Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy bilek hakkıyla alın teriyle kafasına kafasına sopa yiyerek öğrendi. Kılıcının istismarına uğramış karakterlerle kıyaslanamaz bile. :oleyo: Şahin ne kadar modifiye yese de Şahin'dir, o yüzden iki haki saldı diye ayım bayım oldu ya zaten. :ehe:
Luffy tüm statülerde artmış gibi su an. Zoro'nun sadece saldırı gücü artmış gibi duruyor. Atakları zarar verebiliyor ama son atağa kadar belli ağırlıktan yoksun.

Luffy'nin şu sonda vurduğu tekmeyi King yese uzaya uçardı herhalde. Böyle kağıt gibi katlardı Luffy.

Bunu görmek istemiyor arkadaşlar.

Luffy tüm statülerde artmış gibi su an. Zoro'nun sadece saldırı gücü artmış gibi duruyor. Atakları zarar verebiliyor ama son atağa kadar belli ağırlıktan yoksun.

Luffy'nin şu sonda vurduğu tekmeyi King yese uzaya uçardı herhalde. Böyle kağıt gibi katlardı Luffy.

Bunu görmek istemiyor arkadaşlar.
Reddi dün gece özelden içini döktü bana. Luffy Zoro'ya teq atsa şaşırmam bu nasıl iş falan diye dertlendi de dertlendi. Ne yapacağımı da bilemedim o durumda. Üzülme King>Kata falan diye teselli etmeye çalıştım ama faydası yok gözler Luffy'nin haki şelalesi gibi hâlâ. Gardaşım ya için yandı resmen. :(

Reddi dün gece özelden içini döktü bana. Luffy Zoro'ya teq atsa şaşırmam bu nasıl iş falan diye dertlendi de dertlendi. Ne yapacağımı da bilemedim o durumda. Üzülme King>Kata falan diye teselli etmeye çalıştım ama faydası yok gözler Luffy'nin haki şelalesi gibi hâlâ. Gardaşım ya için yandı resmen. :(
Kral ile kapışmayı göze aldılar. Bunlar doğal sonucu. Kafa sahnesinde Luffy bildiğin haki olmuş. Adam haki ile zırh yapmış gibi duruyordu kendine.:D

Pica diye küçümsedikleri adamı komutan seviyesi olmayan kimse alamaz diyorum kikir kikir gülüyorlar. Onlar da biliyor çünkü bunun doğru olduğunu. Bunun aksini savunmak demek Zoro komutan değil demek gibi bir şey onlar için.
Kikir kikir hala gülüyorum puhahhaha.. Pica'yı alacak komutan altı bir sürü adam var.. Dof tayfasında bile iki numara değil ne anlatıyon

Ulan bundan benim niye haberim yok :hhh:

Kikir kikir hala gülüyorum puhahhaha.. Pica'yı alacak komutan altı bir sürü adam var.. Dof tayfasında bile iki numara değil ne anlatıyon

Şu ezik adamlar bile direk kol aldı. Kikir kikir gülmemek imkansız.
dof’un tayfasındaki kambur dede bu qinjao’yu dövdü. Vergo gelse yok eder direk pica’yı.

Şu ezik adamlar bile direk kol aldı. Kikir kikir gülmemek imkansız.
dof’un tayfasındaki kambur dede bu qinjao’yu dövdü. Vergo gelse yok eder direk pica’yı.
Bir de bu adam bu kadar taşı Dressrosa dışında zor bulur... Gücü çevreye bağlı kendi yaratamıyor... Daz Bones bunu güzel biçer :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık