Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Uçma avantajına ihtiyaç duymuş demek ki. Uçma avantajı önemli diyen sen değil miydin. Yoksa gene nabza göre mi şerbet veriyorsun ahahaha.

Meyve kullanmıyor adam o panelde. Bir kere olsun bakmayı denersen sen de anlayabilirsin.

G2 bile kullanmayan bir Luffy'di. Saldırının tamamını bile yemedi üstelik :D

Snakeman'deyken bile Kata tarafından blitzlendiği paneller var adamın. Israr ederek haklı çıkabileceğin pek bir şey yok burada kusura bakma.

Bunu ben de savunuyorum zaten. Tepki hızı ile saldırı hızı aynı şey değil. Kata'nın tepki hızı bu heriften geride değil.

Kaido'nun Luffy'yi bltizlediği ilk turun, Luffy'nin gözlemini kaybetmiş Kata'ya vurduğu yerden bir farkı yok. Birinde Luffy k.haki kullanamıyor diğerinde ise Katakuri. Çatıdaki Luffy geleceği görmeyi kullandığını söylüyor. 1.perdedeki Luffy tayfasının Kaido tarafından öldürüldüğünü düşünüp saldırıyor k.hakinin zerresi yok burda. Öfkeden delirmiş bir Luffy var çünkü. K.hakiyi sakinken kullanabilirsin.

Adam sinir küpü olarak başlıyor zaten savaşa. Ki kendisi de geleceği görmeyle alakalı bir laf etmiyor bu durumdan sonra.

Luffy de uçamıyor ama istediğinde yüksekte sen Kaido’yu Bm mı sandın.Alakası yok.Yahu Kata’nın meyvesinin ona bir hız avantajı yok zaten eğilip bükülme avantajı var.Bu adam geleceği görüp 1 saniye önce adım atıyor ve sana hızlı geliyor Kaido ise geleceği görmeye tenezzül etmediğinden adamı yavaş algılıyorsun.Luffy anlık çok hızlı olabiliyor tepki hızı olarak g2 ihtiyacı yok Kyros’u ölümden kurtarmıştı şimdi çok daha iyi ışınlanıyordur.Tepki hızı iyi Kata’nın diyorsun da gelecek gördüğünden sana çok iyiymiş gibi geliyor ne bileceksin onu.Hadi onu geç yıldırımdan kaçan Kaido cidden hızlı yıldırım bu başka şeye benzemez üstelik Nika sallıyor.Wano başı Kaido dövüşünden bahsetmedim hiç orada neler olduğu belli Kaido bütün saldırıları almayı o sıra hiç mi hiç umursamıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık