Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Slam Dunk gibi de mi yapamazlar? Animasyon kalitesi muazzam değildi ki One Piecein, sadeliği güzel yapıyordu, MFde, Impel Downda kral haki salınca bayılıyorlardı, slow motion efekt falan geliyordu, şimdi renkli şırıngalar basıyorlar her yana
O zamanlar çiziyordu japon halkı şimdi erkekler evde ecchi anime izleyip hikikomori oluyorlar. Bu saatten sonra pek birşey beklemeyin bence japonlardan. :rolleyes:

Yav onlar hiç birşey görmemiş gençlerdir büyük ihtimal, animasyon kalitesi istiyorsan Vampire hunter Dnin ikinci filmini izleyecen, şahsen ondan güzelini gördümmü bilemiyorum.
Görmekle ne kadar alakalıdır bilmem artık. Fazla ve daha uzun yakın çizimleri, filler sahneleri veya pavyon havasındaki renk paletini görmek için eskiye bakmak yeter sanki. Taşların havaya kalkmasını falan hiç saymıyorum bak.

Görmekle ne kadar alakalıdır bilmem artık. Fazla ve daha uzun yakın çizimleri, filler sahneleri veya pavyon havasındaki renk paletini görmek için eskiye bakmak yeter sanki. Taşların havaya kalkmasını falan hiç saymıyorum bak.
Yav mesela ben Dragon ballı çok severdim mizahı felan harıkaydı ama sonra Z çıkmış ki oda pek türkiyede yayınlanmadı. Z artık konusu pek olmayan sırf efekt ve çerezlik birşey olmuştu, galiba popüler olan herşeyin kaderi bu çünki çoğunluk genelde yanlış yere gider.

Wano animasyonlarının kötü olması değil de yabancı forumlarda sürekli animasyonların övülmesi beni şaşırtıyor.
Animasyon görmeyen öküzler diyecem. Başka açıklaması yok çünkü.

Anime @RedTeroR ü doğrulamış o Zoro sahura modunda Kaido saldırılarını blokluyor diyordu @Alpamis
@RedTeroR dediyse doğrudur. Herif o haliyle Kaido'yu bloklamış kaç kere. Roronoa Zoro ya. Adam adammm!

Anime @RedTeroR ü doğrulamış o Zoro sahura modunda Kaido saldırılarını blokluyor diyordu @Alpamis
Redteror ne zaman yanlış çıkmış hatırlaması güç.:bilmem: Zorda olsa hatırladım @RedTeroR en son yanlış çıktığında Zoro Luffy’nin teklifini kabul edip çöz iplerimi diyip tayfaya katılıyordu.Bu eleman Luffy’e bakmaz kendi yoluna gider kaptandır bu gibisinden konuşmuştu galiba red :) En son orada yanılmıştır işte hala da ah vah ediyordur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 69)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık