Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

olmuyor mu :hoo: vücudundan başka ne çıkabilir ki ter mi atıyor yani :gamyon: burada da yuvarlak gibi sanki :D
Adamın maskesi de parçalanıyor orda yalnız :D Ki buradakiler gene yuvarlak.Zoro'nun olduğu yerde kare, dikdörtgen yahu :D

olmaz bence niye olsun konu tepki hızı ise olmaz genel anlamda hızını övebilir belki ki o panelde King'in başarısı daha büyük adam Zoro'nun gözleriyle takip edemeyeceği hızda saldırı atıyor
Gözüyle takip edemese de saniyesinde karşılığını verecek bir tepki hızı var adamda.

Rock Lee'nin Naruto serisinde söylediği söz bu tartışma için iyi bir örnek. "Gözler görse bile, vücut hareketlere tepki veremiyorsa bir anlamı yok" diyordu adam.

kesin öyledir .d
Öyle zaten :D Denk olan dövüş Luffy-Lucci'dir, Luffy-Kata'dır, Luffy-Kaido'dur. Bu dövüş onlara yakın bile değil.

bedava darbeler yiyen değil de darbeleri algılayamayan olmasın o ? konu sıfırdan dövüşsseler ne olurdu değil varsayım değil mi bu :rolleyes: savaşın genelinde p up sonrası zoro'yu king solluyor, Zoro'nun kılıç konusunu sanki sadece dezavantajmış gibi sunmaya gerek yok gördük ki enma olmasa adam düşük zorluk yiyip ölecek, Zoro genel anlamda enmayı yönetemiyor bu onun gücü.
Darbeleri algılayamayan mı :( Yapma işte bunu.

Zoro daha önce bu saldırıdan sıyrılmış olmasına rağmen, bu sefer enma hem hakisini durduk yerde emdiğinden hem de Zoro'nun dikkatini dağıttığından dolayı saldırıyı yiyor.

Bu saldırının devamında da King'in alevli tekmesini yiyor

Devamında ise Enma gene Zoro'nun hakisini emiyor ve kolunu kürdandan hallice duruma getiriyor. Zoro King'in atağını bu kolla bloklamayı denerken hasar alıyor.

Manga panelleri bence gayet açık :D

Adamın maskesi de parçalanıyor orda yalnız :D Ki buradakiler gene yuvarlak.Zoro'nun olduğu yerde kare, dikdörtgen yahu :D
e maskeyle beraber kan çıkıyor çıkmıyor mu :hoo: fark etmez ter olmadığına göre zaten ne oluyor da adam yere yığılıyor adam baya baya hasar alıyor o sırada zoro'da hasar atıyor
Rock Lee'nin Naruto serisinde söylediği söz bu tartışma için iyi bir örnek. "Gözler görse bile, vücut hareketlere tepki veremiyorsa bir anlamı yok" diyordu adam.
maalesef zoro göremiyor bile, tepki verme olayını da saldırı yedikten sonra yapıyor her şekil king'in başarısı daha büyük oluyor Zoro'nun tepki hızını aşıp saldırıyor
Zoro daha önce bu saldırıdan sıyrılmış olmasına rağmen, bu sefer enma hem hakisini durduk yerde emdiğinden hem de Zoro'nun dikkatini dağıttığından dolayı saldırıyı yiyor.
undefined
ben bunu defalarca dile getirdim zaten bu vs sıfırdan da olsa Zoro yine enma üzerinde kondisyon sağlayamayacak Zoro'nun gücünü konusurken bunu hesaba katıyoruz

Manga panelleri bence gayet açık :D
katıldığım tek yer olabilir :D

e maskeyle beraber kan çıkıyor çıkmıyor mu :hoo: fark etmez ter olmadığına göre zaten ne oluyor da adam yere yığılıyor adam baya baya hasar alıyor o sırada zoro'da hasar atıyor
Maskesiyle beraber kan çıkmıyor demedim ki ben :D Zoro'nun tam zoan King'i püskürttüğü yerde bir hasar alma durumu yok diyorum sadece.

ben bunu defalarca dile getirdim zaten bu vs sıfırdan da olsa Zoro yine enma üzerinde kondisyon sağlayamayacak Zoro'nun gücünü konusurken bunu hesaba katıyoruz
Sıfırdan başlanan bir savaşta ne Zoro'nun dert etmesi gereken hakai yarası olacak, ne Enma tarafından kolu kürdana dönecek. Adamın çatıda aldığı yaralar bile açıldı King ile savaşında.
Enma sayesinde ataklarına h.haki eklemeyi biliyor artık bu adam. Öyle dövüşün ilk yarısı gibi sıkıntıya girmeyecek. King'i alev modunda da kesecek, hız modunda denk getirdiğinde 2,3 hamlede savaşı bitirecek gene. Bide Zoro bu adama en güçlü atağını bile kullanmadı.

katıldığım tek yer olabilir :D
Diğer yerlere bakmadığın için katılmaman normaldir :D

Maskesiyle beraber kan çıkmıyor demedim ki ben :D Zoro'nun tam zoan King'i püskürttüğü yerde bir hasar alma durumu yok diyorum sadece.
var ama ..

Sıfırdan başlanan bir savaşta ne Zoro'nun dert etmesi gereken hakai yarası olacak, ne Enma tarafından kolu kürdana dönecek.
Enma'yı adam kontrol edemiyor ki nasıl sıfırdan başladığında böyle bir derdi olmayacak

Adamın çatıda aldığı yaralar bile açıldı King ile savaşında.
niye açılıyor acaba :gamyon: belki olur da hasar falan yemiştir, yorulmustur art arda en güçlü saldırılarını kullanmak yormuş olsa gerek

Enma sayesinde ataklarına h.haki eklemeyi biliyor artık bu adam. Öyle dövüşün ilk yarısı gibi sıkıntıya girmeyecek. King'i alev modunda da kesecek, hız modunda denk getirdiğinde 2,3 hamlede savaşı bitirecek gene. Bide Zoro bu adama en güçlü atağını bile kullanmadı.
en güçlü saldırılarından birini kullandı, Enma yüzünden kondisyon sorunu yaşamasa neden olmasın ama yaşıyor ve düzetlmediği sürece yaşamaya devam edecek ve baştan başlasalar bile King hâlâ Zoro'nun tepki hızını aşabilecek yani ona saldırabilecek kadar hızlı yine kolay olacağını sanmıyorum güç mevzuları bir yana dursun Zoro da hax avantajı olacak bu hax avantajı özellikle Ateşleri yönetebilen ırk olan King için etkili

Diğer yerlere bakmadığın için katılmaman normaldir :D
2 kere okuyorum :hıh:

Pardon :(

Bence yok :D

niye açılıyor acaba :gamyon: belki olur da hasar falan yemiştir, yorulmustur art arda en güçlü saldırılarını kullanmak yormuş olsa gerek
Kaido ile Bm'nin kombine saldırısını durdurmaya çalıştığı için kemikleri kırıldı ya zaten adamın. Dövüşemeyecek durumda olduğu için de tedavi uygulandı buna King savaşı öncesinde. King ile savaşında p.up öncesi oldukça zorlandığı için açılmaya başlamıştır yaralar. Bunlar King'e yazmıyor, Kaido ile Linlin'e yazıyor :D

en güçlü saldırılarından birini kullandı,
Ashura net daha güçlü bir saldırısı.

, Enma yüzünden kondisyon sorunu yaşamasa neden olmasın ama yaşıyor ve düzetlmediği sürece yaşamaya devam edecek ve baştan başlasalar bile King hâlâ Zoro'nun tepki hızını aşabilecek yani ona saldırabilecek kadar hızlı yine kolay olacağını sanmıyorum güç mevzuları bir yana dursun Zoro da hax avantajı olacak bu hax avantajı özellikle Ateşleri yönetebilen ırk olan King için etkili
Kondisyon sorununu tek enma yüzünden yaşamıyor ki.Enma Zoro'nun hakisini emmeden önce bile enerjim tükenmeden bu herifi indirmeliyim diyor Zoro. İlacın etkisi geçmeye başlıyor yani. Bide p.up öncesi enmayı tam kullanamadığı durumda yorulmuşluğu vardı bu adamın. 15-20 dakika temiz enma kullandı herif totalde o yaralarla ve ilk seferinde olmasına rağmen.

Sıfırında dövüşen bir Zoro'nun yarası açılmayacak, dövüşün başında stamina problemi yaşamayacak. Sıfır bir Zoro paramparça eder King'i.

Kaido ile Bm'nin kombine saldırısını durdurmaya çalıştığı için kemikleri kırıldı ya zaten adamın. Dövüşemeyecek durumda olduğu için de tedavi uygulandı buna King savaşı öncesinde. King ile savaşında p.up öncesi oldukça zorlandığı için açılmaya başlamıştır yaralar. Bunlar King'e yazmıyor, Kaido ile Linlin'e yazıyor :D
kendiliğinden açılacak hali yok ya
evette diğer saldırıları da küçümsenecek gibi değil Zoro bazı skillerini her zaman kullanmıyor
Kondisyon sorununu tek enma yüzünden yaşamıyor ki.Enma Zoro'nun hakisini emmeden önce bile enerjim tükenmeden bu herifi indirmeliyim diyor Zoro. İlacın etkisi geçmeye başlıyor yani. Bide p.up öncesi enmayı tam kullanamadığı durumda yorulmuşluğu vardı bu adamın. 15-20 dakika temiz enma kullandı herif totalde o yaralarla ve ilk seferinde olmasına rağmen.
Sorsan King Wano arcının başlangıcından beri savaşıyor ama önce marco sonra zoro, ilk sefer ikinci sefer fark etmiyor zoro'yu enmayı kontrol edebilirken görene kadar böyle alıyorum

Dün geceden beri bu konu salsak mı artık .d son cevabınla

Son düzenleme:
kendiliğinden açılacak hali yok ya
O yarayı yapan King değil ki :D İnatla anlamak istemediğin yer burası. Gene King'e yazmıyor bu yani. Hani King herifi yaraları açsa tamam diyeceğim. Yok ama öyle bir şey.

Sıfırdan yapılan bir dövüşte açılacak yara olmayacak, dövüşün başında bile enerji problemi yaşayan Zoro olmayacak. King'i lime lime eder yahu Zoro bunlar olmadan.

evette diğer saldırıları da küçümsenecek gibi değil Zoro bazı skillerini her zaman kullanmıyor
Bu tamam ama King Zoro'nun Ashura'dan daha zayıf bir atağıyla yenildi.

Sorsan King Wano arcının başlangıcından beri savaşıyor ama önce marco sonra zoro, ilk sefer ikinci sefer fark etmiyor zoro'yu enmayı kontrol edebilirken görene kadar böyle alıyorum
Yanlış kıyaslama. King kınların baskınından sonra ciddi olarak savaşmaya başlıyor. Üstelik bu King yanında Queen ile birlikte antik zoan olmasına rağmen(iyileşmeleri, savunmaları normal bir zoandan çok daha üstün), karşılarında gerçekten güçlü o zamana kadar tek kişi olan Marco'ya bile gene Queen'le birlikte saldırıyor.

Zoro'nun durumuyla King'in durumu yakın bile değil.

Bence de salalım. Anlamamakta inat ediyorsun çünkü :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık