyleceksem Killer hâlâ
Döngüye girdik çıkamıyorsun sayende. Zoro'nun sırf 2 ile 3 kılıçlı halleri arasındaki fark oldukça fazla. Zoro hali hazırda Killer'dan çok güçlü. Üstüne en iyi tekniklerini zaten kullanmıyor bu adama karşı. Hani Killer tekniksiz dövüştü de Zoro adamın Sanzen sekai ile yense anlayacağım dediğini. Zoro'nun kısıtlanan gücü Killer'ın kısıtlanan gücünden daha fazla.

Bu kadar bu mesele.

geride zaten ama uçuk fark yok yani ki savaştıkça geliştiriyor o silahlanma hakisini ha yine wano başı Luffy'de sağ kol seviyesi tabanı onun üzerinden alırsam yine Killer sağ kol seviyesi için yeterli oluyor konu saldırı gücü ise
Uçuk fark olmadığı için mi kokalar çarpışınca adamın hep eli şişiyor hem acıdan inliyor. Gayet fark var.

Law'ın attığı kayalar kısmı neresi ? hatırlayamadım yani her halükarda hasar alındıktan sonra reaksiyonların çok bir önemi yok da yine görmek lazım sahneyi bilmiyorum metaller Kid'in ise zaten hasar alması çok doğal
Kmlerce yukarıdan düşen adamın metallerden (ileri silahlanma ve h.haki bilmeyen biri Kid) hasar alması çok mu normal :D Kaido bildiğin retcon yedi bu gayet net bir şey.

yanlış anlaşılmasın da bu tekniğin içten vurabildiğine nereden geldik biz .d ama şunu söyliyeyim yani içten vurabilme sadece kaido'ya özel bir teknik değil içten vurabilmek her şekilde rakibe daha fazla hasar atmana yol açıyor kinemon'da çok rahat bir şekilde keser yani Doffy'i türkçe çevirisi doğru ise açık bir şekilde adam dıştan içeriye doğru kesmekten bahsediyor ama dediğim gibi hasar atabilecek olması sadece kaido'ya etkili bir teknik değil tam tersine kaido böylesine bir canavar olduğu için bu saldırıya dayanabildi normal biri için daha da ölümcül olurdu
Sen Kaido'ya Killer zarar verebildi. Wano başı Luffy veremedi diyip. Düz mantık yapıp Killer sağ kol gücünde saldırı gücüne sahip dedin. Ben de Killer zaten hali hazırda Kaido'nun derisini içerden tekniği olmasa kesemeyecek birisi. İçerden Kaido'yu kesebilmek için de deli güce gerek yok. Kiku çöpü yapabildi şunu. Kiku bir elini boydan boya deldi üstelik. Bundan bahsediyorum.

Anahtar ve kapı örneğini bundan vermiştim. Killer sırf anahtarı var diye çelik kapıyı zorla açmaya çalışan Luffy kadar güce sahip olmuyor.

Dünyada Killer vs herhangi bir sağ kol anketinde hep durum Killer'ın fark yemesiyle sonuçlanıyor zaten.

Arkadaşlar wano da çok detaylar atlandı birincisi Cesar nere gitti ve kayboldu bu adam queen'in zehirli gazını yok edecek kişiydi.
Kid'in tayfası neden ödül açıklandığında ortaya çıktı çok şüpheli
Apo XDrake Hawkins'e neler oldu?

Cipher Pol Hala adadaydı aramakiyle mi kaçtılar yoksa hala oradalar mı?

Kinemon ruhunu verse Dof'u yenemez. Şunu başka yerde deme allahını seven.
saldırı gücü olarak Doffy'i yeter de artar mevzu zaten Doffy'nin bu kadar büyütülmesinde G4' karşısında toz oldu öldü gitti Kaido'nun tayfasında olsa Jack'in altına girerdi öyle bir adam

Döngüye girdik çıkamıyorsun sayende. Zoro'nun sırf 2 ile 3 kılıçlı halleri arasındaki fark oldukça fazla. Zoro hali hazırda Killer'dan çok güçlü. Üstüne en iyi tekniklerini zaten kullanmıyor bu adama karşı. Hani Killer tekniksiz dövüştü de Zoro adamın Sanzen sekai ile yense anlayacağım dediğini. Zoro'nun kısıtlanan gücü Killer'ın kısıtlanan gücünden daha fazla.

Bu kadar bu mesele.
sayende ne yav .d iyice bunaldım

Kmlerce yukarıdan düşen adamın metallerden (ileri silahlanma ve h.haki bilmeyen biri Kid) hasar alması çok mu normal :D Kaido bildiğin retcon yedi bu gayet net bir şey.
doğal zaten Kid'in meyve gücü o serinin iki temel yapı taşı var güç olarak meyve ve haki kid'te meyve gücü ile hasar atıyor normal gayet zaten hasar attığı kaido dragon form kaido idi hybrid ve base hallerinde kaido daha dayanıklı bunu kızıl kınlar üzerinden görmüştük

Sen Kaido'ya Killer zarar verebildi. Wano başı Luffy veremedi diyip. Düz mantık yapıp Killer sağ kol gücünde saldırı gücüne sahip dedin. Ben de Killer zaten hali hazırda Kaido'nun derisini içerden tekniği olmasa kesemeyecek birisi. İçerden Kaido'yu kesebilmek için de deli güce gerek yok. Kiku çöpü yapabildi şunu. Kiku bir elini boydan boya deldi üstelik. Bundan bahsediyorum.
samuraylar güçsüz değil ki silahlanma konusunda baya iyiler diğer alanlarda yetersiz kalıyorlar yetenek hız vs. cart curt ama konu silahlanma hakisi ise samuraylar bu konuda baya iyi çünkü ryuo biliyorlar veya gelişmiş silahlanma hakisi adı her ne ise kullandıkları teknik de özellikle kaido için değil içeriden hasar atabilme kaido'dan daha zayıf insanlara daha fazla hasar atar orası da kesin adamın içeriden kesme olayı direkt olarak derinin dışından içeriye doğru yontmasıyla alakalı net bir şekilde wano başı luffy'nin hasar atamama durumundan daha üst bir şey

Anahtar ve kapı örneğini bundan vermiştim. Killer sırf anahtarı var diye çelik kapıyı zorla açmaya çalışan Luffy kadar güce sahip olmuyor.
ben denk gelmedim herhalde o örneklere ama fiziksel güç ile saldırı gücü bir değil işin içine teknikler giriyor

Dünyada Killer vs herhangi bir sağ kol anketinde hep durum Killer'ın fark yemesiyle sonuçlanıyor zaten.
ama bu Killer'ın tabanda olsa sağ kol seviyesi oldugunu değiştirmiyor, bitirek döngüye giriyor zaten yazıyorsan yaz son metni, zaten gecikmeli mesaj atıyorsun :artiz:

saldırı gücü olarak Doffy'i yeter de artar mevzu zaten Doffy'nin bu kadar büyütülmesinde G4' karşısında toz oldu öldü gitti Kaido'nun tayfasında olsa Jack'in altına girerdi öyle bir adam
Kinemon'un attığı zararlar Dof'un anca hoşuna gider. Gamma yemiş haliyle g4 saldırıları tanklamış adam Doflamingo. Dof Jack'i yer bu arada.

sayende ne yav .d iyice bunaldım
Valla sayende.

doğal zaten Kid'in meyve gücü o serinin iki temel yapı taşı var güç olarak meyve ve haki kid'te meyve gücü ile hasar atıyor normal gayet zaten hasar attığı kaido dragon form kaido idi hybrid ve base hallerinde kaido daha dayanıklı bunu kızıl kınlar üzerinden görmüştük
Wano başı Luffy'nin sahip olduğu meyve gücü değil miydi yani :D

samuraylar güçsüz değil ki silahlanma konusunda baya iyiler diğer alanlarda yetersiz kalıyorlar yetenek hız vs. cart curt ama konu silahlanma hakisi ise samuraylar bu konuda baya iyi çünkü ryuo biliyorlar veya gelişmiş silahlanma hakisi adı her ne ise kullandıkları teknik de özellikle kaido için değil içeriden hasar atabilme kaido'dan daha zayıf insanlara daha fazla hasar atar orası da kesin adamın içeriden kesme olayı direkt olarak derinin dışından içeriye doğru yontmasıyla alakalı net bir şekilde wano başı luffy'nin hasar atamama durumundan daha üst bir şey
Samuraylar bizimkilere göre baya zayıftı. Wano başındaki Luffy'nin üzerinden silindir gibi geçeceği adamlar bunlar. Sulong İnu ve Neko ekibin en güçlüleridir çok büyük ihtimalle. O Sulong Neko zaten gafil avlanarak dövüşe giren yaralı Perospero'yu 1 turda yenemedi. Base halindeyken Peros dövüyordu bunu hatta. Perospero da İchiji'yle yakın güçte bir adam. O İchiji'nin de bir sağ kol karşısındaki performansı belli.

Silahlanma olarak iyiler bu arada. Onu demedim ben. Kiku bile zayıf olmasına rağmen teknik bildiği için Kaido'yu yaraladı. Kaido'yu yaralayabilmek için oldukça güçlü olmaya gerek yok. Ha kalıcı iz bırakılmak için ise epey güçlü olmak lazım. Oden/Zoro gibi.

ben denk gelmedim herhalde o örneklere ama fiziksel güç ile saldırı gücü bir değil işin içine teknikler giriyor
Killer'ın ne fiziksel gücü ne de saldırı gücü Luffy etmezdi. Kong Organ Gun ayarı bir tekniği yok Killer'ın. KKG'yi katmıyorum bile.

ama bu Killer'ın tabanda olsa sağ kol seviyesi oldugunu değiştirmiyor, bitirek döngüye giriyor zaten yazıyorsan yaz son metni, zaten gecikmeli mesaj atıyorsun
Killer'ın yediği saldırıdan daha güçlüsünü yiyen bir King anca dikkatini veriyorsa. Killer'ı net yenen Zoro'nun çok daha güçlü hali King'ten ayar yiyorsa Killer'ın sağ kol seviyesi olması imkansız hale geliyor. King kendi liginin en güçlü adamı bile değil çünkü.

Kinemon daha pica’yı, vergo’yu veya diamante’yi yenemez. Dof nedir?
Doffy ciddi anlamda döve döve parkinson eder Kinemon'u zaten. Sulong minkler bile Dof'u yenemez 1v1de. Peros dayandı 1 tur o sulonga.

Doffy ciddi anlamda döve döve parkinson eder Kinemon'u zaten. Sulong minkler bile Dof'u yenemez 1v1de. Peros dayandı 1 tur o sulonga.
Ne dövmesi ya çeyrek atar geçer. Kinemon punk hazard’daki law, vergo ve smoker’a kıyasla çöptü. Arc’taki dengi en fazla brook’tu.
smoker karşılık vermeye korktu çeyrek yedi dof’tan. Law uyanışa zorlayamadı. Sanji’nin diable jumbe’yı bloklarken adam siyah armament basmadı. İple kilitleyip tek atıyordu law yetişmese. Kinemon kim? Bu adamlara kıyasla hiçbir şey.

Ne dövmesi ya çeyrek atar geçer. Kinemon punk hazard’daki law, vergo ve smoker’a kıyasla çöptü. Arc’taki dengi en fazla brook’tu.
smoker karşılık vermeye korktu çeyrek yedi dof’tan. Law uyanışa zorlayamadı. Sanji’nin diable jumbe’yı bloklarken adam siyah armament basmadı. İple kilitleyip tek atıyordu law yetişmese. Kinemon kim? Bu adamlara kıyasla hiçbir şey.
Döverden kastım rahat yener zaten. Kinemon'u retconladı biraz bu Oda gene de. Dof'u görünce tribe giren adam neler yaptı kendi çapında. Law Rosa'da %100 olsa Dof'u uyanışa zorlarmış bu arada. Biraz belli oldu bu.
Dressrosa haliyle güncel hali arasındaki fark anormal çünkü. Ki Dressrosa sonrasından çatıya kadar bu adamın tek net dövüşü Hawkins dövüşü. Net güçlendiğini söylemek zor orada. Uyanışı Wano'da açmış o da belli. Perde tekniğini de burda bulmuştur. Kullanmadı Dof karşısında.

Döverden kastım rahat yener zaten. Kinemon'u retconladı biraz bu Oda gene de. Dof'u görünce tribe giren adam neler yaptı kendi çapında. Law Rosa'da %100 olsa Dof'u uyanışa zorlarmış bu arada. Biraz belli oldu bu.
Dressrosa haliyle güncel hali arasındaki fark anormal çünkü. Ki Dressrosa sonrasından çatıya kadar bu adamın tek net dövüşü Hawkins dövüşü. Net güçlendiğini söylemek zor orada. Uyanışı Wano'da açmış o da belli. Perde tekniğini de burda bulmuştur. Kullanmadı Dof karşısında.
Law daha güçlüydü de fark o kadar değildi ya bence. Meyvesini arc başında harcamadı bu sefer. Bi de irade farkı var. Eskiden dof’a takmıştı, hedefinden şaşıyordu. Dof kendinden güçlü diye garip garip stratejilere giriyordu.
Belki luffy’nin etkisidir ama değişti ordan sonra. Law arada o kadar güç farkı varken kaido’ya dalacak biri değildi. D sırrını çözme hayaline odaklanmış ve ne için savaştığını artık net biliyor. One piece’te bu baya performans arttıran bişeydi.

Bak yine kendi hikayeni yazmaya başladın, @Mihawk bahsettiğim şey bu.
Benim bu adama karşı haksız olma ihtimalim sıfır mesela... :D

Crocodile yenilse de MF de ki zayıf WB'ye yenilmemiş bunu kendi de Marco da diyor zaten.
Biz WB'yi 2 yıllık dönemde gördük, durum böyle olunca senin de görmüş olman lazım ama işte... :oops:

Luffy KK olduğunda bile Coby Amiral olamaz, anca seriyi bir 20 yıl öteye atarlar Coby'i boş denizlerde Amiral olarak görürsün. Karakterden beklentiniz çok fazla, ne kadar ''Ben cesaretli olucam, Amiral olucam'' dese de bu karakter ''Coby'' yani...

Coby'nin Amiral olduğu yerde Croc seri sonu kendi Hükemetini kurar...
Dövebilmesi için ille de amiral kıvamına gelmesine gerek yok yalnız dostum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık