Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Spor Konusu

Aziz artık gelmesin ya Mourinho ve ekibinin 2 yıllık maliyeti 41-42 milyon euro diye haber okudum. Kulübü şampiyon yapar yapmasına da gelecek için sıkıntı olacak sonra yine finansal fair play ile uğraş dur.
Ben böyle pahalı teknik direktörlere çok karşıyım.Bjk biz anlaştık dedi aha dedim ayvayı yedik.Bu adam senelik 10 milyon eurodan aşağı gelmez.Biz ingiliz takımı falan mıyız o paraları bi teknik direktöre verelim yav.Kim alırsa büyük enayilik yapar.He adamlar kendi cebinden veriyordur orasını bilemem kendi paraları kendi enayilikleri deriz :D

Ben böyle pahalı teknik direktörlere çok karşıyım.Bjk biz anlaştık dedi aha dedim ayvayı yedik.Bu adam senelik 10 milyon eurodan aşağı gelmez.Biz ingiliz takımı falan mıyız o paraları bi teknik direktöre verelim yav.Kim alırsa büyük enayilik yapar.He adamlar kendi cebinden veriyordur orasını bilemem kendi paraları kendi enayilikleri deriz :D
Bende kesinlikle karşıyım ya. Telaffuz edilen paraları bizim kulüplerimiz veremez ve vermemeli. Geleceği düşünmek her zaman iyidir özellikle kulübün menfaatini düşünmek daha da iyidir.

Çok çirkef geçen maçtı. Stiven'ın da kendince haklılık payı vardı. Çünkü Ben, rakipleri konusunda Naseem gibi saygısızca hareketler sergileyen bir boksör. Ancak şu gerçek ki; Benjamin fizyolojik avantajını çok iyi kullandı rakiplere karşı. Amatör ligi demek doğru mu olur bilmem ama toplam 7 maça çıkmış tecrübesiz rakiplerle ya da Khalid Graidia gibi 39 maça çıkmış ve sadece 10 maç kazanmış rakiplere karşı Benjamin elinde oynattı. Bir tek Leon'da çok afalladı. Leon'un şansızlığı da; Leon'u desteklediğini zanneden gerizekalı takım arkadaşlarına sahip olması. Leon dikkatini dövüşe verememekle kaybetti. Ancak o da iyi bir boksör. Sadece o arkada kimler anırıyorsa onları susturmalı ya da değiştirmeli. Bana kalırsa değiştirebiliyorsa değiştirsin. Sonuca gelirsek; Benjamin'in gerçek ederini orta üstü seviyeli boksörlerle göreceğiz.

Son düzenleme:
Arkadaşlar beni futbol sohbete etiketliyorsunuz ama cevap veremiyorum, durduk yere kalıcı olarak banlanmıştım.

Bazı yorumlarda benim taklidimi yapanları görüyorum onlara tavsiyem "Taklitlerimden sakının."

Yine her sene olduğu gibi şampiyonun kim olduğunu önceden söyledim gelecek sezon da sizi bilgilendireceğim.

Sonra bu kızlardan şampiyonluk bekliyoruz. Ülkede sanki para yok uçak yok bunları ayrı uçuracak. Rezillikteki son nokta. Bir boka yaramayan bilmemne şehlerini vip uçuran thy bu ülkenin kadınına reva gördüğü hallere bakın.

Ali Koç: "Belediye seçimlerinde de gördünüz, bazı şeyler değişiyor. Futbolun siyasete karıştığı zaman fayda değil zarar verdiğini insanlar görüyor. Defalarca gündeme getirdiğimiz konular sadece Fenerbahçe'nin değil kitlesel olarak Türkiye'de kabul görmeye başladı. O misyonumuzu bitireceğiz. Böcekleri ezeceğiz!

Bu mücadeleyi en çok veren biziz. En ciddi, samimi anlamda veren biziz. Ucuna geldik. Bu verdiğimiz mücadelenin yarım kalmaması için yeniden aday olacağız. Ne olacak gelecek sezon, çok şey olacak."

Belli ki Ali Koç iktidarla kavga etmeye devam edecek.

Sonra bu kızlardan şampiyonluk bekliyoruz. Ülkede sanki para yok uçak yok bunları ayrı uçuracak. Rezillikteki son nokta. Bir boka yaramayan bilmemne şehlerini vip uçuran thy bu ülkenin kadınına reva gördüğü hallere bakın.
THY açıklama yapmış buna. Sonra federasyon da ayrı açıklama yapmış. THY, talep ettiler ama bussines yer yoktu demiş.

Futbol takımı için ne düşünüyorsam bunun için de aynısını düşünüyorum. Ayrıcalık istiyorlar. O kadar para kazanıyorlar kendileri yükseltsinler madem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık