Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Spor Konusu

Özlemişiz böyle konuşmaları. Her yere değiniyor...

Seçimden 2 gün önce ANÇ yönetimindeki herkes alacaklarını alıp gitmiş.
931 araçlık otoparkı varmış Beşiktaş'ın. Aylık kirası 132.000 TL . 0-1 saatlik otopark 100 lira desen. Saatlik geliri 93 bin TL. Komedi resmen.

Bir kongre üyesi Akatlar'daki halısahayı kiralamış 40.000 TL'ye. 3 senedir kira ödemiyormuş.

Fulya gibi bir yerde Akaryakıt istasyonunda Beşiktaş'ın kira geliri sadece 90.000 TL'ymiş. :D

Plazayı Aşçıoğlu'na 25 yıllığına kiralamış Demirören.

30.000 TL kira geliri olan Gece Kulübü varmış kulübün. :D Ulan olaya bak. Evleneceğim için ev bakıyorum Konya'da, 2+1 eve 15.000 TL istiyorlar. :D

931 araçlık otoparkı varmış Beşiktaş'ın. Aylık kirası 132.000 TL . 0-1 saatlik otopark 100 lira desen. Saatlik geliri 93 bin TL. Komedi resmen.

Bir kongre üyesi Akatlar'daki halısahayı kiralamış 40.000 TL'ye. 3 senedir kira ödemiyormuş.

Fulya gibi bir yerde Akaryakıt istasyonunda Beşiktaş'ın kira geliri sadece 90.000 TL'ymiş. :D

30.000 TL kira geliri olan Gece Kulübü varmış kulübün. :D Ulan olaya bak. Evleneceğim için ev bakıyorum Konya'da, 2+1 eve 15.000 TL istiyorlar. :D
Lan stadın altında illegal konfeksiyon atölyesi kurmuş adamlar.

Kaya Soysal denen sarı ceketli herif yine divan kurulunda konuşuyor. :D

Önce ekonomiyle alakalı fikirlerim vardı kimse bana ulaşmadı dedi. Sonra iyi bir divan toplantısı oluyor böyle bir şey görmedim dedi.

Hasan Arat ilk mektubu açmış kaldı 2 mektup. xd

Yapacağız diyordu ama bunları bunları şimdi yapamayacağız çünkü geçmiş yönetimler sözleşme yapmış diye yakınıyor gibi duruyor senin attıklarından. :D
Yok yahu, anlaşmaları açıklıyor. Kiracılarla yaşanan diyalogları söylüyor. 1 tane tesisten kiracıyı çıkartıp devralacaklarmış. BJK plazanın 25 yıllığına kiralanmasını iptal etmişler ve bu uzun süreli kiralamaların önüne geçmek için tüzük değiştireceklermiş.

Vaatleri arasında yer alan Şan Öktem tesisleri ruhsat aşamasındaymış. Yine Vaatleri arasında yer alan, ANÇ yönetiminin yok buranın tapusunu almayalım kiralayalım dediği arazinin tapusunu almış.

Bir başka plazamız daha varmış. Onun kiracısıyla da çıkması için görüşme yapmışlar. Kira ödemeyen kiracılara ihtarname yollanacak çıkarttırılacak. Evet 3 senedir kira ödemeyen kiracımız varmış. Akatlardaki halısahadan şu anki kiradan 1.5 milyon liralık alacak varmış.

Yani daha anlatılanlar var ama genele bakınca vaatlerini yerine getirmeye başlamış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık